Turneringer

Turnering 107 - Bergen - 2008-11-28

Arena Bergen Racketsenter

Vinner vanlig klasse Sportsklubben Hajduk Bergen
Sølv vanlig klasse Hvite Stjerne

Finale
Sportsklubben Hajduk BergenHvite Stjerne4-1
Semifinale
Sportsklubben Hajduk BergenBlade United3-2
Hvite StjerneLudo Oslo2-0
Kvartfinale
Chica SambasSportsklubben Hajduk Bergen0-2
Bønes AiresBlade United2-3
Sleivspark BergenHvite Stjerne1-4
Ludo OsloFlamengo 24-3
1/8-finale
Chica SambasSK Ølvom4-2
Tsigalko BergenSportsklubben Hajduk Bergen1-2
Bønes AiresBoca Juniors Bergen2-0
United City FCBlade United1-2
Silver DynamosSleivspark Bergen2-3
Tennisen FCHvite Stjerne1-3
Bremanger FutsalLudo Oslo2-4
Hissig på grøtenFlamengo 22-3
Mellomspill
Bjarg FutsalStølasabben2-0
Sleivspark BergenFlumiense5-1
Blade UnitedFull Pakke9-0
Banden FKHiawata3-2
Bjarg FutsalSleivspark Bergen1-3
Blade UnitedBanden FK2-0
Pulje 11
No Use For A NameBoca Juniors Bergen1-3
Team WormhouseHvite Stjerne3-1
CølasNo Use For A Name0-2
Boca Juniors BergenTeam Wormhouse3-1
Hvite StjerneCølas2-0
No Use For A NameTeam Wormhouse3-2
Boca Juniors BergenHvite Stjerne3-1
CølasTeam Wormhouse0-2
No Use For A NameHvite Stjerne1-7
Boca Juniors BergenCølas2-0
Pulje 10
Sportsklubben Hajduk BergenMozartkulene1-1
Ludo OsloFK Kinsek3-1
NordaførrSportsklubben Hajduk Bergen0-2
MozartkuleneLudo Oslo0-3
FK KinsekNordaførr2-0
Sportsklubben Hajduk BergenLudo Oslo4-2
MozartkuleneFK Kinsek3-1
NordaførrLudo Oslo0-2
Sportsklubben Hajduk BergenFK Kinsek2-1
MozartkuleneNordaførr2-0
Pulje 9
Et par kilo for myeSK Ølvom1-13
Flamengo 2Team 7 Up3-0
Underdogs NYEt par kilo for mye5-1
SK ØlvomFlamengo 25-2
Team 7 UpUnderdogs NY2-2
Et par kilo for myeFlamengo 21-7
SK ØlvomTeam 7 Up8-0
Underdogs NYFlamengo 22-2
Et par kilo for myeTeam 7 Up3-6
SK ØlvomUnderdogs NY5-4
Pulje 8
Hissig på grøtenGrunnen I.L2-0
HiawataGlansbildene i Bergen3-1
DekkmannHissig på grøten0-3
Grunnen I.LHiawata0-2
Glansbildene i BergenDekkmann3-0
Hissig på grøtenHiawata5-4
Grunnen I.LGlansbildene i Bergen0-2
DekkmannHiawata0-5
Hissig på grøtenGlansbildene i Bergen4-0
Grunnen I.LDekkmann0-2
Pulje 7
Bremanger FutsalSK Fyr og Flamme10-0
PanzerkotaneBanden FK0-1
NHHI FutsalBremanger Futsal0-3
SK Fyr og FlammePanzerkotane2-7
Banden FKNHHI Futsal1-0
Bremanger FutsalPanzerkotane3-0
SK Fyr og FlammeBanden FK1-10
NHHI FutsalPanzerkotane2-0
Bremanger FutsalBanden FK1-0
SK Fyr og FlammeNHHI Futsal1-5
Pulje 6
Geir HasundFull Pakke1-1
BDIKIn no condition (Krokeide vgs.)0-3
Tennisen FCGeir Hasund7-0
Full PakkeBDIK6-1
In no condition (Krokeide vgs.)Tennisen FC0-9
Geir HasundBDIK4-0
Full PakkeIn no condition (Krokeide vgs.)2-0
Tennisen FCBDIK12-0
Geir HasundIn no condition (Krokeide vgs.)5-0
Full PakkeTennisen FC0-4
Pulje 5
PalermoTurboknottene1-0
Blade UnitedSilver Dynamos2-2
Krohnsminde FutsalPalermo1-4
TurboknotteneBlade United1-4
Silver DynamosKrohnsminde Futsal4-0
PalermoBlade United4-4
TurboknotteneSilver Dynamos1-6
Krohnsminde FutsalBlade United2-5
PalermoSilver Dynamos1-1
TurboknotteneKrohnsminde Futsal3-5
Pulje 4
FC Lucky Airlines AS FleslandEn blanding av litt av hvert FK0-1
FlumienseSK Kjernen3-1
United City FCFC Lucky Airlines AS Flesland4-0
En blanding av litt av hvert FKFlumiense1-6
SK KjernenUnited City FC2-6
FC Lucky Airlines AS FleslandFlumiense1-4
En blanding av litt av hvert FKSK Kjernen1-0
United City FCFlumiense3-0
FC Lucky Airlines AS FleslandSK Kjernen2-4
En blanding av litt av hvert FKUnited City FC0-2
Pulje 3
Sleivspark BergenBest uten Press6-1
Deportivo La NdåsSnake&Combat1-2
Bønes AiresSleivspark Bergen3-0
Best uten PressDeportivo La Ndås0-1
Snake&CombatBønes Aires4-2
Sleivspark BergenDeportivo La Ndås1-0
Best uten PressSnake&Combat0-7
Bønes AiresDeportivo La Ndås2-1
Sleivspark BergenSnake&Combat2-1
Best uten PressBønes Aires1-3
Pulje 2
Sao Paulo FcMindekameratene1-2
StølasabbenTsigalko Bergen2-2
Sandviken OldboysSao Paulo Fc0-3
MindekamerateneStølasabben0-7
Tsigalko BergenSandviken Oldboys7-0
Sao Paulo FcStølasabben0-3
MindekamerateneTsigalko Bergen0-9
Sandviken OldboysStølasabben0-6
Sao Paulo FcTsigalko Bergen0-4
MindekamerateneSandviken Oldboys7-3
Pulje 1
Ekte FKTeam Tvedt0-5
Bjarg FutsalThe Tartan Army3-1
Chica SambasEkte FK4-1
Team TvedtBjarg Futsal1-4
The Tartan ArmyChica Sambas0-2
Ekte FKBjarg Futsal1-2
Team TvedtThe Tartan Army3-2
Chica SambasBjarg Futsal2-2
Ekte FKThe Tartan Army1-1
Team TvedtChica Sambas1-13