Turneringer

Turnering 36 - Oslo - 2007-10-26

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Grnn Extra
Sølv vanlig klasse Los Galacticos Oslo

Vinner eliteklasse Marienlyst Futsal Elite
Sølv eliteklasse Solr Futsal

Finale
Grønn ExtraLos Galacticos Oslo2-1
Semifinale
Grønn ExtraRomsås Futsal3-1
Simba FutsalLos Galacticos Oslo0-3
Kvartfinale
Bedre motstandereGrønn Extra0-1
Romsås FutsalBlackout2-1
Crème de la CrèmeSimba Futsal0-1
Los Galacticos OsloShaolin F.C4-2
1/8-finale
Ultimate FutsalBedre motstandere1-2
StupnikkgutaneGrønn Extra0-3
Real Oslo C.F.Romsås Futsal1-3
Gatebarna futsalBlackout5-6
Pocalay.comCrème de la Crème0-1
Simba FutsalBarca jr.1-0
Los Galacticos OsloRønningen2-0
Shaolin F.CLittavhvert3-2
1/16-finale
Sjå på RugganUltimate Futsal0-1
ProfeteneBedre motstandere1-2
StupnikkgutaneSolid Invasion3-0
Grønn ExtraSamemafiaen5-1
Real Oslo C.F.Astra2-1
Romsås FutsalLudo Oslo5-4
Sandefjord Futsal 2Gatebarna futsal1-4
BlackoutKnall Ball5-0
Pocalay.comBallgutta FC2-0
La Cosa NostraCrème de la Crème0-2
Simba FutsalTeam Hummel Futsal5-2
Pak FCBarca jr.2-4
Los Galacticos OsloSeleção Futsal5-0
RønningenTeam Odden Juniors2-1
Shaolin F.CTøyen Futsal3-0
LittavhvertSøndre-nordstrand1-0
Pulje 15
Ultimate FutsalKsm3-1
Shaolin F.COutlanders SN2-0
Cool GuyzUltimate Futsal0-2
KsmShaolin F.C1-2
Outlanders SNCool Guyz2-1
Ultimate FutsalShaolin F.C1-4
KsmOutlanders SN2-0
Cool GuyzShaolin F.C1-6
Ultimate FutsalOutlanders SN2-0
KsmCool Guyz4-1
Pulje 14
RønningenLukekameratene FC2-0
Bedre motstandereLeather valley FC3-0
Frogner FutsalRønningen1-2
Lukekameratene FCBedre motstandere0-1
Leather valley FCFrogner Futsal0-8
RønningenBedre motstandere2-1
Lukekameratene FCLeather valley FC5-0
Frogner FutsalBedre motstandere0-3
RønningenLeather valley FC8-1
Lukekameratene FCFrogner Futsal2-3
Pulje 13
Knall BallLos Galacticos Oslo0-3
Det er bare oss lizzomSolid Invasion0-6
Ål FHSKnall Ball0-5
Los Galacticos OsloDet er bare oss lizzom3-0
Solid InvasionÅl FHS5-0
Knall BallDet er bare oss lizzom2-2
Los Galacticos OsloSolid Invasion3-0
Ål FHSDet er bare oss lizzom2-7
Knall BallSolid Invasion0-2
Los Galacticos OsloÅl FHS4-0
Pulje 12
Pak FCEtterstad Futsal1-0
FC BjølsenSamemafiaen0-2
Hogs ILPak FC2-0
Etterstad FutsalFC Bjølsen3-0
SamemafiaenHogs IL2-0
Pak FCFC Bjølsen3-2
Etterstad FutsalSamemafiaen0-5
Hogs ILFC Bjølsen1-5
Pak FCSamemafiaen1-0
Etterstad FutsalHogs IL1-1
Pulje 11
AstraJordal1-0
Simba FutsalFc badboll2-0
Hocus PocusAstra1-3
JordalSimba Futsal2-1
Fc badbollHocus Pocus0-2
AstraSimba Futsal1-3
JordalFc badboll2-0
Hocus PocusSimba Futsal1-4
AstraFc badboll2-0
JordalHocus Pocus1-0
Pulje 10
Ludo OsloBislett Futsal5-1
B17 FutsalHelmut Lotti og Generalforsamlingen1-0
La Cosa NostraLudo Oslo2-1
Bislett FutsalB17 Futsal1-2
Helmut Lotti og GeneralforsamlingenLa Cosa Nostra0-2
Ludo OsloB17 Futsal1-0
Bislett FutsalHelmut Lotti og Generalforsamlingen3-1
La Cosa NostraB17 Futsal2-1
Ludo OsloHelmut Lotti og Generalforsamlingen9-0
Bislett FutsalLa Cosa Nostra1-3
Pulje 9
Gatebarna futsalTeam ELG2-0
Pocalay.comSneikens utvalgte1-2
FC OlympicGatebarna futsal1-4
Team ELGPocalay.com0-2
Sneikens utvalgteFC Olympic3-3
Gatebarna futsalPocalay.com0-1
Team ELGSneikens utvalgte0-2
FC OlympicPocalay.com0-4
Gatebarna futsalSneikens utvalgte3-2
Team ELGFC Olympic0-2
Pulje 8
KJELSÅS GALAXYDestinasjon Sofia1-2
mvp`s (most valuble plyas)Blackout0-3
Crème de la CrèmeKJELSÅS GALAXY4-1
Destinasjon Sofiamvp`s (most valuble plyas)2-0
BlackoutCrème de la Crème1-0
KJELSÅS GALAXYmvp`s (most valuble plyas)1-4
Destinasjon SofiaBlackout0-1
Crème de la Crèmemvp`s (most valuble plyas)4-0
KJELSÅS GALAXYBlackout1-1
Destinasjon SofiaCrème de la Crème1-2
Pulje 7
Spruzza BrillaTeam Hummel Futsal0-2
HiffenSandefjord Futsal 21-3
Ballgutta FCSpruzza Brilla2-0
Team Hummel FutsalHiffen3-0
Sandefjord Futsal 2Ballgutta FC2-0
Spruzza BrillaHiffen0-2
Team Hummel FutsalSandefjord Futsal 21-3
Ballgutta FCHiffen4-3
Spruzza BrillaSandefjord Futsal 20-2
Team Hummel FutsalBallgutta FC1-1
Pulje 6
Romsås FutsalClub 43-0
BjerkeBarca jr.0-3
TripolisRomsås Futsal1-4
Club 4Bjerke3-1
Barca jr.Tripolis2-1
Romsås FutsalBjerke4-0
Club 4Barca jr.1-1
TripolisBjerke5-1
Romsås FutsalBarca jr.1-0
Club 4Tripolis1-0
Pulje 5
Seleção FutsalKalinka RedStars0-0
Real Oslo C.F.Sørbråten IL6-0
Team Odden JuniorsSeleção Futsal0-0
Kalinka RedStarsReal Oslo C.F.0-5
Sørbråten ILTeam Odden Juniors0-0
Seleção FutsalReal Oslo C.F.0-0
Kalinka RedStarsSørbråten IL7-0
Team Odden JuniorsReal Oslo C.F.0-0
Seleção FutsalSørbråten IL9-2
Kalinka RedStarsTeam Odden Juniors0-0
Pulje 4
Kne an innNannestad Futsal2-0
Grønn ExtraDelicious & gourcious0-0
Team KakeKne an inn1-6
Nannestad FutsalGrønn Extra0-2
Delicious & gourciousTeam Kake8-0
Kne an innGrønn Extra0-2
Nannestad FutsalDelicious & gourcious0-2
Team KakeGrønn Extra1-15
Kne an innDelicious & gourcious2-1
Nannestad FutsalTeam Kake0-0
Pulje 3
StupnikkgutaneLeyendas FC2-0
Tøyen FutsalRasht Utd2-0
Mollas Futsal EliteStupnikkgutane0-3
Leyendas FCTøyen Futsal0-4
Rasht UtdMollas Futsal Elite0-2
StupnikkgutaneTøyen Futsal4-0
Leyendas FCRasht Utd2-0
Mollas Futsal EliteTøyen Futsal2-2
StupnikkgutaneRasht Utd2-0
Leyendas FCMollas Futsal Elite5-1
Pulje 2
Søndre-nordstrandProfetene1-2
Nordre Åsen AttackersSøndre-nordstrand2-2
ProfeteneNordre Åsen Attackers5-0
Søndre-nordstrandProfetene2-2
Nordre Åsen AttackersSøndre-nordstrand4-5
ProfeteneNordre Åsen Attackers6-1
Pulje 1
LittavhvertSlependen Futsal10-0
LeikTeamtryggerne0-2
Sjå på RugganLittavhvert1-0
Slependen FutsalLeik2-0
TeamtryggerneSjå på Ruggan2-4
LittavhvertLeik2-0
Slependen FutsalTeamtryggerne1-5
Sjå på RugganLeik2-0
LittavhvertTeamtryggerne6-1
Slependen FutsalSjå på Ruggan0-8