Turneringer

Turnering 38 - Oslo - 2008-01-25

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Romss Futsal
Sølv vanlig klasse Bislett Futsal

Vinner eliteklasse Haugerud Futsal Elite
Sølv eliteklasse Sandefjord Futsal E

Finale
Romsås FutsalBislett Futsal2-1
Semifinale
Romsås FutsalLa Cosa Nostra3-0
Sjå på RugganBislett Futsal0-1
Kvartfinale
Blå Lett på TåRomsås Futsal0-7
RønningenLa Cosa Nostra1-3
Døves FutsalSjå på Ruggan0-1
Grue FutsalBislett Futsal1-2
1/8-finale
Blå Lett på TåMan city1-0
Møllas Futsal EliteRomsås Futsal2-4
LittavhvertRønningen0-1
Team KjelsåsLa Cosa Nostra0-2
Døves Futsal2015 Gamlebyen5-1
Sjå på Ruggan0-0
Atlas LionsGrue Futsal2-3
Freestyler'sBislett Futsal0-2
1/16-finale
Blå Lett på TåLindeberg O3-2
BlackoutMan city1-3
Fræna Futsal 2Møllas Futsal Elite0-2
Romsås Futsalmvps2-0
LittavhvertTorshovkameratene2-1
SolvangsRønningen0-3
Team KjelsåsStupnikkgutane4-1
La Cosa NostraBlack Lions1-0
Døves FutsalBayers1-0
2015 GamlebyenSlependen Futsal2-1
Sjå på RugganLa Vida Rælingen2-1
JordalPK United0-0
Atlas LionsCrème de la Crème1-0
Shaolin F.CGrue Futsal2-4
Umbro RoversFreestyler's1-2
The A-TeamBislett Futsal0-3
Pulje 16
Lindeberg ONotarius3-2
Real Oslo C.F.Nittedal IFC3-3
The A-TeamLindeberg O2-0
NotariusReal Oslo C.F.2-1
Nittedal IFCThe A-Team0-0
Lindeberg OReal Oslo C.F.3-4
NotariusNittedal IFC2-2
The A-TeamReal Oslo C.F.2-1
Lindeberg ONittedal IFC3-0
NotariusThe A-Team0-3
Pulje 15
Umbro RoversDe Råe8-0
Man cityBedre motstandere1-2
FKGUmbro Rovers0-4
De RåeMan city1-6
Bedre motstandereFKG1-2
Umbro RoversMan city2-1
De RåeBedre motstandere0-7
FKGMan city3-5
Umbro RoversBedre motstandere4-0
De RåeFKG2-6
Pulje 14
Oslo Vest FutsalGuttaboyz Futsall2-1
Møllas Futsal EliteIkke fra Oslo Fotbaill2-0
Shaolin F.COslo Vest Futsal5-2
Guttaboyz FutsallMøllas Futsal Elite0-1
Ikke fra Oslo FotbaillShaolin F.C0-2
Oslo Vest FutsalMøllas Futsal Elite1-0
Guttaboyz FutsallIkke fra Oslo Fotbaill1-0
Shaolin F.CMøllas Futsal Elite1-3
Oslo Vest FutsalIkke fra Oslo Fotbaill0-0
Guttaboyz FutsallShaolin F.C0-0
Pulje 13
B17 FutsalBlackJacks FK Oslo8-1
Profetenemvps0-5
Atlas LionsB17 Futsal2-1
BlackJacks FK OsloProfetene2-5
mvpsAtlas Lions0-3
B17 FutsalProfetene3-1
BlackJacks FK Oslomvps2-7
Atlas LionsProfetene5-2
B17 Futsalmvps2-5
BlackJacks FK OsloAtlas Lions2-4
Pulje 12
JordalKalinka RedStars2-0
Kalinka RedStarsJordal0-1
TorshovkamerateneKalinka RedStars10-1
Kalinka RedStarsTorshovkameratene0-2
JordalTorshovkameratene1-0
TorshovkamerateneJordal1-2
Pulje 11
Leones LocosOslo Town21-1
RønningenSjå på Ruggan1-1
8Ball FutsalLeones Locos5-0
Oslo Town2Rønningen1-3
Sjå på Ruggan8Ball Futsal2-0
Leones LocosRønningen2-5
Oslo Town2Sjå på Ruggan0-4
8Ball FutsalRønningen0-0
Leones LocosSjå på Ruggan0-6
Oslo Town28Ball Futsal0-2
Pulje 10
FevangNutmeg Futsal1-12
2015 GamlebyenKjelsås Futsal7-0
StupnikkgutaneFevang17-0
Nutmeg Futsal2015 Gamlebyen0-2
Kjelsås FutsalStupnikkgutane0-7
Fevang2015 Gamlebyen0-7
Nutmeg FutsalKjelsås Futsal4-0
Stupnikkgutane2015 Gamlebyen2-4
FevangKjelsås Futsal1-2
Nutmeg FutsalStupnikkgutane0-4
Pulje 9
The White and RedsDøves Futsal0-2
Black LionsOslo Town FC0-2
Døves FutsalBlack Lions0-2
The White and RedsBlack Lions0-2
Døves FutsalOslo Town FC5-1
The White and RedsOslo Town FC0-2
Pulje 8
BayersLa Cosa Nostra1-2
La Cosa NostraBayers0-3
BayersDe 8 underverker2-3
De 8 underverkerBayers1-4
La Cosa NostraDe 8 underverker3-1
De 8 underverkerLa Cosa Nostra0-5
Pulje 7
BogerudkamerateneSlependen Futsal5-1
Slependen FutsalTeam Kjelsås0-6
Team KjelsåsBogerudkameratene2-1
Slependen FutsalBogerudkameratene2-3
Team KjelsåsSlependen Futsal4-0
BogerudkamerateneTeam Kjelsås0-2
Pulje 6
La Vida RælingenSolvangs0-8
Real ValdresBSKG403-2
Wåk Åver FKLa Vida Rælingen0-1
SolvangsReal Valdres6-0
BSKG40Wåk Åver FK2-7
La Vida RælingenReal Valdres2-1
SolvangsBSKG407-0
Wåk Åver FKReal Valdres3-2
La Vida RælingenBSKG404-1
SolvangsWåk Åver FK4-2
Pulje 5
PK UnitedLittavhvert0-7
LittavhvertSørbråten IL12-0
PK UnitedSørbråten IL9-0
LittavhvertPK United6-0
Sørbråten ILLittavhvert0-13
PK UnitedSørbråten IL0-0
Pulje 4
Pocalay.comCrème de la Crème0-2
Romsås FutsalMusefellene5-0
Crème de la CrèmeRomsås Futsal1-6
MusefelleneJ.J.V.0-2
Pocalay.comRomsås Futsal0-2
Crème de la CrèmeMusefellene4-1
J.J.V.Romsås Futsal0-2
Pocalay.comMusefellene0-2
Crème de la CrèmeJ.J.V.2-0
Pulje 3
Skillz that KillzFræna Futsal 22-9
Ryen guttairakiyan2-0
Grue FutsalSkillz that Killz4-1
Fræna Futsal 2Ryen gutta4-0
irakiyanGrue Futsal0-2
Skillz that KillzRyen gutta0-10
Fræna Futsal 2irakiyan2-0
Grue FutsalRyen gutta8-3
Skillz that Killzirakiyan2-0
Fræna Futsal 2Grue Futsal1-1
Pulje 2
Freestyler'sTeam Azzuro5-1
AC StrenuaKaptein Petter & CO2-1
BlackoutFreestyler's5-0
Team AzzuroAC Strenua0-1
Kaptein Petter & COBlackout0-4
Freestyler'sAC Strenua4-1
Team AzzuroKaptein Petter & CO0-0
BlackoutAC Strenua1-1
Freestyler'sKaptein Petter & CO6-2
Team AzzuroBlackout1-8
Pulje 1
Ultimate FutsalBislett Futsal1-6
Blå Lett på TåFabulous five5-1
The SaintsUltimate Futsal2-0
Bislett FutsalBlå Lett på Tå1-1
Fabulous fiveThe Saints1-2
Ultimate FutsalBlå Lett på Tå0-6
Bislett FutsalFabulous five5-0
The SaintsBlå Lett på Tå0-3
Ultimate FutsalFabulous five0-2
Bislett FutsalThe Saints2-1