Turneringer

Turnering 110 - Bergen - 2009-02-06

Arena Bergen Racketsenter

Vinner vanlig klasse Boca Juniors Bergen
Sølv vanlig klasse Geidaringane

Finale
Boca Juniors BergenGeidaringane3-2
Semifinale
Boca Juniors BergenBønes Aires2-1
SykkylvenGeidaringane0-1
Kvartfinale
Snake&CombatBoca Juniors Bergen1-5
Joker Austevoll FutsalBønes Aires1-2
Porto GalSykkylven0-2
PalermoGeidaringane1-9
1/8-finale
Snake&CombatNo Use For A Name3-0
Boca Juniors BergenMulen Mat4-2
Joker Austevoll FutsalAutoMagi2-0
Bønes AiresKemTokBallen6-0
Porto GalAlt For Damene4-1
SykkylvenSauna FK2-0
Cuoccas bajàs ja ruohtaPalermo1-2
GeidaringaneHvite Stjerne3-0
Mellomspill
PalermoSjøsaugana FK4-2
RonaldinhoHvite Stjerne0-2
Pulje 9
FC Tarjeta RojaDekkmann2-3
Sauna FKFK Sosialdemokratene7-1
No Use For A NameFC Tarjeta Roja4-1
DekkmannSauna FK2-3
FK SosialdemokrateneNo Use For A Name0-2
FC Tarjeta RojaSauna FK1-2
DekkmannFK Sosialdemokratene3-0
No Use For A NameSauna FK4-1
FC Tarjeta RojaFK Sosialdemokratene7-0
DekkmannNo Use For A Name0-6
Pulje 8
United City FCAlbion Futsal3-2
Alt For DameneGeidaringane1-3
Bergen BoysUnited City FC0-2
Albion FutsalAlt For Damene2-4
GeidaringaneBergen Boys2-0
United City FCAlt For Damene0-3
Albion FutsalGeidaringane7-1
Bergen BoysAlt For Damene0-2
United City FCGeidaringane0-4
Albion FutsalBergen Boys2-0
Pulje 7
BjeffSK Fyr og Flamme3-0
KemTokBallenCuoccas bajàs ja ruohta3-2
Blanda dropsBjeff1-2
SK Fyr og FlammeKemTokBallen1-5
Cuoccas bajàs ja ruohtaBlanda drops6-2
BjeffKemTokBallen2-3
SK Fyr og FlammeCuoccas bajàs ja ruohta3-4
Blanda dropsKemTokBallen4-2
BjeffCuoccas bajàs ja ruohta1-5
SK Fyr og FlammeBlanda drops0-7
Pulje 6
AutoMagiTrønderfårene2-0
MRR-Too fit for footballBautas4-0
SykkylvenAutoMagi3-2
TrønderfåreneMRR-Too fit for football0-2
BautasSykkylven1-5
AutoMagiMRR-Too fit for football1-1
TrønderfåreneBautas0-2
SykkylvenMRR-Too fit for football2-0
AutoMagiBautas5-0
TrønderfåreneSykkylven0-2
Pulje 5
Krohnsminde DamerFlumiense0-6
Mulen MatPorto Gal2-3
Tøm & Røm FCKrohnsminde Damer1-3
FlumienseMulen Mat1-4
Porto GalTøm & Røm FC6-0
Krohnsminde DamerMulen Mat5-3
FlumiensePorto Gal2-6
Tøm & Røm FCMulen Mat3-4
Krohnsminde DamerPorto Gal0-3
FlumienseTøm & Røm FC7-1
Pulje 4
NHHI FutsalKrohnsminde Futsal2-1
Hvite StjerneBønes Aires0-3
Dalen FCNHHI Futsal0-6
Krohnsminde FutsalHvite Stjerne0-3
Bønes AiresDalen FC3-1
NHHI FutsalHvite Stjerne1-1
Krohnsminde FutsalBønes Aires1-1
Dalen FCHvite Stjerne0-12
NHHI FutsalBønes Aires0-1
Krohnsminde FutsalDalen FC9-2
Pulje 3
Hordvik BobbarneFK Kinsek0-0
Best uten PressJoker Austevoll Futsal0-5
RonaldinhoHordvik Bobbarne2-0
FK KinsekBest uten Press2-0
Joker Austevoll FutsalRonaldinho10-1
Hordvik BobbarneBest uten Press1-0
FK KinsekJoker Austevoll Futsal2-3
RonaldinhoBest uten Press3-0
Hordvik BobbarneJoker Austevoll Futsal0-2
FK KinsekRonaldinho1-3
Pulje 2
MindekamerateneSjøsaugana FK2-5
Rocksource Futsal 1Boca Juniors Bergen1-4
FlamengoMindekameratene7-0
Sjøsaugana FKRocksource Futsal 17-0
Boca Juniors BergenFlamengo3-0
MindekamerateneRocksource Futsal 11-12
Sjøsaugana FKBoca Juniors Bergen0-5
FlamengoRocksource Futsal 16-1
MindekamerateneBoca Juniors Bergen0-6
Sjøsaugana FKFlamengo5-3
Pulje 1
HkPalermo0-7
Sleivspark BergenMarine Futsal1-2
Snake&CombatHk6-0
PalermoSleivspark Bergen1-1
Marine FutsalSnake&Combat2-5
HkSleivspark Bergen0-9
PalermoMarine Futsal8-3
Snake&CombatSleivspark Bergen1-2
HkMarine Futsal0-10
PalermoSnake&Combat3-4