Turneringer

Turnering 40 - Oslo - 2008-03-14

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Kebabgutta
Sølv vanlig klasse Real Oslo C.F.

Vinner eliteklasse Sandefjord Futsal E
Sølv eliteklasse Marienlyst Futsal Elite

Finale
Real Oslo C.F.Kebabgutta4-5
Semifinale
Oslo Vest FutsalReal Oslo C.F.0-1
KebabguttaMedioker4-3
Kvartfinale
Oslo Vest FutsalRasta Futsal3-2
Real Oslo C.F.Blackout2-1
Kosova FutsalKebabgutta4-5
Bislett FutsalMedioker0-1
1/8-finale
LittavhvertOslo Vest Futsal0-1
Rasta FutsalNordre Åsen Attackers2-1
Fruktsalat VærnesReal Oslo C.F.2-4
BlackoutShaolin F.C2-0
Kosova FutsalKing Caprino1-0
Sultne TalenterKebabgutta0-1
Bislett FutsalFc Dardania4-3
HvemerviMedioker1-2
Mellomspill
Fc DardaniaTjafs2-1
Atlas LionsMedioker3-4
Pulje 9
KebabguttaOslo Vest Futsal0-3
FC RavnereiretKebabgutta1-3
FC RavnereiretOslo Vest Futsal1-7
Oslo Vest FutsalKebabgutta1-3
Oslo Vest FutsalFC Ravnereiret4-0
KebabguttaFC Ravnereiret4-2
Pulje 8
HvemerviFC Kjøttpøkk6-0
BogerudkamerateneSkruf2-1
King CaprinoHvemervi0-1
FC KjøttpøkkBogerudkameratene0-7
SkrufKing Caprino1-2
HvemerviBogerudkameratene3-0
FC KjøttpøkkSkruf1-3
King CaprinoBogerudkameratene6-1
HvemerviSkruf1-3
FC KjøttpøkkKing Caprino1-11
Pulje 7
Blue Magic FutsalRedd Regnskogen2-0
AC StrenuaShaolin F.C0-1
Bislett FutsalBlue Magic Futsal3-2
Redd RegnskogenAC Strenua1-1
Shaolin F.CBislett Futsal3-4
Blue Magic FutsalAC Strenua4-1
Redd RegnskogenShaolin F.C1-6
Bislett FutsalAC Strenua2-1
Blue Magic FutsalShaolin F.C0-6
Redd RegnskogenBislett Futsal1-4
Pulje 6
HvemerduReal Oslo C.F.0-1
Sultne TalenterLightning Stars2-0
BompibjørneneHvemerdu1-1
Real Oslo C.F.Sultne Talenter1-4
Lightning StarsBompibjørnene0-2
HvemerduSultne Talenter0-3
Real Oslo C.F.Lightning Stars2-0
BompibjørneneSultne Talenter1-2
HvemerduLightning Stars2-0
Real Oslo C.F.Bompibjørnene9-0
Pulje 5
Nordre Åsen AttackersGreåker Futsal5-1
TufteNorwayPK United2-4
Kosova FutsalNordre Åsen Attackers3-0
Greåker FutsalTufteNorway0-6
PK UnitedKosova Futsal2-5
Nordre Åsen AttackersTufteNorway4-1
Greåker FutsalPK United0-8
Kosova FutsalTufteNorway4-0
Nordre Åsen AttackersPK United3-1
Greåker FutsalKosova Futsal1-7
Pulje 4
CX SleiversMedioker0-3
La Cosa NostraOslo Town FC2-0
BlackoutCX Sleivers7-0
MediokerLa Cosa Nostra2-0
Oslo Town FCBlackout0-7
CX SleiversLa Cosa Nostra1-7
MediokerOslo Town FC6-0
BlackoutLa Cosa Nostra3-1
CX SleiversOslo Town FC2-3
MediokerBlackout0-0
Pulje 3
Ulsrud FCFruktsalat Værnes0-2
Atlas LionsNorthern Stars Futsal2-0
FCVRDYUlsrud FC2-0
Fruktsalat VærnesAtlas Lions2-0
Northern Stars FutsalFCVRDY1-0
Ulsrud FCAtlas Lions0-2
Fruktsalat VærnesNorthern Stars Futsal5-1
FCVRDYAtlas Lions1-3
Ulsrud FCNorthern Stars Futsal0-2
Fruktsalat VærnesFCVRDY3-0
Pulje 2
TjafsRasta Futsal0-1
B17 FutsalThe steets futsal2-0
96%Tjafs0-3
Rasta FutsalB17 Futsal3-0
The steets futsal96%0-2
TjafsB17 Futsal5-2
Rasta FutsalThe steets futsal2-0
96%B17 Futsal1-3
TjafsThe steets futsal2-0
Rasta Futsal96%3-0
Pulje 1
BlackJacks FK OsloLittavhvert0-2
Nord FCFc Dardania1-5
Black LionsBlackJacks FK Oslo0-1
LittavhvertNord FC4-1
Fc DardaniaBlack Lions0-1
BlackJacks FK OsloNord FC3-2
LittavhvertFc Dardania0-0
Black LionsNord FC6-2
BlackJacks FK OsloFc Dardania1-2
LittavhvertBlack Lions1-0