Turneringer

Turnering 34 - Stavanger - 2007-10-05

Arena Ynglingehallen

Vinner vanlig klasse Sportsklubben Hajduk Bergen Stv
Sølv vanlig klasse Kveldstid

Vinner eliteklasse Vaulen Futsal
Sølv eliteklasse Bmlo futsal E

Finale
KveldstidSportsklubben Hajduk Bergen Stv0-3
Semifinale
KveldstidBeef3-0
Sportsklubben Hajduk Bergen StvAlbinognuene2-0
Kvartfinale
KveldstidOlsborg Kikkers2-0
Funky FreshBeef1-2
Sportsklubben Hajduk Bergen StvKost13-0
DukatiAlbinognuene0-1
1/8-finale
KveldstidThe Tigers2-1
Olsborg KikkersFender Benders2-1
KFORFunky Fresh1-2
BeefLyse5-1
Sportsklubben Hajduk Bergen StvWanderers2-1
Snæb Snibbedi SnobKost10-3
BagrusDukati1-2
MSN.FCAlbinognuene0-1
Pulje 7
The TigersFC Celik5-1
WanderersHARIBU3-0
BagrusThe Tigers1-0
FC CelikWanderers1-4
HARIBUBagrus0-3
The TigersWanderers2-1
FC CelikHARIBU2-6
BagrusWanderers4-1
The TigersHARIBU2-0
FC CelikBagrus2-6
Pulje 6
Snæb Snibbedi SnobTeam Løgnaslaget4-0
Dinhoens talenterBarely Athletics1-2
Fender BendersSnæb Snibbedi Snob2-0
Team LøgnaslagetDinhoens talenter1-7
Barely AthleticsFender Benders0-0
Snæb Snibbedi SnobDinhoens talenter3-0
Team LøgnaslagetBarely Athletics0-4
Fender BendersDinhoens talenter2-3
Snæb Snibbedi SnobBarely Athletics3-0
Team LøgnaslagetFender Benders0-3
Pulje 5
FC FukienFunky Fresh0-3
Vær Varsom-plakatenSportsklubben Hajduk Bergen Stv2-7
Seek and DestroyFC Fukien3-0
Funky FreshVær Varsom-plakaten7-2
Sportsklubben Hajduk Bergen StvSeek and Destroy1-0
FC FukienVær Varsom-plakaten0-3
Funky FreshSportsklubben Hajduk Bergen Stv0-1
Seek and DestroyVær Varsom-plakaten6-0
FC FukienSportsklubben Hajduk Bergen Stv0-3
Funky FreshSeek and Destroy2-0
Pulje 4
Team halvseintRiska United2-2
Ocean's TeamKost10-7
BeefTeam halvseint3-0
Riska UnitedOcean's Team3-2
Kost1Beef1-2
Team halvseintOcean's Team0-3
Riska UnitedKost11-3
BeefOcean's Team3-0
Team halvseintKost11-2
Riska UnitedBeef3-1
Pulje 3
BønnaifraNordDukati0-2
ZaUmbro Rovers1-0
KFORBønnaifraNord5-4
DukatiZa1-0
Umbro RoversKFOR0-3
BønnaifraNordZa1-4
DukatiUmbro Rovers2-2
KFORZa1-0
BønnaifraNordUmbro Rovers2-1
DukatiKFOR1-4
Pulje 2
Olsborg KikkersGrødem Football Club10-0
Mathisen KickersAlbinognuene1-5
LyseOlsborg Kikkers0-4
Grødem Football ClubMathisen Kickers2-12
AlbinognueneLyse7-0
Olsborg KikkersMathisen Kickers3-2
Grødem Football ClubAlbinognuene0-13
LyseMathisen Kickers0-5
Olsborg KikkersAlbinognuene3-1
Grødem Football ClubLyse1-2
Pulje 1
WalkoverMSN.FC0-1
VASCO DA KVAME4Jesus2-0
KveldstidWalkover1-0
MSN.FCVASCO DA KVAME1-1
4JesusKveldstid1-7
WalkoverVASCO DA KVAME5-4
MSN.FC4Jesus4-3
KveldstidVASCO DA KVAME5-2
Walkover4Jesus4-3
MSN.FCKveldstid2-2