Turneringer

Turnering 43 - Stavanger - 2009-01-30

Arena Ynglingehallen

Vinner vanlig klasse Maximus
Sølv vanlig klasse Squin Squinth

Vinner eliteklasse Haugaland Futsal E
Sølv eliteklasse Ganddal Futsal E

Finale
Squin SquinthMaximus2-3
Semifinale
Squin SquinthAndor Fjelde2-0
Maximusl'ones matto3-0
Kvartfinale
FallomSquin Squinth1-4
DukatiAndor Fjelde3-4
Svensens UtvalgteMaximus0-3
Eldarl'ones matto2-3
1/8-finale
Team OmegaFallom1-4
Squin SquinthBingefotball1-0
Dukati1337 HaxXors2-0
ToradarAndor Fjelde0-5
Svensens UtvalgteTha Richard Heads4-1
MaximusIntro2-1
Eva huntersEldar0-1
l'ones mattoThe Boss 24-3
Mellomspill
Team Ove & CoEldar3-4
RassnilsIntro0-1
Pulje 9
The Boss 2FC Internacionale2-1
FC InternacionaleFallom1-8
The Boss 2Fallom0-6
The Boss 2FC Internacionale4-5
The Boss 2Fallom2-4
FC InternacionaleFallom2-9
Pulje 8
l'ones mattoTha Richard Heads3-2
l'ones mattoTha Richard Heads4-2
l'ones mattoTha Richard Heads5-3
l'ones mattoTha Richard Heads7-4
l'ones mattoTha Richard Heads5-1
Pulje 7
KveldstidMaximus0-4
KveldstidAndor Fjelde2-1
MaximusAndor Fjelde2-1
Andor FjeldeKveldstid2-1
KveldstidMaximus1-2
Andor FjeldeMaximus1-4
Pulje 6
ØyaneEva hunters2-0
1337 HaxXorsØyane0-0
1337 HaxXorsEva hunters0-2
Eva huntersØyane0-3
Øyane1337 HaxXors5-2
1337 HaxXorsEva hunters1-2
Pulje 5
BingefotballGolden Goal3-1
30 i benkFunky Fresh2-0
Svensens UtvalgteBingefotball2-1
Golden Goal30 i benk4-1
Funky FreshSvensens Utvalgte0-2
Bingefotball30 i benk6-1
Golden GoalFunky Fresh2-0
Svensens Utvalgte30 i benk7-1
BingefotballFunky Fresh2-0
Golden GoalSvensens Utvalgte1-6
Pulje 4
Byggmester BOB å diToradar0-5
Polish Oldboys FutsalIntro2-2
AnonimoByggmester BOB å di2-0
ToradarPolish Oldboys Futsal4-2
IntroAnonimo1-0
Byggmester BOB å diPolish Oldboys Futsal1-2
ToradarIntro0-0
AnonimoPolish Oldboys Futsal1-2
Byggmester BOB å diIntro2-6
ToradarAnonimo3-0
Pulje 3
Squin SquinthSoulja Boiz3-2
RassnilsMonkey Broilers2-0
Husabø-bingenSquin Squinth0-4
Soulja BoizRassnils2-0
Monkey BroilersHusabø-bingen0-1
Squin SquinthRassnils3-1
Soulja BoizMonkey Broilers0-1
Husabø-bingenRassnils0-1
Squin SquinthMonkey Broilers2-0
Soulja BoizHusabø-bingen1-2
Pulje 2
Los ex-madlasDukati0-2
Bank-i-bordetKjibe Våg1-1
EldarLos ex-madlas3-2
DukatiBank-i-bordet2-0
Kjibe VågEldar4-3
Los ex-madlasBank-i-bordet3-1
DukatiKjibe Våg4-0
EldarBank-i-bordet3-0
Los ex-madlasKjibe Våg6-0
DukatiEldar1-1
Pulje 1
The DirdalzTeam Ove & Co0-5
GlansbildeneTeam Omega1-5
Godt&BlandetThe Dirdalz4-0
Team Ove & CoGlansbildene0-1
Team OmegaGodt&Blandet2-1
The DirdalzGlansbildene0-4
Team Ove & CoTeam Omega4-2
Godt&BlandetGlansbildene0-0
The DirdalzTeam Omega0-3
Team Ove & CoGodt&Blandet1-1