Turneringer

Turnering 40 - Stavanger - 2008-10-24

Arena Ynglingehallen

Vinner vanlig klasse Sportsklubben Hajduk Bergen Stv
Sølv vanlig klasse Dream Team Stvg

Vinner eliteklasse Haugaland Futsal E
Sølv eliteklasse Sandnes Futsal Elite

Finale
Sportsklubben Hajduk Bergen StvDream Team Stvg4-3
Semifinale
Sportsklubben Hajduk Bergen StvBosna-Zmaj2-1
Squin SquinthDream Team Stvg0-1
Kvartfinale
DukatiSportsklubben Hajduk Bergen Stv1-2
Bosna-Zmajl'ones matto3-2
Squin SquinthSoulja Boiz4-0
KveldstidDream Team Stvg0-2
1/8-finale
FallomDukati0-3
Los ex-madlasSportsklubben Hajduk Bergen Stv0-1
Bosna-ZmajAndor Fjelde2-1
FK Mustafuntel'ones matto0-2
Squin SquinthThe Brothers1-0
Gurka FutsalSoulja Boiz0-1
Alpha UnionKveldstid0-2
Wang FutsalDream Team Stvg1-2
Soulja BoizHunters1-0
Funky Freshl'ones matto2-3
Mellomspill
Soulja BoizBeef3-2
Ikkje tenk på det FCHunters2-4
RassnilsFunky Fresh2-3
Monkey Broilersl'ones matto2-7
Pulje 11
Andor FjeldeGrabs United3-0
The Brothers1-2-3 Rogaland Futsal2-0
LengauerAndor Fjelde0-0
Grabs UnitedThe Brothers0-5
1-2-3 Rogaland FutsalLengauer0-2
Andor FjeldeThe Brothers2-1
Grabs United1-2-3 Rogaland Futsal2-0
LengauerThe Brothers1-2
Andor Fjelde1-2-3 Rogaland Futsal2-0
Grabs UnitedLengauer1-4
Pulje 10
ØyaneTeam Tivoli1-0
KveldstidGrødem Football Club10-0
Sportsklubben Hajduk Bergen StvØyane7-0
Team TivoliKveldstid1-1
Grødem Football ClubSportsklubben Hajduk Bergen Stv0-13
ØyaneKveldstid0-3
Team TivoliGrødem Football Club11-0
Sportsklubben Hajduk Bergen StvKveldstid2-1
ØyaneGrødem Football Club7-0
Team TivoliSportsklubben Hajduk Bergen Stv1-3
Pulje 9
DukatiNorbotn Playa Meg IL4-1
The BossDream Team Stvg0-1
Guys-in-disguiseDukati1-2
Norbotn Playa Meg ILThe Boss1-0
Dream Team StvgGuys-in-disguise2-0
DukatiThe Boss6-2
Norbotn Playa Meg ILDream Team Stvg1-1
Guys-in-disguiseThe Boss5-3
DukatiDream Team Stvg2-2
Norbotn Playa Meg ILGuys-in-disguise2-3
Pulje 8
FC BonersLuckybastards3-0
l'ones mattoWang Futsal2-4
RA FlyersFC Boners0-1
Luckybastardsl'ones matto2-3
Wang FutsalRA Flyers4-1
FC Bonersl'ones matto0-2
LuckybastardsWang Futsal0-4
RA Flyersl'ones matto1-8
FC BonersWang Futsal0-3
LuckybastardsRA Flyers8-1
Pulje 7
Noroff's FinestSkru på Lyset2-1
Monkey BroilersAlpha Union2-4
T-H FC.Noroff's Finest0-0
Skru på LysetMonkey Broilers2-3
Alpha UnionT-H FC.2-3
Noroff's FinestMonkey Broilers3-4
Skru på LysetAlpha Union0-2
T-H FC.Monkey Broilers2-2
Noroff's FinestAlpha Union0-2
Skru på LysetT-H FC.1-3
Pulje 6
GlansbildeneFunky Fresh1-3
SteamstersGurka Futsal0-1
Mathisen KickersGlansbildene4-4
Funky FreshSteamsters3-0
Gurka FutsalMathisen Kickers4-0
GlansbildeneSteamsters1-0
Funky FreshGurka Futsal1-4
Mathisen KickersSteamsters1-6
GlansbildeneGurka Futsal0-4
Funky FreshMathisen Kickers8-1
Pulje 5
Mor diIntro0-2
Byggmester BOB å diSquin Squinth1-3
RassnilsMor di7-0
IntroByggmester BOB å di1-5
Squin SquinthRassnils4-0
Mor diByggmester BOB å di0-5
IntroSquin Squinth1-2
RassnilsByggmester BOB å di0-2
Mor diSquin Squinth0-1
IntroRassnils2-3
Pulje 4
FK MustafunteBagrus5-2
HuntersVigå Warriors5-1
Patriotene StvgFK Mustafunte0-13
BagrusHunters3-7
Vigå WarriorsPatriotene Stvg5-0
FK MustafunteHunters4-1
BagrusVigå Warriors1-5
Patriotene StvgHunters1-12
FK MustafunteVigå Warriors5-1
BagrusPatriotene Stvg10-3
Pulje 3
Bosna-ZmajIkkje tenk på det FC2-0
FK BueTeam D-day5-0
StickupkidzBosna-Zmaj0-2
Ikkje tenk på det FCFK Bue3-1
Team D-dayStickupkidz2-0
Bosna-ZmajFK Bue2-1
Ikkje tenk på det FCTeam D-day7-0
StickupkidzFK Bue0-2
Bosna-ZmajTeam D-day7-0
Ikkje tenk på det FCStickupkidz2-0
Pulje 2
Kost1Beef1-1
Dogbay UnitedLos ex-madlas1-3
Godt&BlandetKost12-0
BeefDogbay United10-1
Los ex-madlasGodt&Blandet1-2
Kost1Dogbay United4-3
BeefLos ex-madlas0-2
Godt&BlandetDogbay United1-3
Kost1Los ex-madlas0-2
BeefGodt&Blandet3-1
Pulje 1
Team OmegaFC Santa Cruz2-0
Team Omega 2Fallom0-6
Soulja BoizTeam Omega5-1
FC Santa CruzTeam Omega 20-2
FallomSoulja Boiz4-0
Team OmegaTeam Omega 23-0
FC Santa CruzFallom0-2
Soulja BoizTeam Omega 23-1
Team OmegaFallom0-5
FC Santa CruzSoulja Boiz0-2