Turneringer

Turnering 48 - Trondheim - 2008-10-10

Arena Kotenghallen (Fokushallen)

Vinner vanlig klasse Fontvella FC
Sølv vanlig klasse Kosovo Trondheim

Finale
Fontvella FCKosovo Trondheim4-1
Semifinale
Fontvella FCVikingfjord4-2
Utleira FutsalKosovo Trondheim1-2
Kvartfinale
Fontvella FCKåkki Futtzall5-2
VikingfjordKollen Allstars3-1
Ravnkloa FutsalUtleira Futsal1-2
Angels and AirwavesKosovo Trondheim0-2
1/8-finale
Fontvella FCLeangen Futsal4-2
Kåkki FuttzallSlægga FC2-0
VikingfjordNotenget Futsal4-3
Kollen AllstarsMøllenberg Futsal4-2
Ravnkloa FutsalZizu Futsal4-3
Putelava med kvartsgangerUtleira Futsal2-5
Angels and AirwavesNardo Futsal2-1
Kosovo TrondheimRana Futsal3-2
IL Tempo Tabula RasaZizu Futsal1-6
Team StilleståendeMøllenberg Futsal1-2
Mellomspill
IL Tempo Tabula RasaNew Deal2-2
LabanguttaZizu Futsal1-2
Team StilleståendeMartins kosegutter3-1
Møllenberg FutsalMye Omega1-0
Pulje 11
Kolsås Amigoz FutsalUtleira Futsal0-0
Raed FCNotenget Futsal0-0
T.SvensenKolsås Amigoz Futsal0-0
Utleira FutsalRaed FC0-0
Notenget FutsalT.Svensen0-0
Kolsås Amigoz FutsalRaed FC0-0
Utleira FutsalNotenget Futsal0-0
T.SvensenRaed FC0-0
Kolsås Amigoz FutsalNotenget Futsal0-0
Utleira FutsalT.Svensen0-0
Pulje 10
Nidaros FutsalNardo Futsal0-0
Slægga FCOmo Futsal0-0
4 menn og en kisNidaros Futsal0-0
Nardo FutsalSlægga FC0-0
Omo Futsal4 menn og en kis0-0
Nidaros FutsalSlægga FC0-0
Nardo FutsalOmo Futsal0-0
4 menn og en kisSlægga FC0-0
Nidaros FutsalOmo Futsal0-0
Nardo Futsal4 menn og en kis0-0
Pulje 9
Leangen FutsalSilverstar0-0
Kongan Tr.heimGo Blanding0-0
Rana FutsalLeangen Futsal0-0
SilverstarKongan Tr.heim0-0
Go BlandingRana Futsal0-0
Leangen FutsalKongan Tr.heim0-0
SilverstarGo Blanding0-0
Rana FutsalKongan Tr.heim0-0
Leangen FutsalGo Blanding0-0
SilverstarRana Futsal0-0
Pulje 8
The Crazy Gang Tr.heimKosovo Trondheim0-0
Mye OmegaBromstad Futsal0-0
Horten ChampsThe Crazy Gang Tr.heim0-0
Kosovo TrondheimMye Omega0-0
Bromstad FutsalHorten Champs0-0
The Crazy Gang Tr.heimMye Omega0-0
Kosovo TrondheimBromstad Futsal0-0
Horten ChampsMye Omega0-0
The Crazy Gang Tr.heimBromstad Futsal0-0
Kosovo TrondheimHorten Champs0-0
Pulje 7
DandandòreAngels and Airwaves0-0
Team BreidablikkSørsia Lions0-0
Møllenberg FutsalDandandòre0-0
Angels and AirwavesTeam Breidablikk0-0
Sørsia LionsMøllenberg Futsal0-0
DandandòreTeam Breidablikk0-0
Angels and AirwavesSørsia Lions0-0
Møllenberg FutsalTeam Breidablikk0-0
DandandòreSørsia Lions0-0
Angels and AirwavesMøllenberg Futsal0-0
Pulje 6
Martins kosegutterKanakkas0-0
Putelava med kvartsgangerMakrell FK0-0
FK SteindøleneMartins kosegutter0-0
KanakkasPutelava med kvartsganger0-0
Makrell FKFK Steindølene0-0
Martins kosegutterPutelava med kvartsganger0-0
KanakkasMakrell FK0-0
FK SteindølenePutelava med kvartsganger0-0
Martins kosegutterMakrell FK0-0
KanakkasFK Steindølene0-0
Pulje 5
Team StilleståendePanna Pannatta0-0
Gratis brus i kiosken Tr.heimRavnkloa Futsal0-0
The MumbajumbazzTeam Stillestående0-0
Panna PannattaGratis brus i kiosken Tr.heim0-0
Ravnkloa FutsalThe Mumbajumbazz0-0
Team StilleståendeGratis brus i kiosken Tr.heim0-0
Panna PannattaRavnkloa Futsal0-0
The MumbajumbazzGratis brus i kiosken Tr.heim0-0
Team StilleståendeRavnkloa Futsal0-0
Panna PannattaThe Mumbajumbazz0-0
Pulje 4
Kollen AllstarsTutis0-0
Flatmans ILZizu Futsal0-0
John ArneKollen Allstars0-0
TutisFlatmans IL0-0
Zizu FutsalJohn Arne0-0
Kollen AllstarsFlatmans IL0-0
TutisZizu Futsal0-0
John ArneFlatmans IL0-0
Kollen AllstarsZizu Futsal0-0
TutisJohn Arne0-0
Pulje 3
LabanguttaJalla Gutan2-0
Bromstad BombersVikingfjord1-2
GralaksanLabangutta0-1
Jalla GutanBromstad Bombers5-0
VikingfjordGralaksan4-3
LabanguttaBromstad Bombers1-1
Jalla GutanVikingfjord4-2
GralaksanBromstad Bombers5-0
LabanguttaVikingfjord0-3
Jalla GutanGralaksan3-6
Pulje 2
Kåkki FuttzallNew Deal2-1
TrønderkruttBædæz1-1
Sons of Brian CloughKåkki Futtzall0-4
New DealTrønderkrutt4-2
BædæzSons of Brian Clough2-2
Kåkki FuttzallTrønderkrutt3-2
New DealBædæz6-1
Sons of Brian CloughTrønderkrutt3-3
Kåkki FuttzallBædæz10-1
New DealSons of Brian Clough7-1
Pulje 1
IL Tempo Tabula RasaVaiete 16-2
Waldemarn FutsalFC Kick & Run1-1
Fontvella FCIL Tempo Tabula Rasa2-1
Vaiete 1Waldemarn Futsal3-0
FC Kick & RunFontvella FC1-9
IL Tempo Tabula RasaWaldemarn Futsal4-2
Vaiete 1FC Kick & Run8-1
Fontvella FCWaldemarn Futsal11-0
IL Tempo Tabula RasaFC Kick & Run8-1
Vaiete 1Fontvella FC1-4