Turneringer

Turnering 108 - Bergen - 2008-12-12

Arena Bergen Racketsenter

Vinner vanlig klasse Snake&Combat
Sølv vanlig klasse Sjsaugana FK

Finale
Snake&CombatSjøsaugana FK4-1
Semifinale
Banden FKSnake&Combat1-5
Sjøsaugana FKSportsklubben Hajduk Bergen2-1
Kvartfinale
Banden FKUnited City FC4-3
ØLjanSnake&Combat2-3
Sjøsaugana FKTeam Tvedt3-2
FK KinsekSportsklubben Hajduk Bergen2-3
1/8-finale
Kokende GrønnsakBanden FK2-3
United City FCLøkky FK9-0
ØLjanFC Tarjeta Roja2-1
3 KronarenSnake&Combat0-1
Hvite StjerneSjøsaugana FK1-2
FlamengoTeam Tvedt1-3
FK KinsekNHHI Futsal3-2
Sportsklubben Hajduk BergenEn blanding av litt av hvert FK2-0
Pulje 8
Banden FKSportsklubben Hajduk Bergen2-4
Tsigalko BergenMichael Scofield's disipler5-2
Pojkarna som busarBanden FK1-3
Sportsklubben Hajduk BergenTsigalko Bergen2-2
Michael Scofield's disiplerPojkarna som busar1-3
Banden FKTsigalko Bergen6-1
Sportsklubben Hajduk BergenMichael Scofield's disipler4-2
Pojkarna som busarTsigalko Bergen4-5
Banden FKMichael Scofield's disipler2-1
Sportsklubben Hajduk BergenPojkarna som busar1-0
Pulje 7
Sossvoll AthleticFK Kinsek0-2
Løkky FKLion Kings2-0
Panama BeachSossvoll Athletic0-0
FK KinsekLøkky FK8-0
Lion KingsPanama Beach0-0
Sossvoll AthleticLøkky FK0-2
FK KinsekLion Kings2-0
Panama BeachLøkky FK0-2
Sossvoll AthleticLion Kings0-0
FK KinsekPanama Beach2-0
Pulje 6
FK SosialdemokrateneFlamengo1-7
Sauna FKPotetskrellerne3-1
FC Tarjeta RojaFK Sosialdemokratene7-0
FlamengoSauna FK5-1
PotetskrellerneFC Tarjeta Roja3-5
FK SosialdemokrateneSauna FK2-2
FlamengoPotetskrellerne9-1
FC Tarjeta RojaSauna FK3-2
FK SosialdemokratenePotetskrellerne2-0
FlamengoFC Tarjeta Roja1-0
Pulje 5
Snake&CombatHvite Stjerne5-1
Bønes AiresHynung IL4-1
PalermoSnake&Combat1-3
Hvite StjerneBønes Aires2-1
Hynung ILPalermo2-2
Snake&CombatBønes Aires1-1
Hvite StjerneHynung IL5-0
PalermoBønes Aires1-6
Snake&CombatHynung IL2-2
Hvite StjernePalermo4-2
Pulje 4
FC Lucky Airlines AS FleslandFlumiense0-10
3 KronarenSjøsaugana FK2-0
AlbionFC Lucky Airlines AS Flesland6-1
Flumiense3 Kronaren1-3
Sjøsaugana FKAlbion4-1
FC Lucky Airlines AS Flesland3 Kronaren1-8
FlumienseSjøsaugana FK2-3
Albion3 Kronaren2-3
FC Lucky Airlines AS FleslandSjøsaugana FK0-9
FlumienseAlbion5-2
Pulje 3
TrisTeam Tvedt4-4
SK Fyr og FlammeEkte mannfolk diggar gibbe daiar5-0
ØLjanTris5-0
Team TvedtSK Fyr og Flamme5-0
Ekte mannfolk diggar gibbe daiarØLjan0-4
TrisSK Fyr og Flamme4-3
Team TvedtEkte mannfolk diggar gibbe daiar4-0
ØLjanSK Fyr og Flamme6-1
TrisEkte mannfolk diggar gibbe daiar5-0
Team TvedtØLjan3-6
Pulje 2
United City FCNHHI Futsal2-1
Best uten PressSK Kjernen0-0
Tennisen FCUnited City FC0-4
NHHI FutsalBest uten Press3-4
SK KjernenTennisen FC3-1
United City FCBest uten Press3-1
NHHI FutsalSK Kjernen5-0
Tennisen FCBest uten Press0-0
United City FCSK Kjernen4-0
NHHI FutsalTennisen FC5-1
Pulje 1
En blanding av litt av hvert FKKokende Grønnsak0-2
MindekameratenePorto Gal6-3
DekkmannEn blanding av litt av hvert FK0-7
Kokende GrønnsakMindekameratene4-0
Porto GalDekkmann4-0
En blanding av litt av hvert FKMindekameratene7-1
Kokende GrønnsakPorto Gal3-1
DekkmannMindekameratene1-4
En blanding av litt av hvert FKPorto Gal2-0
Kokende GrønnsakDekkmann12-0