Turneringer

Turnering 35 - Stavanger - 2007-11-23

Arena Ynglingehallen

Vinner vanlig klasse FC Fukien
Sølv vanlig klasse Stavanger st

Vinner eliteklasse vre Steinar Futsal(tidl.Ganddal)
Sølv eliteklasse Sr Rogaland Futsal

Finale
Stavanger ØstFC Fukien2-3
Semifinale
DukatiStavanger Øst0-1
FallomFC Fukien2-3
Kvartfinale
Farmers UnitedDukati0-1
Stavanger ØstHunters1-0
FallomDinhoens talenter3-0
FC FukienBeef3-2
1/8-finale
Seek and DestroyFarmers United0-1
DukatiSirdølene2-0
Stavanger ØstKveldstid1-0
Ponte PretaHunters2-4
FallomBagrus2-1
LuckybastardDinhoens talenter1-3
Murmesterne PetersenFC Fukien1-6
BeefGlansbildene2-1
Pulje 8
Forus EliteLokomotiv Brasmad2-1
Farmers UnitedADHD2-0
BeefForus Elite3-0
Lokomotiv BrasmadFarmers United2-3
ADHDBeef1-10
Forus EliteFarmers United2-5
Lokomotiv BrasmadADHD3-2
BeefFarmers United2-0
Forus EliteADHD3-4
Lokomotiv BrasmadBeef1-3
Pulje 7
SirdøleneTouzani Futsal2-0
Snæb Snibbedi SnobMurmesterne Petersen0-2
Funky FreshSirdølene0-2
Touzani FutsalSnæb Snibbedi Snob0-0
Murmesterne PetersenFunky Fresh2-0
SirdøleneSnæb Snibbedi Snob2-0
Touzani FutsalMurmesterne Petersen0-2
Funky FreshSnæb Snibbedi Snob0-0
SirdøleneMurmesterne Petersen2-3
Touzani FutsalFunky Fresh0-0
Pulje 6
VengaboysNærbø Futsal0-2
Røde StjerneKveldstid0-2
LuckybastardVengaboys2-0
Nærbø FutsalRøde Stjerne5-2
KveldstidLuckybastard1-1
VengaboysRøde Stjerne0-2
Nærbø FutsalKveldstid0-3
LuckybastardRøde Stjerne5-0
VengaboysKveldstid0-2
Nærbø FutsalLuckybastard0-2
Pulje 5
FC CelikAlbinognuene2-3
Guys-in-disguiseHunters2-3
FallomFC Celik4-0
AlbinognueneGuys-in-disguise2-2
HuntersFallom1-2
FC CelikGuys-in-disguise2-5
AlbinognueneHunters1-7
FallomGuys-in-disguise7-1
FC CelikHunters0-7
AlbinognueneFallom0-2
Pulje 4
BohicaBagrus0-2
Joga Bonita 2Ponte Preta0-7
LuhrgoyfBohica2-0
BagrusJoga Bonita 24-0
Ponte PretaLuhrgoyf4-0
BohicaJoga Bonita 20-2
BagrusPonte Preta0-3
LuhrgoyfJoga Bonita 23-0
BohicaPonte Preta0-2
BagrusLuhrgoyf1-0
Pulje 3
Kost1Stavanger Øst0-1
Mathisen KickersSkills.com3-2
Umbro RoversKost12-1
Stavanger ØstMathisen Kickers4-1
Skills.comUmbro Rovers1-1
Kost1Mathisen Kickers3-7
Stavanger ØstSkills.com3-2
Umbro RoversMathisen Kickers3-3
Kost1Skills.com1-3
Stavanger ØstUmbro Rovers6-0
Pulje 2
FC FukienOdfjell Warriors7-0
JokerHovsherad IL0-1
DukatiFC Fukien1-0
Odfjell WarriorsJoker2-5
Hovsherad ILDukati0-3
FC FukienJoker4-1
Odfjell WarriorsHovsherad IL3-4
DukatiJoker2-1
FC FukienHovsherad IL8-3
Odfjell WarriorsDukati1-6
Pulje 1
Deaf PowerDinhoens talenter2-2
Blame my mamaSeek and Destroy0-2
GlansbildeneDeaf Power2-1
Dinhoens talenterBlame my mama4-4
Seek and DestroyGlansbildene3-2
Deaf PowerBlame my mama2-0
Dinhoens talenterSeek and Destroy3-1
GlansbildeneBlame my mama6-0
Deaf PowerSeek and Destroy1-2
Dinhoens talenterGlansbildene1-2