Turneringer

Turnering 42 - Stavanger - 2008-12-19

Arena Ynglingehallen

Vinner vanlig klasse Maximus
Sølv vanlig klasse Squin Squinth

Vinner eliteklasse Haugaland Futsal E
Sølv eliteklasse Ganddal Futsal E

Finale
Squin SquinthMaximus0-3
Semifinale
Squin SquinthPonte Preta2-1
BohicaMaximus0-1
Kvartfinale
Soulja BoizSquin Squinth0-2
Ponte PretaFunky Fresh3-1
FK MustafunteBohica0-5
Maximusl'ones matto2-0
1/8-finale
FallomSoulja Boiz0-1
Squin SquinthMaroc Stars4-1
Dream Team StvgPonte Preta0-3
Funky FreshMidjord Futsal1-0
Svensens UtvalgteFK Mustafunte1-2
BohicaEldar2-0
MaximusBingefotball3-0
l'ones mattoPoesiguttene3-0
FK MustafunteSteamsters2-0
Andor FjeldeMidjord Futsal0-3
Mellomspill
Los ex-madlasFK Mustafunte1-2
Åserød FutsalSteamsters0-1
Andor FjeldeKopimaskin3-1
Midjord FutsalOlimpik Bosna2-1
Pulje 11
Ponte PretaDeaf Power9-0
Stavanger BullshitEldar1-3
JokerPonte Preta0-5
Deaf PowerStavanger Bullshit2-1
EldarJoker3-1
Ponte PretaStavanger Bullshit5-0
Deaf PowerEldar1-3
JokerStavanger Bullshit1-1
Ponte PretaEldar6-0
Deaf PowerJoker3-0
Pulje 10
Powerpuff UnitedMaroc Stars1-2
BingefotballLeynen1-0
ØlPowerpuff United0-2
Maroc StarsBingefotball2-1
LeynenØl2-0
Powerpuff UnitedBingefotball0-6
Maroc StarsLeynen3-2
ØlBingefotball0-2
Powerpuff UnitedLeynen3-2
Maroc StarsØl2-0
Pulje 9
ChinLima Rangers0-2
Soulja BoizPoesiguttene3-1
LoconinhosChin2-0
Lima RangersSoulja Boiz0-7
PoesigutteneLoconinhos2-1
ChinSoulja Boiz0-2
Lima RangersPoesiguttene0-1
LoconinhosSoulja Boiz0-2
ChinPoesiguttene0-2
Lima RangersLoconinhos0-7
Pulje 8
l'ones mattoGrødem Football Club8-1
Grødem Football ClubOlimpik Bosna0-11
Olimpik Bosnal'ones matto1-2
l'ones mattoGrødem Football Club14-0
Grødem Football ClubOlimpik Bosna0-2
Olimpik Bosnal'ones matto1-3
Pulje 7
NevergoodSt. Olav har baller på lager!0-2
Bore Barsking FutsalMidjord Futsal0-9
MaximusNevergood2-0
St. Olav har baller på lager!Bore Barsking Futsal7-0
Midjord FutsalMaximus0-1
NevergoodBore Barsking Futsal0-2
St. Olav har baller på lager!Midjord Futsal0-2
MaximusBore Barsking Futsal14-0
NevergoodMidjord Futsal0-2
St. Olav har baller på lager!Maximus1-3
Pulje 6
KopimaskinByggmester BOB å di3-3
BohicaBenidorm Reunited3-1
LuckybastardsKopimaskin0-4
Byggmester BOB å diBohica1-3
Benidorm ReunitedLuckybastards1-1
KopimaskinBohica0-2
Byggmester BOB å diBenidorm Reunited1-4
LuckybastardsBohica1-6
KopimaskinBenidorm Reunited1-1
Byggmester BOB å diLuckybastards3-2
Pulje 5
Godt&BlandetIntro1-2
Svensens UtvalgteAndor Fjelde1-0
Apropos PropellflyGodt&Blandet1-1
IntroSvensens Utvalgte2-1
Andor FjeldeApropos Propellfly4-0
Godt&BlandetSvensens Utvalgte0-7
IntroAndor Fjelde2-6
Apropos PropellflySvensens Utvalgte1-4
Godt&BlandetAndor Fjelde2-6
IntroApropos Propellfly7-1
Pulje 4
RassnilsFunky Fresh2-4
SteamstersSirdølene1-1
Gurka FutsalRassnils3-0
Funky FreshSteamsters4-0
SirdøleneGurka Futsal2-0
RassnilsSteamsters1-3
Funky FreshSirdølene2-0
Gurka FutsalSteamsters2-6
RassnilsSirdølene1-2
Funky FreshGurka Futsal4-2
Pulje 3
The DirdalzÅserød Futsal1-1
Team TivoliGlansbildene0-2
Dream Team StvgThe Dirdalz5-1
Åserød FutsalTeam Tivoli2-0
GlansbildeneDream Team Stvg0-2
The DirdalzTeam Tivoli2-0
Åserød FutsalGlansbildene3-2
Dream Team StvgTeam Tivoli2-0
The DirdalzGlansbildene1-3
Åserød FutsalDream Team Stvg0-2
Pulje 2
AnonimoHelge Vold2-3
FK MustafunteKveldstid3-1
Squin SquinthAnonimo6-0
Helge VoldFK Mustafunte1-3
KveldstidSquin Squinth0-3
AnonimoFK Mustafunte2-7
Helge VoldKveldstid0-3
Squin SquinthFK Mustafunte4-3
AnonimoKveldstid1-8
Helge VoldSquin Squinth0-2
Pulje 1
Kost1Los ex-madlas0-3
FallomTeam Ove & Co6-0
DukatiKost14-1
Los ex-madlasFallom2-1
Team Ove & CoDukati0-1
Kost1Fallom0-4
Los ex-madlasTeam Ove & Co2-0
DukatiFallom0-2
Kost1Team Ove & Co0-4
Los ex-madlasDukati1-3