Turneringer

Turnering 111 - Bergen - 2009-03-13

Arena Bergen Racketsenter

Vinner vanlig klasse Bnes Aires
Sølv vanlig klasse Sykkylven

Finale
Bønes AiresSykkylven3-1
Semifinale
Bønes AiresSleivspark Bergen2-1
SykkylvenKrohnsminde Futsal1-0
Kvartfinale
Marine FutsalBønes Aires0-1
MindekamerateneSleivspark Bergen0-5
SykkylvenUnited City FC1-0
Krohnsminde Futsal0-2
1/8-finale
Marine FutsalTeam Tvedt3-2
Bønes AiresNHHI Futsal2-0
TurboknotteneMindekameratene3-4
Sleivspark BergenFK Kinsek5-0
SykkylvenNøttekraft5-3
United City FC6-1
AanderaaAutoMagi0-0
Krohnsminde FutsalPalermo2-0
Pulje 6
Team OnkelMRR-Too fit for football0-1
Hvite StjerneUnited City FC1-2
NHHI FutsalTeam Onkel2-0
MRR-Too fit for footballHvite Stjerne0-0
United City FCNHHI Futsal2-0
Team OnkelHvite Stjerne6-3
MRR-Too fit for footballUnited City FC0-1
NHHI FutsalHvite Stjerne1-1
Team OnkelUnited City FC2-4
MRR-Too fit for footballNHHI Futsal1-2
Pulje 5
Hubba Bubba FCFC Tarjeta Roja0-2
Bjørgvin FritidSykkylven2-6
Team TvedtHubba Bubba FC2-0
FC Tarjeta RojaBjørgvin Fritid1-3
SykkylvenTeam Tvedt1-1
Hubba Bubba FCBjørgvin Fritid0-2
FC Tarjeta RojaSykkylven0-4
Team TvedtBjørgvin Fritid7-0
Hubba Bubba FCSykkylven0-2
FC Tarjeta RojaTeam Tvedt1-4
Pulje 4
Sleivspark BergenCamp Stranda Fotball4-1
Dalen FCSandviken Oldboys7-1
AutoMagiSleivspark Bergen1-1
Camp Stranda FotballDalen FC2-2
Sandviken OldboysAutoMagi3-7
Sleivspark BergenDalen FC3-0
Camp Stranda FotballSandviken Oldboys6-1
AutoMagiDalen FC1-3
Sleivspark BergenSandviken Oldboys8-1
Camp Stranda FotballAutoMagi2-7
Pulje 3
NøttekraftTurboknottene2-6
PalermoSK Plomsene United6-0
In no condition (Krokeide vgs.)Nøttekraft0-5
TurboknottenePalermo2-1
SK Plomsene UnitedIn no condition (Krokeide vgs.)6-2
NøttekraftPalermo3-6
TurboknotteneSK Plomsene United5-0
In no condition (Krokeide vgs.)Palermo0-8
NøttekraftSK Plomsene United3-2
TurboknotteneIn no condition (Krokeide vgs.)8-2
Pulje 2
Rocksource Futsal 1Krohnsminde Futsal0-4
FK KinsekCuoccas bajàs ja ruohta1-1
Bønes AiresRocksource Futsal 16-0
Krohnsminde FutsalFK Kinsek1-0
Cuoccas bajàs ja ruohtaBønes Aires0-4
Rocksource Futsal 1FK Kinsek3-5
Krohnsminde FutsalCuoccas bajàs ja ruohta1-0
Bønes AiresFK Kinsek3-2
Rocksource Futsal 1Cuoccas bajàs ja ruohta2-0
Krohnsminde FutsalBønes Aires0-5
Pulje 1
Marine FutsalDeportivo La Ndås6-0
SK Fyr og FlammeMindekameratene1-3
AanderaaMarine Futsal1-1
Deportivo La NdåsSK Fyr og Flamme1-2
MindekamerateneAanderaa0-0
Marine FutsalSK Fyr og Flamme2-0
Deportivo La NdåsMindekameratene1-0
AanderaaSK Fyr og Flamme2-1
Marine FutsalMindekameratene1-0
Deportivo La NdåsAanderaa1-2