Turneringer

Turnering 37 - Oslo - 2007-12-07

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Shaolin F.C
Sølv vanlig klasse Freestyler's

Vinner eliteklasse Nordberg Futsal
Sølv eliteklasse Hadeland Futsal

Finale
Freestyler'sShaolin F.C0-1
Semifinale
LittavhvertFreestyler's1-2
Shaolin F.CBayers1-0
Kvartfinale
LittavhvertOslo Vest Futsal3-2
Freestyler'sBislett Futsal3-1
Shaolin F.CBlå Lett på Tå1-0
La FamiliaBayers2-4
1/8-finale
LittavhvertBlack Lions9-8
Oslo Vest FutsalUltimate Futsal5-0
White ChicksFreestyler's0-2
Rosa KickersBislett Futsal0-3
St. Olav FutsalShaolin F.C1-3
Blå Lett på TåTeam Grefsen5-4
La FamiliaTeam Divine1-0
Etterstad FutsalBayers3-4
1/16-finale
LittavhvertAlle uten Jonas2-0
Esler FKBlack Lions1-3
Oslo Vest FutsalPå tilt2-0
Helmut Lotti og GeneralforsamlingenUltimate Futsal4-5
White ChicksThe Saints1-0
Freestyler'sTynn Suppe2-0
AsmaraRosa Kickers0-2
KsmBislett Futsal0-2
St. Olav FutsalFKG2-0
Shaolin F.CFC Machetene2-0
Blå Lett på TåRex Kickers2-0
Team GrefsenRosa sukkerspinn2-0
La FamiliaJordal3-2
BSKG40Team Divine0-3
Etterstad FutsalDe 8 underverker4-1
Leyendas FCBayers0-1
Pulje 12
PK UnitedThe Saints1-4
Team GrefsenAlle uten Jonas3-1
Ryen guttaPK United4-0
The SaintsTeam Grefsen2-3
Alle uten JonasRyen gutta3-1
PK UnitedTeam Grefsen0-8
The SaintsAlle uten Jonas0-2
Ryen guttaTeam Grefsen3-4
PK UnitedAlle uten Jonas0-12
The SaintsRyen gutta6-3
Pulje 11
Blå Lett på TåTynn Suppe5-2
BlackoutBlack Lions0-2
La Cosa NostraBlå Lett på Tå1-4
Tynn SuppeBlackout2-0
Black LionsLa Cosa Nostra1-0
Blå Lett på TåBlackout2-0
Tynn SuppeBlack Lions2-4
La Cosa NostraBlackout2-0
Blå Lett på TåBlack Lions1-1
Tynn SuppeLa Cosa Nostra3-2
Pulje 10
Rosa KickersShaolin F.C2-3
Møllas Futsal EliteOppegårdsgutta2-0
På tiltRosa Kickers2-0
Shaolin F.CMøllas Futsal Elite3-1
OppegårdsguttaPå tilt0-2
Rosa KickersMøllas Futsal Elite2-1
Shaolin F.COppegårdsgutta2-0
På tiltMøllas Futsal Elite3-3
Rosa KickersOppegårdsgutta2-0
Shaolin F.CPå tilt4-1
Pulje 9
HaganNorthbeach Futsal3-2
St. Olav FutsalBislett Futsal5-0
Ultimate FutsalHagan2-2
Northbeach FutsalSt. Olav Futsal2-3
Bislett FutsalUltimate Futsal0-1
HaganSt. Olav Futsal0-3
Northbeach FutsalBislett Futsal2-5
Ultimate FutsalSt. Olav Futsal1-1
HaganBislett Futsal1-5
Northbeach FutsalUltimate Futsal1-4
Pulje 8
JordalKsm1-2
The Mighty Lyn 88'sTorshovkameratene1-1
Abrakadabra FutsalJordal0-2
KsmThe Mighty Lyn 88's1-0
TorshovkamerateneAbrakadabra Futsal0-0
JordalThe Mighty Lyn 88's3-1
KsmTorshovkameratene1-0
Abrakadabra FutsalThe Mighty Lyn 88's0-2
JordalTorshovkameratene1-0
KsmAbrakadabra Futsal2-0
Pulje 7
Simba FutsalAsmara0-2
Oss GuttaTeam Divine0-7
Atlas LionsSimba Futsal2-0
AsmaraOss Gutta2-0
Team DivineAtlas Lions1-0
Simba FutsalOss Gutta0-2
AsmaraTeam Divine1-0
Atlas LionsOss Gutta11-0
Simba FutsalTeam Divine0-2
AsmaraAtlas Lions2-2
Pulje 6
FK KokkosGreåker Futsal6-0
Freestyler'sDe 8 underverker2-2
GosserneFK Kokkos0-1
Greåker FutsalFreestyler's0-8
De 8 underverkerGosserne2-0
FK KokkosFreestyler's1-5
Greåker FutsalDe 8 underverker2-4
GosserneFreestyler's1-4
FK KokkosDe 8 underverker0-0
Greåker FutsalGosserne1-1
Pulje 5
White ChicksAstaria4-0
BayersMattegangsters6-1
Maskin&mekk123drekkWhite Chicks2-3
AstariaBayers0-2
MattegangstersMaskin&mekk123drekk1-5
White ChicksBayers0-0
AstariaMattegangsters4-0
Maskin&mekk123drekkBayers1-1
White ChicksMattegangsters7-1
AstariaMaskin&mekk123drekk0-3
Pulje 4
Kjelsås FutsalLeyendas FC2-2
MinnalFKG0-2
Helmut Lotti og GeneralforsamlingenKjelsås Futsal6-0
Leyendas FCMinnal2-0
FKGHelmut Lotti og Generalforsamlingen1-6
Kjelsås FutsalMinnal2-0
Leyendas FCFKG5-2
Helmut Lotti og GeneralforsamlingenMinnal2-0
Kjelsås FutsalFKG2-3
Leyendas FCHelmut Lotti og Generalforsamlingen0-2
Pulje 3
Absolutt JihadEtterstad Futsal1-2
Oslo Vest FutsalThe Dogz2-0
FC MacheteneAbsolutt Jihad1-1
Etterstad FutsalOslo Vest Futsal1-2
The DogzFC Machetene0-2
Absolutt JihadOslo Vest Futsal2-3
Etterstad FutsalThe Dogz2-0
FC MacheteneOslo Vest Futsal1-3
Absolutt JihadThe Dogz2-0
Etterstad FutsalFC Machetene1-1
Pulje 2
Esler FKBSKG401-1
Rex KickersSørbråten IL4-0
StasjonskamerateneEsler FK0-3
BSKG40Rex Kickers5-0
Sørbråten ILStasjonskameratene0-4
Esler FKRex Kickers6-3
BSKG40Sørbråten IL5-1
StasjonskamerateneRex Kickers0-1
Esler FKSørbråten IL10-1
BSKG40Stasjonskameratene1-1
Pulje 1
LittavhvertLa Familia3-1
Rosa sukkerspinnStupnikkgutane2-1
Frustrerte FruerLittavhvert0-3
La FamiliaRosa sukkerspinn4-1
StupnikkgutaneFrustrerte Fruer5-1
LittavhvertRosa sukkerspinn4-1
La FamiliaStupnikkgutane3-2
Frustrerte FruerRosa sukkerspinn0-5
LittavhvertStupnikkgutane1-0
La FamiliaFrustrerte Fruer4-3