Turneringer

Turnering 41 - Oslo - 2008-10-10

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Dnski FC
Sølv vanlig klasse Lukekameratene FC

Vinner eliteklasse Oslo Vest Futsal E
Sølv eliteklasse Velta Futsal

Finale
Dønski FCLukekameratene FC4-3
Semifinale
Dønski FCBlackout2-0
Lukekameratene FCCrème de la Crème2-1
Kvartfinale
Dønski FCThe White and Reds3-2
BlackoutOppegårdsgutta2-1
Lukekameratene FCGuttaboyz Futsall2-1
Sandefjord FutsalCrème de la Crème3-4
1/8-finale
Romsås FutsalDønski FC0-4
The White and RedsLittavhvert4-2
Suez SalaBlackout0-2
OppegårdsguttaApocalypse Dudes2-1
Lukekameratene FCFC Columna2-0
Footloose FKGuttaboyz Futsall0-1
Real Oslo C.F.Sandefjord Futsal1-4
Dilla på LillaCrème de la Crème2-3
1/16-finale
dP BallkickersRomsås Futsal1-3
Dønski FCFK Målkåt7-1
FC KroppsholdningThe White and Reds0-4
PK UnitedLittavhvert1-5
Suez SalaAsmara1-0
BlackoutTorshovkameratene2-0
Apocalypse DudesRasta Futsal3-0
Wam-Kam FutsalLukekameratene FC1-2
FC ColumnaBlackJacks FK Oslo4-2
The SaintsFootloose FK0-2
Guttaboyz FutsallKjellerkameratene2-1
Kosova FutsalSandefjord Futsal1-2
Rosa KickersCrème de la Crème0-1
Mellomspill
St.Løkka FutsalLukekameratene FC1-2
BlackJacks FK OsloKviteseidgutan2-0
Footloose FKPinka Lokko United4-0
KjellerkameratenePowerpuffpinglorna4-1
HvemerviReal Oslo C.F.2-3
Rasta FutsalJordal2-0
Pulje 19
Sandefjord FutsalHortenskameratene2-0
Oslo Town FCRomsås Futsal0-2
Kiwi FutsalSandefjord Futsal0-2
HortenskamerateneOslo Town FC6-0
Romsås FutsalKiwi Futsal2-0
Sandefjord FutsalOslo Town FC7-0
HortenskamerateneRomsås Futsal2-3
Kiwi FutsalOslo Town FC0-2
Sandefjord FutsalRomsås Futsal2-0
HortenskamerateneKiwi Futsal2-0
Pulje 18
FK MålkåtGo-Go BAHR3-1
Dilla på LillaFC Løkkefotball10-1
Nutmeg FutsalFK Målkåt0-4
Go-Go BAHRDilla på Lilla0-14
FC LøkkefotballNutmeg Futsal0-4
FK MålkåtDilla på Lilla0-6
Go-Go BAHRFC Løkkefotball1-1
Nutmeg FutsalDilla på Lilla1-13
FK MålkåtFC Løkkefotball7-0
Go-Go BAHRNutmeg Futsal2-1
Pulje 17
StålballeThe White and Reds0-5
Crème de la CrèmeHaugsbygd Futsal4-0
Banana_FutsalStålballe0-2
The White and RedsCrème de la Crème2-3
Haugsbygd FutsalBanana_Futsal2-0
StålballeCrème de la Crème1-4
The White and RedsHaugsbygd Futsal5-1
Banana_FutsalCrème de la Crème0-2
StålballeHaugsbygd Futsal2-1
The White and RedsBanana_Futsal2-0
Pulje 16
Løkki StrikersSlependen Futsal5-0
LittavhvertRosa Kickers0-2
Crapingham Palace FCLøkki Strikers1-1
Slependen FutsalLittavhvert0-9
Rosa KickersCrapingham Palace FC5-0
Løkki StrikersLittavhvert0-4
Slependen FutsalRosa Kickers0-10
Crapingham Palace FCLittavhvert3-4
Løkki StrikersRosa Kickers0-5
Slependen FutsalCrapingham Palace FC0-5
Pulje 15
La Cosa NostraSportsklubben Svartedauen3-1
AsmaraSøplestøggen1-3
Kempo OsloLa Cosa Nostra4-1
Sportsklubben SvartedauenAsmara0-5
SøplestøggenKempo Oslo1-1
La Cosa NostraAsmara1-2
Sportsklubben SvartedauenSøplestøggen1-4
Kempo OsloAsmara0-4
La Cosa NostraSøplestøggen1-6
Sportsklubben SvartedauenKempo Oslo2-4
Pulje 14
Kosova FutsalSkills FC3-0
TorshovkamerateneNorge U-172-1
Northern Stars FutsalKosova Futsal0-1
Skills FCTorshovkameratene0-0
Norge U-17Northern Stars Futsal2-1
Kosova FutsalTorshovkameratene3-1
Skills FCNorge U-172-4
Northern Stars FutsalTorshovkameratene1-2
Kosova FutsalNorge U-175-4
Skills FCNorthern Stars Futsal1-1
Pulje 13
Nordre Åsen AttackersDet Norske Veritas4-1
OppegårdsguttaTeam Sasske Futsal2-0
Løkka guttaNordre Åsen Attackers8-2
Det Norske VeritasOppegårdsgutta0-7
Team Sasske FutsalLøkka gutta0-2
Nordre Åsen AttackersOppegårdsgutta1-5
Det Norske VeritasTeam Sasske Futsal2-0
Løkka guttaOppegårdsgutta2-1
Nordre Åsen AttackersTeam Sasske Futsal2-0
Det Norske VeritasLøkka gutta1-4
Pulje 12
Team Fluffy FutsalClub 40-1
Piratene OsloJordal0-5
Guttaboyz FutsallTeam Fluffy Futsal0-2
Club 4Piratene Oslo1-0
JordalGuttaboyz Futsall1-2
Team Fluffy FutsalPiratene Oslo8-1
Club 4Jordal0-2
Guttaboyz FutsallPiratene Oslo10-1
Team Fluffy FutsalJordal0-3
Club 4Guttaboyz Futsall1-2
Pulje 11
Rasta FutsalThe Saints0-1
Lindeberg JunkiesStoregjerde Bygg1-2
Engebråten futsalRasta Futsal0-3
The SaintsLindeberg Junkies1-2
Storegjerde ByggEngebråten futsal2-4
Rasta FutsalLindeberg Junkies2-1
The SaintsStoregjerde Bygg3-0
Engebråten futsalLindeberg Junkies0-3
Rasta FutsalStoregjerde Bygg3-0
The SaintsEngebråten futsal1-0
Pulje 10
Aller UnitedFC Columna0-2
Real Oslo C.F.Romsås Wakar4-0
Moss PiratesAller United1-0
FC ColumnaReal Oslo C.F.4-2
Romsås WakarMoss Pirates0-1
Aller UnitedReal Oslo C.F.3-3
FC ColumnaRomsås Wakar4-0
Moss PiratesReal Oslo C.F.0-1
Aller UnitedRomsås Wakar1-2
FC ColumnaMoss Pirates5-1
Pulje 9
HvemerviElektro-Sivert3-0
StudentenWam-Kam Futsal0-0
Jørnchester JørnitedHvemervi0-2
Elektro-SivertStudenten0-2
Wam-Kam FutsalJørnchester Jørnited3-1
HvemerviStudenten1-0
Elektro-SivertWam-Kam Futsal1-5
Jørnchester JørnitedStudenten2-6
HvemerviWam-Kam Futsal0-2
Elektro-SivertJørnchester Jørnited1-3
Pulje 8
Etterstad FutsalLag Oslo1-2
Leones LocosApocalypse Dudes0-2
PowerpuffpinglornaEtterstad Futsal1-1
Lag OsloLeones Locos5-1
Apocalypse DudesPowerpuffpinglorna6-0
Etterstad FutsalLeones Locos4-1
Lag OsloApocalypse Dudes0-2
PowerpuffpinglornaLeones Locos8-1
Etterstad FutsalApocalypse Dudes2-4
Lag OsloPowerpuffpinglorna1-2
Pulje 7
Bergmo KamerateneHæ?!2-0
Leci & CimaB17 Futsal3-1
KjellerkamerateneBergmo Kameratene7-0
Hæ?!Leci & Cima0-2
B17 FutsalKjellerkameratene2-0
Bergmo KamerateneLeci & Cima0-8
Hæ?!B17 Futsal0-2
KjellerkamerateneLeci & Cima3-0
Bergmo KamerateneB17 Futsal1-9
Hæ?!Kjellerkameratene0-2
Pulje 6
BlackoutPinka Lokko United3-1
FK SvørtenSøndre Nordstrand Futsal3-1
Vestby FutsalBlackout0-3
Pinka Lokko UnitedFK Svørten1-2
Søndre Nordstrand FutsalVestby Futsal0-1
BlackoutFK Svørten6-0
Pinka Lokko UnitedSøndre Nordstrand Futsal4-0
Vestby FutsalFK Svørten4-2
BlackoutSøndre Nordstrand Futsal5-0
Pinka Lokko UnitedVestby Futsal4-0
Pulje 5
Tamil Futsal UnionHelsfyr Futsal0-1
Suez SalaBI Warriors2-0
Footloose FKTamil Futsal Union1-2
Helsfyr FutsalSuez Sala1-4
BI WarriorsFootloose FK2-3
Tamil Futsal UnionSuez Sala1-2
Helsfyr FutsalBI Warriors3-1
Footloose FKSuez Sala0-1
Tamil Futsal UnionBI Warriors1-1
Helsfyr FutsalFootloose FK1-2
Pulje 4
PK UnitedKviteseidgutan1-0
Maskin&mekk123drekkKing Caprino0-2
Døves FutsalPK United0-2
KviteseidgutanMaskin&mekk123drekk5-1
King CaprinoDøves Futsal0-0
PK UnitedMaskin&mekk123drekk5-1
KviteseidgutanKing Caprino3-0
Døves FutsalMaskin&mekk123drekk6-1
PK UnitedKing Caprino1-0
KviteseidgutanDøves Futsal2-0
Pulje 3
BlackJacks FK OsloHakerødFK2-1
HakerødFKFC Kroppsholdning0-6
FC KroppsholdningBlackJacks FK Oslo0-1
HakerødFKBlackJacks FK Oslo3-1
FC KroppsholdningHakerødFK1-1
BlackJacks FK OsloFC Kroppsholdning0-2
Pulje 2
Dønski FCLukekameratene FC2-2
CzechKiwi United2-3
Skien Futsal EliteDønski FC0-2
Lukekameratene FCCzech2-0
Kiwi UnitedSkien Futsal Elite2-1
Dønski FCCzech8-3
Lukekameratene FCKiwi United2-0
Skien Futsal EliteCzech1-0
Dønski FCKiwi United4-2
Lukekameratene FCSkien Futsal Elite5-0
Pulje 1
Lett match OsloTeam Toppåsen3-0
dP BallkickersSt.Løkka Futsal1-0
AC StrenuaLett match Oslo0-1
Team ToppåsendP Ballkickers2-2
St.Løkka FutsalAC Strenua4-0
Lett match OslodP Ballkickers0-1
Team ToppåsenSt.Løkka Futsal0-5
AC StrenuadP Ballkickers2-3
Lett match OsloSt.Løkka Futsal1-3
Team ToppåsenAC Strenua1-2