Turneringer

Turnering 109 - Bergen - 2009-01-23

Arena Bergen Racketsenter

Vinner vanlig klasse Hvite Stjerne
Sølv vanlig klasse United City FC

Finale
Hvite StjerneUnited City FC3-0
Semifinale
Hvite StjerneBoca Juniors Bergen2-1
FlamengoUnited City FC0-2
Kvartfinale
Hvite StjerneSleivspark Bergen3-1
Boca Juniors BergenPalermo5-0
FlamengoAutoMagi5-1
United City FCPorto Gal1-0
1/8-finale
Hvite StjerneSportsklubben Hajduk Bergen3-2
Sleivspark BergenDalen Futsal1-0
Ikkje tenk på detBoca Juniors Bergen0-2
Hot LipsPalermo1-2
Snake&CombatFlamengo0-1
AutoMagiMarius Konger2-1
United City FCNøttekraft2-1
Porto GalJoker Austevoll Futsal1-0
Mellomspill
Deportivo La NdåsStars FC3-0
FlamengoFlumiense2-0
PalermoThe Artists Formerly Known As Promising3-1
Bønes AiresDekkmann5-0
Deportivo La NdåsFlamengo2-4
PalermoBønes Aires2-1
Pulje 11
Marius KongerFK Sosialdemokratene3-0
In no condition (Krokeide vgs.)Boca Juniors Bergen1-10
Albion FutsalMarius Konger0-4
FK SosialdemokrateneIn no condition (Krokeide vgs.)4-2
Boca Juniors BergenAlbion Futsal16-0
Marius KongerIn no condition (Krokeide vgs.)10-0
FK SosialdemokrateneBoca Juniors Bergen2-8
Albion FutsalIn no condition (Krokeide vgs.)2-2
Marius KongerBoca Juniors Bergen0-2
FK SosialdemokrateneAlbion Futsal3-2
Pulje 10
Sandviken OldboysDalen Futsal0-7
NøttekraftKaptein Kabelsatan1-0
Fjellgeit FKSandviken Oldboys5-1
Dalen FutsalNøttekraft4-0
Kaptein KabelsatanFjellgeit FK2-2
Sandviken OldboysNøttekraft0-5
Dalen FutsalKaptein Kabelsatan6-2
Fjellgeit FKNøttekraft1-2
Sandviken OldboysKaptein Kabelsatan7-8
Dalen FutsalFjellgeit FK6-3
Pulje 9
TrisJoker Austevoll Futsal0-1
Banden FKNo Use For A Name1-1
Sportsklubben Hajduk BergenTris10-0
Joker Austevoll FutsalBanden FK1-0
No Use For A NameSportsklubben Hajduk Bergen2-2
TrisBanden FK0-5
Joker Austevoll FutsalNo Use For A Name1-1
Sportsklubben Hajduk BergenBanden FK2-0
TrisNo Use For A Name0-11
Joker Austevoll FutsalSportsklubben Hajduk Bergen1-3
Pulje 8
SK Fyr og FlammeSauna FK2-1
DekkmannEkte mannfolk diggar gibbe daiar3-0
Porto GalSK Fyr og Flamme6-0
Sauna FKDekkmann1-2
Ekte mannfolk diggar gibbe daiarPorto Gal1-5
SK Fyr og FlammeDekkmann2-2
Sauna FKEkte mannfolk diggar gibbe daiar1-3
Porto GalDekkmann4-0
SK Fyr og FlammeEkte mannfolk diggar gibbe daiar1-2
Sauna FKPorto Gal5-2
Pulje 7
Sjøsaugana FKUnited City FC0-2
Kne-kamBønes Aires0-4
Frøya UltrasSjøsaugana FK1-3
United City FCKne-kam7-0
Bønes AiresFrøya Ultras5-0
Sjøsaugana FKKne-kam14-0
United City FCBønes Aires2-2
Frøya UltrasKne-kam5-0
Sjøsaugana FKBønes Aires1-2
United City FCFrøya Ultras5-2
Pulje 6
AutoMagiL.A Futsal4-1
The Artists Formerly Known As PromisingThe Wibe Tribe2-1
Frøya 2AutoMagi1-3
L.A FutsalThe Artists Formerly Known As Promising0-5
The Wibe TribeFrøya 20-1
AutoMagiThe Artists Formerly Known As Promising3-0
L.A FutsalThe Wibe Tribe2-1
Frøya 2The Artists Formerly Known As Promising2-2
AutoMagiThe Wibe Tribe4-2
L.A FutsalFrøya 22-1
Pulje 5
FK KinsekBoys With Toys5-0
Krohnsminde FutsalPalermo2-2
Snake&CombatFK Kinsek1-1
Boys With ToysKrohnsminde Futsal0-6
PalermoSnake&Combat0-3
FK KinsekKrohnsminde Futsal4-2
Boys With ToysPalermo0-17
Snake&CombatKrohnsminde Futsal4-0
FK KinsekPalermo0-3
Boys With ToysSnake&Combat1-17
Pulje 4
Hot LipsEn blanding av litt av hvert FK1-0
Rocksource Futsal 1Flumiense0-11
Blue/Russian Kalinka Hustler AirlinesHot Lips0-11
En blanding av litt av hvert FKRocksource Futsal 12-0
FlumienseBlue/Russian Kalinka Hustler Airlines11-0
Hot LipsRocksource Futsal 19-0
En blanding av litt av hvert FKFlumiense3-4
Blue/Russian Kalinka Hustler AirlinesRocksource Futsal 12-0
Hot LipsFlumiense3-2
En blanding av litt av hvert FKBlue/Russian Kalinka Hustler Airlines6-3
Pulje 3
FC Tarjeta RojaTeam Tvedt0-2
Demba-stueIkkje tenk på det2-5
FlamengoFC Tarjeta Roja3-1
Team TvedtDemba-stue3-2
Ikkje tenk på detFlamengo1-0
FC Tarjeta RojaDemba-stue2-3
Team TvedtIkkje tenk på det2-5
FlamengoDemba-stue1-0
FC Tarjeta RojaIkkje tenk på det1-6
Team TvedtFlamengo0-2
Pulje 2
Nederlaget BergenFullkorn1-1
Stars FCTeam 7 Up2-0
Sleivspark BergenNederlaget Bergen2-1
FullkornStars FC0-2
Team 7 UpSleivspark Bergen0-2
Nederlaget BergenStars FC3-3
FullkornTeam 7 Up2-0
Sleivspark BergenStars FC6-0
Nederlaget BergenTeam 7 Up2-0
FullkornSleivspark Bergen0-12
Pulje 1
MindekamerateneHvite Stjerne0-3
Best uten PressFotballgruppa1-4
Deportivo La NdåsMindekameratene5-0
Hvite StjerneBest uten Press4-0
FotballgruppaDeportivo La Ndås1-1
MindekamerateneBest uten Press3-0
Hvite StjerneFotballgruppa4-0
Deportivo La NdåsBest uten Press7-1
MindekamerateneFotballgruppa3-1
Hvite StjerneDeportivo La Ndås1-0