Turneringer

Turnering 39 - Oslo - 2008-02-15

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Littavhvert
Sølv vanlig klasse La Cosa Nostra

Vinner eliteklasse Sinsen Futsal Elite
Sølv eliteklasse Sandefjord Futsal E

Finale
LittavhvertLa Cosa Nostra3-2
Semifinale
LittavhvertBislett Futsal2-1
La Cosa NostraNashat laget3-1
Kvartfinale
LittavhvertDedgiem1-0
Bislett FutsalCrème de la Crème2-1
La Cosa NostraMajorstuen Futsal V3-2
Alle uten JonasNashat laget0-2
1/8-finale
LittavhvertLatin Kings1-0
Dedgiem2-0
Bislett FutsalKnall Ball3-0
Atlas LionsCrème de la Crème0-1
KempoLa Cosa Nostra2-3
Majorstuen Futsal VHvemervi1-0
Alle uten Jonas2-0
Nashat lagetDe 8 underverker2-1
Mellomspill
BlackJacks FK OsloHvemervi2-5
Club 4La Cosa Nostra0-2
PK UnitedCrème de la Crème0-4
Knall BallMr. BIG2-0
Pulje 9
Latin KingsArnes Pub3-1
Arnes PubDe 8 underverker2-1
Latin KingsDe 8 underverker2-0
Arnes PubLatin Kings0-3
De 8 underverkerArnes Pub4-1
De 8 underverkerLatin Kings1-3
Pulje 8
Stovner BoysNashat laget0-4
Nashat lagetMr. BIG2-2
Stovner BoysMr. BIG0-5
Nashat lagetStovner Boys3-1
Mr. BIGNashat laget1-3
Mr. BIGStovner Boys2-1
Pulje 7
Stasjonskameratene2Knall Ball0-5
BompibjørneneAlle uten Jonas1-2
Elektro-SivertStasjonskameratene26-0
Knall BallBompibjørnene4-1
Alle uten JonasElektro-Sivert0-0
Stasjonskameratene2Bompibjørnene0-5
Knall BallAlle uten Jonas1-2
Elektro-SivertBompibjørnene0-2
Stasjonskameratene2Alle uten Jonas0-5
Knall BallElektro-Sivert4-2
Pulje 6
Ulsrud FCLøkka Futsal3-1
Majorstuen Futsal VCrème de la Crème3-2
FC BratlieUlsrud FC0-1
Løkka FutsalMajorstuen Futsal V0-5
Crème de la CrèmeFC Bratlie3-0
Ulsrud FCMajorstuen Futsal V2-3
Løkka FutsalCrème de la Crème0-3
FC BratlieMajorstuen Futsal V0-6
Ulsrud FCCrème de la Crème0-5
Løkka FutsalFC Bratlie3-3
Pulje 5
PK UnitedGreåker Futsal3-0
Slependen FutsalJordal1-3
KempoPK United3-0
Greåker FutsalSlependen Futsal3-0
JordalKempo2-7
PK UnitedSlependen Futsal2-0
Greåker FutsalJordal1-8
KempoSlependen Futsal5-0
PK UnitedJordal3-0
Greåker FutsalKempo2-4
Pulje 4
The A-TeamLa Cosa Nostra1-2
Northern Stars FutsalAtlas Lions1-5
AC StrenuaThe A-Team0-3
La Cosa NostraNorthern Stars Futsal2-1
Atlas LionsAC Strenua3-0
The A-TeamNorthern Stars Futsal2-3
La Cosa NostraAtlas Lions0-1
AC StrenuaNorthern Stars Futsal0-1
The A-TeamAtlas Lions0-1
La Cosa NostraAC Strenua4-0
Pulje 3
Club 4Bislett Futsal1-4
Bislett FutsalTorshovkameratene2-1
Club 4Torshovkameratene1-0
Bislett FutsalClub 44-0
TorshovkamerateneBislett Futsal1-3
TorshovkamerateneClub 41-1
Pulje 2
HvemerviDedgiem1-4
HotshotLeyendas FC2-4
Kosova FutsalHvemervi2-4
DedgiemHotshot1-2
Leyendas FCKosova Futsal0-4
HvemerviHotshot2-1
DedgiemLeyendas FC6-0
Kosova FutsalHotshot6-3
HvemerviLeyendas FC5-1
DedgiemKosova Futsal4-1
Pulje 1
BlackJacks FK OsloLittavhvert0-4
LittavhvertFC Kroppsholdning1-1
BlackJacks FK OsloFC Kroppsholdning2-2
LittavhvertBlackJacks FK Oslo1-1
FC KroppsholdningLittavhvert0-0
FC KroppsholdningBlackJacks FK Oslo3-4