Turneringer

Turnering 41 - Stavanger - 2008-11-21

Arena Ynglingehallen

Vinner vanlig klasse Maximus
Sølv vanlig klasse Fallom

Vinner eliteklasse Sandnes Futsal Elite
Sølv eliteklasse Haugaland Futsal E

Finale
FallomMaximus2-4
Semifinale
FallomSquin Squinth1-0
MaximusMidjord Futsal2-0
Kvartfinale
FallomBankers1-0
Squin SquinthSvensens Utvalgte2-0
l'ones mattoMaximus1-5
Midjord FutsalGuys-in-disguise4-0
1/8-finale
BankersRiver plate Stvg3-0
Squin SquinthDream Team Stvg3-1
ØyaneSvensens Utvalgte0-8
l'ones mattoLuckybastard1-0
MaximusTeam Tivoli2-0
PoesigutteneMidjord Futsal0-4
Mellomspill
Team TivoliLos ex-madlas2-0
LuckybastardPolish Oldboys Futsal2-0
Bosna-ZmajSvensens Utvalgte3-5
AnonimoDream Team Stvg0-7
Pulje 10
River plate StvgMidjord Futsal0-2
Midjord FutsalRiver plate Stvg0-2
Byggmester BOB å diRiver plate Stvg2-3
Midjord FutsalByggmester BOB å di3-0
River plate StvgByggmester BOB å di1-1
Byggmester BOB å diMidjord Futsal3-1
Pulje 8
Dream Team StvgGuys-in-disguise2-3
NorEngrosGurka Futsal2-0
PrianDream Team Stvg0-4
Guys-in-disguiseNorEngros3-0
Gurka FutsalPrian0-2
Dream Team StvgNorEngros3-0
Guys-in-disguiseGurka Futsal2-0
PrianNorEngros5-4
Dream Team StvgGurka Futsal2-0
Guys-in-disguisePrian2-0
Pulje 7
AnonimoGrødem Football Club6-0
PoesigutteneRosa Kickers2-0
Åserød FutsalAnonimo0-0
Grødem Football ClubPoesiguttene0-3
Rosa KickersÅserød Futsal0-2
AnonimoPoesiguttene1-4
Grødem Football ClubRosa Kickers2-0
Åserød FutsalPoesiguttene2-3
AnonimoRosa Kickers2-0
Grødem Football ClubÅserød Futsal1-5
Pulje 6
Godt&BlandetSvensens Utvalgte0-2
LengauerTeletubbies Stvg2-1
MaximusGodt&Blandet5-0
Svensens UtvalgteLengauer7-0
Teletubbies StvgMaximus0-7
Godt&BlandetLengauer2-0
Svensens UtvalgteTeletubbies Stvg6-2
MaximusLengauer8-3
Godt&BlandetTeletubbies Stvg3-1
Svensens UtvalgteMaximus1-4
Pulje 5
l'ones mattoSteamsters2-1
Andor FjeldeBosna-Zmaj1-3
Sirdølenel'ones matto2-3
SteamstersAndor Fjelde1-2
Bosna-ZmajSirdølene0-3
l'ones mattoAndor Fjelde1-1
SteamstersBosna-Zmaj0-2
SirdøleneAndor Fjelde2-3
l'ones mattoBosna-Zmaj1-1
SteamstersSirdølene1-0
Pulje 4
ØyaneIntro4-2
Apropos PropellflyPolish Oldboys Futsal0-2
LeynenØyane0-1
IntroApropos Propellfly6-1
Polish Oldboys FutsalLeynen1-1
ØyaneApropos Propellfly2-0
IntroPolish Oldboys Futsal1-1
LeynenApropos Propellfly3-0
ØyanePolish Oldboys Futsal0-1
IntroLeynen2-1
Pulje 3
Deaf PowerRassnils1-2
Squin SquinthDogbay United5-1
LuckybastardDeaf Power4-0
RassnilsSquin Squinth1-1
Dogbay UnitedLuckybastard2-3
Deaf PowerSquin Squinth0-12
RassnilsDogbay United2-2
LuckybastardSquin Squinth1-5
Deaf PowerDogbay United0-3
RassnilsLuckybastard0-3
Pulje 2
Los ex-madlasBankers0-1
DukatiGlansbildene1-0
BeefLos ex-madlas1-1
BankersDukati2-0
GlansbildeneBeef0-7
Los ex-madlasDukati1-1
BankersGlansbildene4-0
BeefDukati4-2
Los ex-madlasGlansbildene4-1
BankersBeef5-1
Pulje 1
The DirdalzTeam D-day1-2
Team TivoliMonkey Broilers2-0
FallomThe Dirdalz12-0
Team D-dayTeam Tivoli1-3
Monkey BroilersFallom0-7
The DirdalzTeam Tivoli0-4
Team D-dayMonkey Broilers0-4
FallomTeam Tivoli2-2
The DirdalzMonkey Broilers1-5
Team D-dayFallom0-9