Turneringer

Turnering 105 - Bergen - 2008-10-10

Arena Bergen Racketsenter

Vinner vanlig klasse Sportsklubben Hajduk Bergen
Sølv vanlig klasse Hvite Stjerne

Finale
Hvite StjerneSportsklubben Hajduk Bergen2-3
Semifinale
Hvite StjerneLøkkegutta2-0
Sportsklubben Hajduk BergenBønes Aires5-2
Kvartfinale
Hvite StjerneRåttene fra Dalen3-1
FK KinsekLøkkegutta1-2
Sportsklubben Hajduk BergenSykkylven5-2
Sleivspark BergenBønes Aires2-5
1/8-finale
Team SundHvite Stjerne0-2
Råttene fra DalenUnited City FC3-2
FK KinsekNo Use For A Name2-0
LøkkeguttaPalermo3-2
Sportsklubben Hajduk BergenDobre Chipcie6-0
SykkylvenTeam Tvedt4-1
Boca Juniors BergenSleivspark Bergen2-3
Bønes AiresBest uten Press3-0
Pulje 8
Bønes AiresNHHI Futsal0-3
Banden FKHvite Stjerne1-3
Askøy AFKBønes Aires0-9
NHHI FutsalBanden FK1-0
Hvite StjerneAskøy AFK8-1
Bønes AiresBanden FK2-1
NHHI FutsalHvite Stjerne0-2
Askøy AFKBanden FK3-7
Bønes AiresHvite Stjerne3-0
NHHI FutsalAskøy AFK6-2
Pulje 7
En blanding av litt av hvert FKUnited City FC0-6
Boca Juniors BergenEn blanding av litt av hvert FK11-1
United City FCBoca Juniors Bergen0-3
En blanding av litt av hvert FKBoca Juniors Bergen8-1
En blanding av litt av hvert FKUnited City FC0-10
Boca Juniors BergenUnited City FC2-4
Pulje 6
No Use For A NameSykkylven2-4
Sauna FKTeam Esteban Julio2-4
Loco JuniorsNo Use For A Name2-7
SykkylvenSauna FK5-0
Team Esteban JulioLoco Juniors3-0
No Use For A NameSauna FK4-1
SykkylvenTeam Esteban Julio3-1
Loco JuniorsSauna FK1-2
No Use For A NameTeam Esteban Julio1-1
SykkylvenLoco Juniors8-2
Pulje 5
Sportsklubben Hajduk BergenKrohnsminde Futsal5-0
The Players Bergen 2Palermo2-3
Chica SambasSportsklubben Hajduk Bergen0-5
Krohnsminde FutsalThe Players Bergen 24-2
PalermoChica Sambas2-1
Sportsklubben Hajduk BergenThe Players Bergen 24-0
Krohnsminde FutsalPalermo2-2
Chica SambasThe Players Bergen 24-3
Sportsklubben Hajduk BergenPalermo3-0
Krohnsminde FutsalChica Sambas1-3
Pulje 4
SS NP FRØYA ODELSKIDobre Chipcie0-5
LøkkeguttaFish and chips4-0
Ingen liker TommySS NP FRØYA ODELSKI6-0
Dobre ChipcieLøkkegutta3-2
Fish and chipsIngen liker Tommy5-1
SS NP FRØYA ODELSKILøkkegutta0-5
Dobre ChipcieFish and chips3-2
Ingen liker TommyLøkkegutta3-9
SS NP FRØYA ODELSKIFish and chips1-14
Dobre ChipcieIngen liker Tommy1-3
Pulje 3
FK KinsekSao Paulo Fc2-0
Quoella UnitedTeam Tvedt0-7
FlumienseFK Kinsek0-2
Sao Paulo FcQuoella United5-0
Team TvedtFlumiense2-3
FK KinsekQuoella United6-0
Sao Paulo FcTeam Tvedt2-2
FlumienseQuoella United9-0
FK KinsekTeam Tvedt2-3
Sao Paulo FcFlumiense4-2
Pulje 2
SofaguttaSleivspark Bergen0-2
MindekamerateneStølasabben2-4
Råttene fra DalenSofagutta2-0
Sleivspark BergenMindekameratene3-1
StølasabbenRåttene fra Dalen1-3
SofaguttaMindekameratene0-2
Sleivspark BergenStølasabben2-0
Råttene fra DalenMindekameratene8-1
SofaguttaStølasabben0-2
Sleivspark BergenRåttene fra Dalen1-1
Pulje 1
Best uten PressAC Insite Consulting1-0
Claus TurnGoathunters United6-1
Team SundBest uten Press0-0
AC Insite ConsultingClaus Turn0-3
Goathunters UnitedTeam Sund1-6
Best uten PressClaus Turn1-1
AC Insite ConsultingGoathunters United4-2
Team SundClaus Turn4-3
Best uten PressGoathunters United2-0
AC Insite ConsultingTeam Sund1-5