Turneringer

Turnering 51 - Trondheim - 2009-01-09

Arena Kotenghallen (Fokushallen)

Vinner vanlig klasse Lundsen Futsal
Sølv vanlig klasse Kolss Amigoz Futsal

Finale
Kolsås Amigoz FutsalLundåsen Futsal1-2
Semifinale
Kolsås Amigoz FutsalStubbankameratene1-0
Lundåsen FutsalPG Futsal4-1
Kvartfinale
Kolsås Amigoz FutsalTyholt Futsal6-0
StubbankamerateneVaiete 23-2
BædæzLundåsen Futsal1-2
PG FutsalGreen Team5-1
1/8-finale
Vaiete 1Kolsås Amigoz Futsal1-2
Tillerbyen FutsalTyholt Futsal0-1
StubbankamerateneSleivdal Futsal2-1
Uthaug FutsalVaiete 21-3
BædæzLabangutta4-2
Leangen FutsalLundåsen Futsal0-1
Team StilleståendePG Futsal1-2
El Ezawi FutsalGreen Team2-3
Mellomspill
Lundåsen FutsalKåkki Futtzall4-1
LabanguttaGodt og Blandet Tr.heim4-0
New DealVaiete 20-1
Formennj UnitedSleivdal Futsal0-2
Pulje 10
Slægga FCAlan Shearer2-0
PG FutsalNamsos AllStars6-0
Tyholt FutsalSlægga FC3-1
Alan ShearerPG Futsal2-3
Namsos AllStarsTyholt Futsal0-6
Slægga FCPG Futsal3-5
Alan ShearerNamsos AllStars6-0
Tyholt FutsalPG Futsal6-2
Slægga FCNamsos AllStars4-4
Alan ShearerTyholt Futsal2-1
Pulje 9
Green TeamRilleBand2-0
Kolsås Amigoz FutsalBondefotball2-0
Real GjengGreen Team1-4
RilleBandKolsås Amigoz Futsal0-2
BondefotballReal Gjeng4-1
Green TeamKolsås Amigoz Futsal0-2
RilleBandBondefotball0-2
Real GjengKolsås Amigoz Futsal3-1
Green TeamBondefotball3-2
RilleBandReal Gjeng0-2
Pulje 8
Team KnokkelSleivdal Futsal0-0
TjokkaEl Ezawi Futsal0-2
Ultras BrusebadTeam Knokkel1-0
Sleivdal FutsalTjokka2-0
El Ezawi FutsalUltras Brusebad5-2
Team KnokkelTjokka2-0
Sleivdal FutsalEl Ezawi Futsal1-1
Ultras BrusebadTjokka2-0
Team KnokkelEl Ezawi Futsal2-2
Sleivdal FutsalUltras Brusebad3-1
Pulje 7
TrønderkruttTeam Stillestående0-2
SambafutsalFormennj United0-6
Panna PannattaTrønderkrutt2-0
Team StilleståendeSambafutsal11-1
Formennj UnitedPanna Pannatta3-3
TrønderkruttSambafutsal0-2
Team StilleståendeFormennj United5-3
Panna PannattaSambafutsal15-1
TrønderkruttFormennj United0-2
Team StilleståendePanna Pannatta3-1
Pulje 6
DandandòreBakklandet Futsal0-5
Frøya FeskarlagVaiete 20-2
Leangen FutsalDandandòre8-1
Bakklandet FutsalFrøya Feskarlag2-0
Vaiete 2Leangen Futsal0-0
DandandòreFrøya Feskarlag2-0
Bakklandet FutsalVaiete 22-2
Leangen FutsalFrøya Feskarlag2-0
DandandòreVaiete 21-6
Bakklandet FutsalLeangen Futsal0-6
Pulje 5
Fritt FallBædæz1-4
New DealTeppelaget3-0
Kokk sokker A/SFritt Fall3-2
BædæzNew Deal3-2
TeppelagetKokk sokker A/S2-1
Fritt FallNew Deal0-3
BædæzTeppelaget2-0
Kokk sokker A/SNew Deal2-0
Fritt FallTeppelaget2-5
BædæzKokk sokker A/S4-0
Pulje 4
RemaNasty Moves1-3
Godt og Blandet Tr.heimTeam Flathill3-0
Uthaug FutsalRema6-1
Nasty MovesGodt og Blandet Tr.heim3-1
Team FlathillUthaug Futsal1-4
RemaGodt og Blandet Tr.heim0-2
Nasty MovesTeam Flathill4-2
Uthaug FutsalGodt og Blandet Tr.heim1-3
RemaTeam Flathill1-1
Nasty MovesUthaug Futsal0-2
Pulje 3
Kollen AllstarsStubbankameratene1-1
LecherosLabangutta1-3
Cavalo FutsalKollen Allstars0-2
StubbankamerateneLecheros1-3
LabanguttaCavalo Futsal3-2
Kollen AllstarsLecheros1-1
StubbankamerateneLabangutta2-1
Cavalo FutsalLecheros4-2
Kollen AllstarsLabangutta1-1
StubbankamerateneCavalo Futsal2-0
Pulje 2
Tillerbyen FutsalPumas6-3
Gymse FutsalKåkki Futtzall2-3
Team NorwayTillerbyen Futsal0-2
PumasGymse Futsal9-2
Kåkki FuttzallTeam Norway3-2
Tillerbyen FutsalGymse Futsal5-1
PumasKåkki Futtzall1-4
Team NorwayGymse Futsal3-2
Tillerbyen FutsalKåkki Futtzall2-2
PumasTeam Norway6-0
Pulje 1
IL Tempo Tabula RasaVaiete 11-2
El Clasico FutsalLundåsen Futsal2-2
FC ÆlgIL Tempo Tabula Rasa2-1
Vaiete 1El Clasico Futsal3-0
Lundåsen FutsalFC Ælg3-0
IL Tempo Tabula RasaEl Clasico Futsal2-1
Vaiete 1Lundåsen Futsal0-1
FC ÆlgEl Clasico Futsal4-0
IL Tempo Tabula RasaLundåsen Futsal2-2
Vaiete 1FC Ælg6-0