Turneringer

Turnering 37 - Stavanger - 2008-01-25

Arena Ynglingehallen

Vinner vanlig klasse Bygdasamba
Sølv vanlig klasse FC Fukien

Vinner eliteklasse Sr Rogaland Futsal
Sølv eliteklasse Haugaland Futsal E

Finale
BygdasambaFC Fukien5-3
Semifinale
BygdasambaDukati2-1
FC FukienSnæb Snibbedi Snob2-0
Kvartfinale
Hans Petter Hansen & the Jan HøylandsBygdasamba1-5
DukatiBarely Athletics4-0
FC FukienKINE1-0
Snæb Snibbedi SnobZa1-0
1/8-finale
LuckybastardHans Petter Hansen & the Jan Høylands0-5
Team LOLBygdasamba0-5
DukatiBeef2-1
Team TivoliBarely Athletics0-1
FC FukienDinhoens talenter1-0
Wang FutsalKINE1-2
Snæb Snibbedi SnobKveldstid1-0
The TigersZa0-1
Pulje 8
BagrusLos ex-madlas1-0
The BluesThe Tigers1-1
BeefBagrus4-2
Los ex-madlasThe Blues1-2
The TigersBeef1-0
BagrusThe Blues4-3
Los ex-madlasThe Tigers0-3
BeefThe Blues10-0
BagrusThe Tigers1-1
Los ex-madlasBeef2-2
Pulje 7
Barely AthleticsOdfjell Warriors4-1
Team IndoorSnæb Snibbedi Snob0-2
Vær Varsom-plakatenBarely Athletics0-1
Odfjell WarriorsTeam Indoor2-0
Snæb Snibbedi SnobVær Varsom-plakaten4-0
Barely AthleticsTeam Indoor2-0
Odfjell WarriorsSnæb Snibbedi Snob2-4
Vær Varsom-plakatenTeam Indoor2-0
Barely AthleticsSnæb Snibbedi Snob1-3
Odfjell WarriorsVær Varsom-plakaten6-4
Pulje 6
Hans Petter Hansen & the Jan HøylandsWang Futsal1-2
Olderveien InnKulturbyen 20082-0
FallomHans Petter Hansen & the Jan Høylands0-8
Wang FutsalOlderveien Inn4-2
Kulturbyen 2008Fallom0-2
Hans Petter Hansen & the Jan HøylandsOlderveien Inn6-0
Wang FutsalKulturbyen 20082-0
FallomOlderveien Inn2-0
Hans Petter Hansen & the Jan HøylandsKulturbyen 20082-0
Wang FutsalFallom2-0
Pulje 5
Seek and DestroyLoconinhos1-0
FC FukienBygdasamba3-2
Åndenes MaktSeek and Destroy2-0
LoconinhosFC Fukien1-2
BygdasambaÅndenes Makt1-1
Seek and DestroyFC Fukien2-4
LoconinhosBygdasamba1-3
Åndenes MaktFC Fukien1-5
Seek and DestroyBygdasamba2-4
LoconinhosÅndenes Makt1-5
Pulje 4
Grease LightningLuffen0-8
Team LOLDinhoens talenter2-1
Kreativ FKGrease Lightning1-2
LuffenTeam LOL1-2
Dinhoens talenterKreativ FK13-1
Grease LightningTeam LOL1-4
LuffenDinhoens talenter3-5
Kreativ FKTeam LOL0-9
Grease LightningDinhoens talenter0-5
LuffenKreativ FK8-0
Pulje 3
KINEGammal Moro Futsal0-0
LuckybastardGammal Moro Futsal0-0
KINEGammal Moro Futsal2-1
LuckybastardGammal Moro Futsal1-1
KINELuckybastard0-0
KINELuckybastard0-1
Pulje 2
Deaf PowerTeam Tivoli0-2
KveldstidGlansbildene5-1
Kost1Deaf Power2-2
Team TivoliKveldstid2-1
GlansbildeneKost12-2
Deaf PowerKveldstid0-3
Team TivoliGlansbildene1-0
Kost1Kveldstid0-3
Deaf PowerGlansbildene1-4
Team TivoliKost12-2
Pulje 1
Farmers UnitedBrodd 62-0
DukatiZa4-1
MSN.FCFarmers United0-4
Brodd 6Dukati0-2
ZaMSN.FC4-1
Farmers UnitedDukati1-3
Brodd 6Za0-2
MSN.FCDukati1-3
Farmers UnitedZa1-4
Brodd 6MSN.FC0-2