Turneringer

Turnering 35 - Oslo - 2007-10-12

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Atlas Lions
Sølv vanlig klasse McD Futsal

Vinner eliteklasse Sandefjord Futsal E
Sølv eliteklasse Haugerud Futsal Elite

Finale
Atlas LionsMcD Futsal2-1
Semifinale
Solør FutsalAtlas Lions0-1
8Ball FutsalMcD Futsal0-2
Kvartfinale
Solør FutsalBlack Lions3-1
Hocus PocusAtlas Lions0-1
Simba Futsal8Ball Futsal2-3
AsmaraMcD Futsal2-3
1/8-finale
Milan Høgseth's MennSolør Futsal0-5
Fræna FutsalBlack Lions1-3
Hocus PocusFauchalds gate 82-1
GultAtlas Lions0-1
Simba FutsalB17 Futsal4-1
8Ball FutsalTorshovkameratene1-0
Alle uten JonasAsmara0-4
McD FutsalPak FC3-1
1/16-finale
LittavhvertMilan Høgseth's Menn1-3
Street FightersSolør Futsal2-4
Fræna FutsalTeam Hummel Futsal5-0
Tøyen FutsalBlack Lions2-3
Team Odden JuniorsHocus Pocus1-2
Fauchalds gate 8FC Bjølsen2-0
GultCrème de la Crème2-1
Atlas LionsDestinasjon Sofia3-0
Simba FutsalMF- Mølla Futsal3-0
B17 FutsalKewell1-0
8Ball FutsalGulbrand og hans Undersåtter2-0
BlackoutTorshovkameratene0-1
På tiltAlle uten Jonas0-2
The White and RedsAsmara1-2
McD FutsalGrønn Extra2-1
Pak FCBiH3-1
Crapingham Palace FCMF- Mølla Futsal1-2
LeikKewell0-1
Mellomspill
Crapingham Palace FCKjelsås Allstars6-0
Nordre Åsen AttackersMF- Mølla Futsal2-3
FC KurdistanLeik1-3
KewellLa Cosa Nostra2-1
Crème de la CrèmeSvær BK3-0
Destinasjon SofiaKsm2-0
Pulje 20
mvp`s (most valuble plyas)Jordal0-6
Milan Høgseth's MennZoll & Swingers2-0
Alle uten Jonasmvp`s (most valuble plyas)5-0
JordalMilan Høgseth's Menn3-0
Zoll & SwingersAlle uten Jonas0-1
mvp`s (most valuble plyas)Milan Høgseth's Menn2-2
JordalZoll & Swingers1-2
Alle uten JonasMilan Høgseth's Menn1-2
mvp`s (most valuble plyas)Zoll & Swingers2-1
JordalAlle uten Jonas0-2
Pulje 19
Shadwell FCHajredinaj Futsal1-1
Solør FutsalHaugen Futsal10-0
AsmaraShadwell FC1-0
Hajredinaj FutsalSolør Futsal0-0
Haugen FutsalAsmara1-5
Shadwell FCSolør Futsal0-7
Hajredinaj FutsalHaugen Futsal3-0
AsmaraSolør Futsal1-1
Shadwell FCHaugen Futsal5-1
Hajredinaj FutsalAsmara1-4
Pulje 18
Grønn ExtraRosa sukkerspinn6-0
Aldri på tiltRosa Kickers1-1
Team Hummel FutsalGrønn Extra0-1
Rosa sukkerspinnAldri på tilt1-0
Rosa KickersTeam Hummel Futsal1-0
Grønn ExtraAldri på tilt9-0
Rosa sukkerspinnRosa Kickers2-2
Team Hummel FutsalAldri på tilt2-0
Grønn ExtraRosa Kickers5-2
Rosa sukkerspinnTeam Hummel Futsal0-1
Pulje 17
Black LionsPsv Oslo2-1
Det er bare oss lizzomBiH1-1
Solid InvasionBlack Lions2-0
Psv OsloDet er bare oss lizzom0-0
BiHSolid Invasion2-0
Black LionsDet er bare oss lizzom1-0
Psv OsloBiH1-2
Solid InvasionDet er bare oss lizzom1-2
Black LionsBiH1-1
Psv OsloSolid Invasion1-5
Pulje 16
Team KappaPak FC0-2
FC Freestyle IndoorHocus Pocus0-14
DoimingerTeam Kappa2-0
Pak FCFC Freestyle Indoor5-0
Hocus PocusDoiminger1-0
Team KappaFC Freestyle Indoor0-2
Pak FCHocus Pocus4-2
DoimingerFC Freestyle Indoor3-0
Team KappaHocus Pocus0-2
Pak FCDoiminger5-2
Pulje 15
KJELSÅS GALAXYMcD Futsal1-6
FC BjølsenSandaker Ski og Futsalklubb2-1
Opil FutsalKJELSÅS GALAXY0-2
McD FutsalFC Bjølsen1-1
Sandaker Ski og FutsalklubbOpil Futsal2-0
KJELSÅS GALAXYFC Bjølsen1-2
McD FutsalSandaker Ski og Futsalklubb3-0
Opil FutsalFC Bjølsen0-2
KJELSÅS GALAXYSandaker Ski og Futsalklubb0-3
McD FutsalOpil Futsal2-0
Pulje 13
The White and RedsOppegårdsgutta4-1
Gulbrand og hans UndersåtterPå tilt0-2
TorshovkamerateneThe White and Reds0-0
OppegårdsguttaGulbrand og hans Undersåtter0-2
På tiltTorshovkameratene1-1
The White and RedsGulbrand og hans Undersåtter5-0
OppegårdsguttaPå tilt3-5
TorshovkamerateneGulbrand og hans Undersåtter1-1
The White and RedsPå tilt1-4
OppegårdsguttaTorshovkameratene0-2
Pulje 12
CzechHogs IL0-3
KsmBlackout0-2
B17 FutsalCzech0-2
Hogs ILKsm0-2
BlackoutB17 Futsal2-0
CzechKsm2-3
Hogs ILBlackout0-1
B17 FutsalKsm0-2
CzechBlackout1-4
Hogs ILB17 Futsal2-0
Pulje 11
Sørlandets tapre soldaterDestinasjon Sofia1-2
Knall BallRommen Futsal10-1
8Ball FutsalSørlandets tapre soldater3-1
Destinasjon SofiaKnall Ball2-1
Rommen Futsal8Ball Futsal1-11
Sørlandets tapre soldaterKnall Ball0-3
Destinasjon SofiaRommen Futsal13-1
8Ball FutsalKnall Ball2-0
Sørlandets tapre soldaterRommen Futsal7-0
Destinasjon Sofia8Ball Futsal1-3
Pulje 10
Sportsklubben SvartedauenFC Stockholm1-9
Siste SkrikFC Smiths venner2-0
Svær BKSportsklubben Svartedauen4-1
FC StockholmSiste Skrik3-0
FC Smiths vennerSvær BK0-2
Sportsklubben SvartedauenSiste Skrik2-0
FC StockholmFC Smiths venner2-0
Svær BKSiste Skrik2-2
Sportsklubben SvartedauenFC Smiths venner2-0
FC StockholmSvær BK2-0
Pulje 9
Crème de la CrèmeWorld Stars2-0
Simba FutsalFotballgjengen2-0
Real Oslo C.F.Crème de la Crème1-1
World StarsSimba Futsal0-2
FotballgjengenReal Oslo C.F.0-2
Crème de la CrèmeSimba Futsal1-1
World StarsFotballgjengen0-2
Real Oslo C.F.Simba Futsal0-3
Crème de la CrèmeFotballgjengen2-0
World StarsReal Oslo C.F.0-2
Pulje 8
La Cosa NostraAtlas Lions0-1
Ballgutta FCInternational2-0
Bedre motstandereLa Cosa Nostra0-4
Atlas LionsBallgutta FC4-0
InternationalBedre motstandere0-2
La Cosa NostraBallgutta FC3-2
Atlas LionsInternational2-0
Bedre motstandereBallgutta FC1-0
La Cosa NostraInternational2-0
Atlas LionsBedre motstandere2-1
Pulje 7
Team ELGGult1-4
KewellTeam ELG5-0
GultKewell6-0
Team ELGGult0-3
KewellTeam ELG7-0
GultKewell3-1
Pulje 6
Romsås FutsalLiverpool FC2-2
LeikFauchalds gate 84-0
Latin`s KingsRomsås Futsal1-2
Liverpool FCLeik0-0
Fauchalds gate 8Latin`s Kings1-0
Romsås FutsalLeik1-1
Liverpool FCFauchalds gate 80-2
Latin`s KingsLeik1-2
Romsås FutsalFauchalds gate 82-4
Liverpool FCLatin`s Kings2-2
Pulje 5
DestroyersBahamaz-Boyz0-1
CalabriFC Kurdistan1-1
Team Odden JuniorsDestroyers3-1
Bahamaz-BoyzCalabri3-1
FC KurdistanTeam Odden Juniors0-2
DestroyersCalabri0-2
Bahamaz-BoyzFC Kurdistan1-4
Team Odden JuniorsCalabri3-1
DestroyersFC Kurdistan2-8
Bahamaz-BoyzTeam Odden Juniors1-4
Pulje 4
TeamtryggerneMelkespreng og vernesko...2-0
Tøyen Futsal4-0
MF- Mølla FutsalTeamtryggerne0-0
Melkespreng og vernesko...Tøyen Futsal0-2
MF- Mølla Futsal0-4
TeamtryggerneTøyen Futsal0-2
Melkespreng og vernesko...0-2
MF- Mølla FutsalTøyen Futsal0-2
Teamtryggerne1-4
Melkespreng og vernesko...MF- Mølla Futsal0-2
Pulje 3
Team KakeLAP Studentforening0-2
Nordre Åsen AttackersFræna Futsal1-2
Mediocre UnitedTeam Kake2-0
LAP StudentforeningNordre Åsen Attackers1-3
Fræna FutsalMediocre United12-0
Team KakeNordre Åsen Attackers0-2
LAP StudentforeningFræna Futsal0-2
Mediocre UnitedNordre Åsen Attackers1-11
Team KakeFræna Futsal0-2
LAP StudentforeningMediocre United3-0
Pulje 2
Street FightersKjelsås Allstars9-0
Slependen FutsalTafse IL1-1
FC SøppelStreet Fighters0-5
Kjelsås AllstarsSlependen Futsal1-4
Tafse ILFC Søppel4-3
Street FightersSlependen Futsal5-0
Kjelsås AllstarsTafse IL4-2
FC SøppelSlependen Futsal8-0
Street FightersTafse IL5-0
Kjelsås AllstarsFC Søppel3-1
Pulje 1
Seleção FutsalLittavhvert0-6
Pig City DragonsCrapingham Palace FC0-8
dP BallkickersSeleção Futsal6-1
LittavhvertPig City Dragons11-0
Crapingham Palace FCdP Ballkickers1-0
Seleção FutsalPig City Dragons0-0
LittavhvertCrapingham Palace FC3-0
dP BallkickersPig City Dragons3-0
Seleção FutsalCrapingham Palace FC1-6
LittavhvertdP Ballkickers2-0