Turneringer

Turnering 42 - Oslo - 2008-10-31

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Samemafiaen
Sølv vanlig klasse Sportsklubben Hajduk Bergen Oslo

Vinner eliteklasse Lillestrm Futsal E
Sølv eliteklasse Haugerud Futsal Elite

Finale
Sportsklubben Hajduk Bergen OsloSamemafiaen0-1
Semifinale
SamemafiaenLøkkaboys2-0
Sportsklubben Hajduk Bergen OsloFreestyler's8-0
Kvartfinale
Bislett FutsalSamemafiaen1-2
LøkkaboysFC Columna6-0
White ChicksSportsklubben Hajduk Bergen Oslo1-4
Bogerud FutsalFreestyler's1-2
1/8-finale
Bislett FutsalReal Oslo C.F.1-0
SamemafiaenWam-Kam Futsal2-0
LøkkaboysSjå på Ruggan3-0
Dønski FCFC Columna1-2
White ChicksLøkka Tugrul1-0
Sportsklubben Hajduk Bergen OsloHelsfyr Futsal1-0
Crème de la CrèmeBogerud Futsal2-3
Freestyler'sLittavhvert2-1
1/16-finale
Bislett FutsalOppsal Futsal1-0
Kosova FutsalReal Oslo C.F.0-1
SamemafiaenThe White and Reds2-1
Wam-Kam FutsalCrapingham Palace FC2-1
LøkkaboysOppegårdsgutta2-1
Sjå på RugganMixed Asker7-0
Dønski FCDinigoan2-0
HvemerviFC Columna1-2
Prinsdal FutsalWhite Chicks1-2
Løkka TugrulRms Allstar4-0
Sportsklubben Hajduk Bergen OsloJærRadioGruppen5-0
Vif 4Helsfyr Futsal0-2
Crème de la CrèmeTeam Talsnes5-0
Piratene OsloBogerud Futsal2-3
Dilla på LillaFreestyler's1-3
LittavhvertBogstadveien Futsal3-2
Mellomspill
White ChicksLett match Oslo2-0
Rms AllstarNorthern Stars Futsal2-0
JærRadioGruppenNorthbeach futsal<35-1
Helsfyr FutsalTripolis2-0
Team TalsnesAC Strenua3-0
FC ColumnaFC Kroppsholdning2-1
Pulje 19
Bogerud FutsalOppsal Futsal0-1
Maskin&mekk123drekkKnudsen&Ludvigsen0-0
Simba Oslo FutsalBogerud Futsal0-0
Oppsal FutsalMaskin&mekk123drekk6-1
Knudsen&LudvigsenSimba Oslo Futsal0-0
Bogerud FutsalMaskin&mekk123drekk2-0
Oppsal FutsalKnudsen&Ludvigsen0-0
Simba Oslo FutsalMaskin&mekk123drekk0-0
Bogerud FutsalKnudsen&Ludvigsen0-0
Oppsal FutsalSimba Oslo Futsal0-0
Pulje 18
Freestyler'sReal Oslo C.F.3-0
GunnersTeam Grundt0-2
Vif 4Freestyler's0-3
Real Oslo C.F.Gunners2-0
Team GrundtVif 40-3
Freestyler'sGunners2-0
Real Oslo C.F.Team Grundt4-1
Vif 4Gunners2-0
Freestyler'sTeam Grundt2-0
Real Oslo C.F.Vif 44-0
Pulje 17
The White and RedsTorshovkameratene1-0
McD FutsalRasta Futsal2-0
Bogstadveien FutsalThe White and Reds3-1
TorshovkamerateneMcD Futsal2-2
Rasta FutsalBogstadveien Futsal0-2
The White and RedsMcD Futsal3-3
TorshovkamerateneRasta Futsal2-0
Bogstadveien FutsalMcD Futsal6-0
The White and RedsRasta Futsal2-0
TorshovkamerateneBogstadveien Futsal0-3
Pulje 16
Club 4Crapingham Palace FC2-4
Team ToppåsenLittavhvert1-8
Lindeberg OsloClub 40-2
Crapingham Palace FCTeam Toppåsen1-0
LittavhvertLindeberg Oslo2-0
Club 4Team Toppåsen7-0
Crapingham Palace FCLittavhvert1-4
Lindeberg OsloTeam Toppåsen0-2
Club 4Littavhvert1-2
Crapingham Palace FCLindeberg Oslo2-0
Pulje 15
Riflex FCOppegårdsgutta0-4
Dilla på LillaAC Strenua3-1
AsmaraRiflex FC5-2
OppegårdsguttaDilla på Lilla0-5
AC StrenuaAsmara0-2
Riflex FCDilla på Lilla0-8
OppegårdsguttaAC Strenua5-2
AsmaraDilla på Lilla2-4
Riflex FCAC Strenua3-5
OppegårdsguttaAsmara3-0
Pulje 14
FC KroppsholdningMjøsa Futsal2-2
Barnehagegruppa SåklartPiratene Oslo0-2
Mixed AskerFC Kroppsholdning1-1
Mjøsa FutsalBarnehagegruppa Såklart1-6
Piratene OsloMixed Asker2-2
FC KroppsholdningBarnehagegruppa Såklart3-3
Mjøsa FutsalPiratene Oslo1-6
Mixed AskerBarnehagegruppa Såklart2-0
FC KroppsholdningPiratene Oslo1-0
Mjøsa FutsalMixed Asker2-2
Pulje 13
Nordre Åsen AttackersAller United2-1
Crème de la CrèmeDinigoan7-1
FutsallagNordre Åsen Attackers4-0
Aller UnitedCrème de la Crème1-6
DinigoanFutsallag4-2
Nordre Åsen AttackersCrème de la Crème0-5
Aller UnitedDinigoan1-4
FutsallagCrème de la Crème1-3
Nordre Åsen AttackersDinigoan2-2
Aller UnitedFutsallag3-6
Pulje 11
Sportsklubben Hajduk Bergen OsloEtterstad Futsal3-1
FC ColumnaFC Best Uten Ball5-0
Team Rolf OSportsklubben Hajduk Bergen Oslo1-5
Etterstad FutsalFC Columna1-2
FC Best Uten BallTeam Rolf O1-3
Sportsklubben Hajduk Bergen OsloFC Columna3-0
Etterstad FutsalFC Best Uten Ball5-2
Team Rolf OFC Columna2-4
Sportsklubben Hajduk Bergen OsloFC Best Uten Ball7-1
Etterstad FutsalTeam Rolf O3-1
Pulje 10
Friendship FCLeci & Cima2-0
TeamAlphaLøkka Tugrul1-4
JordalFriendship FC1-1
Leci & CimaTeamAlpha0-2
Løkka TugrulJordal1-1
Friendship FCTeamAlpha2-2
Leci & CimaLøkka Tugrul0-2
JordalTeamAlpha3-4
Friendship FCLøkka Tugrul1-2
Leci & CimaJordal0-2
Pulje 9
Horde ZlaKanvas0-0
Team TalsnesPrinsdal Futsal1-3
MahjongHorde Zla0-0
KanvasTeam Talsnes0-0
Prinsdal FutsalMahjong8-4
Horde ZlaTeam Talsnes0-0
KanvasPrinsdal Futsal0-0
MahjongTeam Talsnes11-2
Horde ZlaPrinsdal Futsal0-0
KanvasMahjong0-0
Pulje 8
HvemerviEehm, dette var vanskelig å si4-0
Slapp StrømpeTripolis0-2
Intermedia FCHvemervi0-2
Eehm, dette var vanskelig å siSlapp Strømpe1-4
TripolisIntermedia FC2-0
HvemerviSlapp Strømpe4-1
Eehm, dette var vanskelig å siTripolis0-2
Intermedia FCSlapp Strømpe0-2
HvemerviTripolis1-0
Eehm, dette var vanskelig å siIntermedia FC2-0
Pulje 7
BlackoutHelsfyr Futsal1-2
Dønski FCSøndre Nordstrand Futsal7-0
Apocalypse DudesBlackout1-3
Helsfyr FutsalDønski FC2-3
Søndre Nordstrand FutsalApocalypse Dudes1-8
BlackoutDønski FC2-4
Helsfyr FutsalSøndre Nordstrand Futsal7-0
Apocalypse DudesDønski FC0-1
BlackoutSøndre Nordstrand Futsal15-1
Helsfyr FutsalApocalypse Dudes1-1
Pulje 6
Sjå på RugganFootloose FK1-1
Zen ArcadeBlackJacks FK Oslo2-0
Northbeach futsal<3Sjå på Ruggan1-4
Footloose FKZen Arcade3-3
BlackJacks FK OsloNorthbeach futsal<30-2
Sjå på RugganZen Arcade3-2
Footloose FKBlackJacks FK Oslo2-0
Northbeach futsal<3Zen Arcade3-3
Sjå på RugganBlackJacks FK Oslo2-0
Footloose FKNorthbeach futsal<30-3
Pulje 5
LøkkaboysSuez Sala2-2
Engebråten futsalVestby Futsal0-2
JærRadioGruppenLøkkaboys0-1
Suez SalaEngebråten futsal5-2
Vestby FutsalJærRadioGruppen0-5
LøkkaboysEngebråten futsal10-0
Suez SalaVestby Futsal2-1
JærRadioGruppenEngebråten futsal5-1
LøkkaboysVestby Futsal4-0
Suez SalaJærRadioGruppen0-3
Pulje 4
Wam-Kam FutsalSt.Løkka Futsal2-0
Northern Stars FutsalTamil Futsal Union4-1
Athletic SteauaWam-Kam Futsal0-1
St.Løkka FutsalNorthern Stars Futsal2-2
Tamil Futsal UnionAthletic Steaua1-2
Wam-Kam FutsalNorthern Stars Futsal0-0
St.Løkka FutsalTamil Futsal Union0-3
Athletic SteauaNorthern Stars Futsal1-2
Wam-Kam FutsalTamil Futsal Union3-2
St.Løkka FutsalAthletic Steaua0-2
Pulje 3
Rms AllstarSamemafiaen0-4
Døves FutsalNadderud Futsal3-0
Riaz JuniorsRms Allstar0-2
SamemafiaenDøves Futsal0-1
Nadderud FutsalRiaz Juniors2-0
Rms AllstarDøves Futsal3-0
SamemafiaenNadderud Futsal6-3
Riaz JuniorsDøves Futsal0-2
Rms AllstarNadderud Futsal2-0
SamemafiaenRiaz Juniors2-0
Pulje 2
PK UnitedLett match Oslo0-2
Weed Unitedyoungstars futsal0-2
Kosova FutsalPK United7-0
Lett match OsloWeed United2-0
youngstars futsalKosova Futsal0-5
PK UnitedWeed United2-0
Lett match Osloyoungstars futsal5-0
Kosova FutsalWeed United2-0
PK Unitedyoungstars futsal6-0
Lett match OsloKosova Futsal1-3
Pulje 1
White ChicksBI Warriors2-1
Bislett FutsalFK Svørten6-1
La Cosa NostraWhite Chicks0-1
BI WarriorsBislett Futsal2-4
FK SvørtenLa Cosa Nostra1-1
White ChicksBislett Futsal1-1
BI WarriorsFK Svørten3-0
La Cosa NostraBislett Futsal2-3
White ChicksFK Svørten3-1
BI WarriorsLa Cosa Nostra4-1