Turneringer

Turnering 104 - Bergen - 2008-09-19

Arena Bergen Racketsenter

Vinner vanlig klasse Sportsklubben Hajduk Bergen
Sølv vanlig klasse Boca Juniors Bergen

Finale
Sportsklubben Hajduk BergenBoca Juniors Bergen1-0
Semifinale
Sportsklubben Hajduk BergenBønes Aires3-0
BakkebøenBoca Juniors Bergen1-7
Kvartfinale
Hvite StjerneSportsklubben Hajduk Bergen1-3
Bønes AiresBanana Airlines1-0
Sao Paulo FcBakkebøen2-8
No Use For A NameBoca Juniors Bergen2-3
1/8-finale
NHHI FutsalHvite Stjerne0-4
Team TvedtSportsklubben Hajduk Bergen0-7
Bønes AiresFK Kinsek 23-0
Banana AirlinesFlumiense4-1
Boys With ToysSao Paulo Fc1-2
Super TroopersBakkebøen0-1
No Use For A NameFjellgeit FK6-0
Boca Juniors BergenChica Sambas5-4
Pulje 8
Boca Juniors BergenHvite Stjerne2-2
CruzeiroOasen Pak5-2
Krohnsminde FutsalBoca Juniors Bergen0-4
Hvite StjerneCruzeiro3-1
Oasen PakKrohnsminde Futsal1-4
Boca Juniors BergenCruzeiro5-0
Hvite StjerneOasen Pak4-1
Krohnsminde FutsalCruzeiro2-1
Boca Juniors BergenOasen Pak2-0
Hvite StjerneKrohnsminde Futsal3-0
Pulje 7
FK KinsekPalermo4-0
Sportsklubben Hajduk BergenNo Use For A Name1-1
United City FCFK Kinsek3-1
PalermoSportsklubben Hajduk Bergen0-3
No Use For A NameUnited City FC4-1
FK KinsekSportsklubben Hajduk Bergen0-5
PalermoNo Use For A Name1-7
United City FCSportsklubben Hajduk Bergen1-4
FK KinsekNo Use For A Name0-4
PalermoUnited City FC2-1
Pulje 6
Sauna FKFK Kinsek 22-4
Super TroopersDekkmann6-1
Gestapo SportsvereinSauna FK1-3
FK Kinsek 2Super Troopers0-3
DekkmannGestapo Sportsverein2-2
Sauna FKSuper Troopers1-2
FK Kinsek 2Dekkmann9-0
Gestapo SportsvereinSuper Troopers0-7
Sauna FKDekkmann2-1
FK Kinsek 2Gestapo Sportsverein5-0
Pulje 5
Kompis KidsSauna FK 23-0
Askøy AFKFlumiense1-1
Boys With ToysKompis Kids3-2
Sauna FK 2Askøy AFK0-4
FlumienseBoys With Toys2-2
Kompis KidsAskøy AFK0-2
Sauna FK 2Flumiense1-4
Boys With ToysAskøy AFK3-0
Kompis KidsFlumiense0-6
Sauna FK 2Boys With Toys0-8
Pulje 4
In no condition (Krokeide vgs.)Sao Paulo Fc0-8
MindekamerateneBanana Airlines0-2
Wet WillysIn no condition (Krokeide vgs.)5-0
Sao Paulo FcMindekameratene5-4
Banana AirlinesWet Willys3-2
In no condition (Krokeide vgs.)Mindekameratene4-4
Sao Paulo FcBanana Airlines1-3
Wet WillysMindekameratene5-3
In no condition (Krokeide vgs.)Banana Airlines2-10
Sao Paulo FcWet Willys5-2
Pulje 3
Pespe ToutchThe Chill Company7-1
Hatlestrand FutsalBakkebøen1-3
Bønes AiresPespe Toutch7-0
The Chill CompanyHatlestrand Futsal1-7
BakkebøenBønes Aires0-3
Pespe ToutchHatlestrand Futsal5-7
The Chill CompanyBakkebøen1-7
Bønes AiresHatlestrand Futsal7-1
Pespe ToutchBakkebøen1-3
The Chill CompanyBønes Aires1-8
Pulje 2
Goathunters UnitedTeam Tvedt1-9
Krøplingarna ILFjellgeit FK0-0
The TeamGoathunters United4-1
Team TvedtKrøplingarna IL10-0
Fjellgeit FKThe Team3-1
Goathunters UnitedKrøplingarna IL10-3
Team TvedtFjellgeit FK2-1
The TeamKrøplingarna IL12-2
Goathunters UnitedFjellgeit FK0-6
Team TvedtThe Team3-2
Pulje 1
NHHI FutsalKjell Heroes3-0
FC UlsmågEn blanding av litt av hvert FK0-1
Chica SambasNHHI Futsal1-2
Kjell HeroesFC Ulsmåg0-0
En blanding av litt av hvert FKChica Sambas0-6
NHHI FutsalFC Ulsmåg5-0
Kjell HeroesEn blanding av litt av hvert FK4-1
Chica SambasFC Ulsmåg1-2
NHHI FutsalEn blanding av litt av hvert FK1-0
Kjell HeroesChica Sambas0-5