Turneringer

Turnering 106 - Bergen - 2008-11-07

Arena Bergen Racketsenter

Vinner vanlig klasse Sportsklubben Hajduk Bergen
Sølv vanlig klasse Krohnsminde Futsal

Finale
Sportsklubben Hajduk BergenKrohnsminde Futsal4-0
Semifinale
Sportsklubben Hajduk BergenMozartkulene2-0
Hvite StjerneKrohnsminde Futsal0-4
Kvartfinale
FK KinsekSportsklubben Hajduk Bergen2-3
Hvite StjerneBoca Juniors Bergen3-1
MozartkuleneSk Hajduk Bergen 25-1
Sleivspark BergenKrohnsminde Futsal1-2
1/8-finale
FK KinsekTeam Tvedt1-2
Råttene fra DalenSportsklubben Hajduk Bergen0-1
Hvite StjerneBoca Juniors 23-1
Boca Juniors BergenSao Paulo Fc3-0
Ferdig FotballMozartkulene1-4
Sk Hajduk Bergen 2No Use For A Name2-0
Sleivspark BergenTeam Wormhouse3-2
Sandviken OldboysKrohnsminde Futsal2-6
1/16-finale
FK KinsekSossvoll Athletic2-1
Team TvedtUnited City FC4-2
Råttene fra DalenTeam Sund1-0
Sportsklubben Hajduk BergenSunday Warm-Up2-0
Hvite StjerneMiddlesbjørg4-1
Snake&CombatBoca Juniors 20-3
NordaførrBoca Juniors Bergen2-3
Boys Don`t CrySao Paulo Fc2-3
Ferdig Fotball92-0
MozartkuleneSykkylven2-0
Sk Hajduk Bergen 2Euro training5-2
No Use For A NameTeam-Markstedt2-0
Sleivspark BergenFK Håndgemeng2-0
Bompibjørnene BergenTeam Wormhouse0-2
Puffpuff RangersSandviken Oldboys0-2
Krohnsminde FutsalClaus Turn2-0
Pulje 12
No Use For A NameDeportivo La Ndås3-0
Sossvoll AthleticSirenene4-2
EvertoniaNo Use For A Name0-7
Deportivo La NdåsSossvoll Athletic0-1
SireneneEvertonia3-2
No Use For A NameSossvoll Athletic2-0
Deportivo La NdåsSirenene0-1
EvertoniaSossvoll Athletic1-2
No Use For A NameSirenene0-2
Deportivo La NdåsEvertonia2-3
Pulje 11
United City FCFC Tarjeta Roja5-2
Sk Hajduk Bergen 2Fosterstilling IL10-0
Boca Juniors 2United City FC2-4
FC Tarjeta RojaSk Hajduk Bergen 21-5
Fosterstilling ILBoca Juniors 22-3
United City FCSk Hajduk Bergen 20-2
FC Tarjeta RojaFosterstilling IL1-3
Boca Juniors 2Sk Hajduk Bergen 22-2
United City FCFosterstilling IL2-1
FC Tarjeta RojaBoca Juniors 20-6
Pulje 10
MozartkuleneSuper Troopers2-0
Boca Juniors BergenLudo1-0
Team SundMozartkulene2-4
Super TroopersBoca Juniors Bergen1-4
LudoTeam Sund2-3
MozartkuleneBoca Juniors Bergen5-0
Super TroopersLudo0-2
Team SundBoca Juniors Bergen0-0
MozartkuleneLudo4-2
Super TroopersTeam Sund1-6
Pulje 9
Ferdig FotballSauna FK4-1
SofaslitereSunday Warm-Up1-3
Sao Paulo FcFerdig Fotball2-2
Sauna FKSofaslitere1-3
Sunday Warm-UpSao Paulo Fc5-1
Ferdig FotballSofaslitere1-4
Sauna FKSunday Warm-Up1-4
Sao Paulo FcSofaslitere9-0
Ferdig FotballSunday Warm-Up4-1
Sauna FKSao Paulo Fc3-1
Pulje 8
Boys Don`t CryHappy Campers2-0
Mr.Grandmother0-2
FK HåndgemengBoys Don`t Cry0-4
Happy Campers0-0
Mr.GrandmotherFK Håndgemeng3-5
Boys Don`t Cry2-0
Happy CampersMr.Grandmother2-0
FK Håndgemeng2-0
Boys Don`t CryMr.Grandmother2-3
Happy CampersFK Håndgemeng0-2
Pulje 7
Bønes FutsalNordaførr1-1
Team WormhouseBergen Vest2-0
SK KjernenBønes Futsal1-4
NordaførrTeam Wormhouse4-2
Bergen VestSK Kjernen0-2
Bønes FutsalTeam Wormhouse2-5
NordaførrBergen Vest2-0
SK KjernenTeam Wormhouse1-3
Bønes FutsalBergen Vest2-0
NordaførrSK Kjernen2-0
Pulje 6
Quoella UnitedSnake&Combat0-4
In no condition (Krokeide vgs.)Sandviken Oldboys1-6
Siss Pedersen UltimatumQuoella United2-4
Snake&CombatIn no condition (Krokeide vgs.)10-0
Sandviken OldboysSiss Pedersen Ultimatum7-0
Quoella UnitedIn no condition (Krokeide vgs.)3-0
Snake&CombatSandviken Oldboys10-2
Siss Pedersen UltimatumIn no condition (Krokeide vgs.)1-2
Quoella UnitedSandviken Oldboys2-2
Snake&CombatSiss Pedersen Ultimatum14-2
Pulje 5
Hvite StjerneMiddlesbjørg2-0
Claus TurnPalermo4-3
Banden FKHvite Stjerne1-3
MiddlesbjørgClaus Turn0-2
PalermoBanden FK1-0
Hvite StjerneClaus Turn1-0
MiddlesbjørgPalermo0-2
Banden FKClaus Turn1-4
Hvite StjernePalermo3-1
MiddlesbjørgBanden FK0-2
Pulje 4
Sportsklubben Hajduk BergenBanden FK 22-0
Flumiense93-3
Krohnsminde FutsalSportsklubben Hajduk Bergen1-1
Banden FK 2Flumiense2-1
9Krohnsminde Futsal1-6
Sportsklubben Hajduk BergenFlumiense7-1
Banden FK 292-6
Krohnsminde FutsalFlumiense8-0
Sportsklubben Hajduk Bergen95-2
Banden FK 2Krohnsminde Futsal3-2
Pulje 3
NHHI FutsalSykkylven1-3
Mur CrewRåttene fra Dalen0-2
Puffpuff RangersNHHI Futsal1-1
SykkylvenMur Crew2-0
Råttene fra DalenPuffpuff Rangers3-2
NHHI FutsalMur Crew2-0
SykkylvenRåttene fra Dalen1-1
Puffpuff RangersMur Crew2-0
NHHI FutsalRåttene fra Dalen2-2
SykkylvenPuffpuff Rangers0-2
Pulje 2
Bompibjørnene BergenTeamTempoGigante3-1
Team TvedtEuro training4-5
MindekamerateneBompibjørnene Bergen0-1
TeamTempoGiganteTeam Tvedt0-2
Euro trainingMindekameratene2-1
Bompibjørnene BergenTeam Tvedt2-0
TeamTempoGiganteEuro training0-3
MindekamerateneTeam Tvedt0-4
Bompibjørnene BergenEuro training3-2
TeamTempoGiganteMindekameratene1-1
Pulje 1
Best uten PressTeam-Markstedt1-4
The Nils Johan SembsFK Kinsek1-1
Sleivspark BergenBest uten Press3-3
Team-MarkstedtThe Nils Johan Sembs2-1
FK KinsekSleivspark Bergen0-0
Best uten PressThe Nils Johan Sembs0-4
Team-MarkstedtFK Kinsek1-4
Sleivspark BergenThe Nils Johan Sembs3-1
Best uten PressFK Kinsek2-5
Team-MarkstedtSleivspark Bergen0-1