Turneringer

Turnering 43 - Oslo - 2008-11-07

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Blackout
Sølv vanlig klasse Dilla p Lilla

Vinner eliteklasse Haugerud Futsal Elite
Sølv eliteklasse Marienlyst Futsal Elite

Finale
BlackoutDilla på Lilla4-1
Semifinale
BlackoutApocalypse Dudes3-2
Bislett FutsalDilla på Lilla0-3
Kvartfinale
BlackoutPrinsdal Futsal3-0
Bogerud FutsalApocalypse Dudes0-2
Bislett FutsalKosova Futsal4-1
Dilla på LillaTeisen Futsal V3-0
1/8-finale
BlackoutMcD Futsal3-1
Prinsdal FutsalHelsfyr Futsal3-2
Løkka TugrulBogerud Futsal1-2
Apocalypse DudesPiratene Oslo2-1
Jordal UndergroundsDilla på Lilla0-2
Hattrick FutsalKosova Futsal2-3
Bislett FutsalMarokko's Herligste4-1
Lekekameratene WangTeisen Futsal V0-1
1/16-finale
BlackoutBjølsen Futsal V3-1
De 8 underverkerMcD Futsal1-2
Prinsdal FutsalTilty Town FC3-2
Helsfyr FutsalLa Cosa Nostra4-0
Løkka TugrulJoga Bonito Oslo4-0
Bogerud FutsalJordal3-2
Apocalypse DudesSaMba Fc2-0
Piratene OsloTorshovkameratene3-0
Jordal UndergroundsSmultbollen4-2
Dilla på LillaFinte og tunnel2-1
Hattrick FutsalLøkkaboys3-1
Shaolin F.CKosova Futsal1-2
Utrent FCBislett Futsal0-2
MidarMarokko's Herligste0-2
Lekekameratene WangKviteseidgutan1-0
Teisen Futsal VAthletic Steaua5-0
Pulje 16
Zen ArcadeTeisen Futsal V0-2
Bjølsen Futsal VGold Team7-3
Dønski FCZen Arcade0-0
Teisen Futsal VBjølsen Futsal V6-4
Gold TeamDønski FC2-0
Zen ArcadeBjølsen Futsal V0-2
Teisen Futsal VGold Team6-1
Dønski FCBjølsen Futsal V0-2
Zen ArcadeGold Team0-2
Teisen Futsal VDønski FC2-0
Pulje 15
Oslo Town FCLekekameratene Wang0-6
Real Oslo C.F.Rms Allstar0-2
McD FutsalOslo Town FC2-0
Lekekameratene WangReal Oslo C.F.2-0
Rms AllstarMcD Futsal0-1
Oslo Town FCReal Oslo C.F.2-0
Lekekameratene WangRms Allstar2-1
McD FutsalReal Oslo C.F.2-0
Oslo Town FCRms Allstar4-2
Lekekameratene WangMcD Futsal0-0
Pulje 14
AsmaraTilty Town FC3-6
Søndre Nordstrand FutsalPorsgrunn Futsal V2-0
MidarAsmara3-0
Tilty Town FCSøndre Nordstrand Futsal2-0
Porsgrunn Futsal VMidar0-2
AsmaraSøndre Nordstrand Futsal1-0
Tilty Town FCPorsgrunn Futsal V2-0
MidarSøndre Nordstrand Futsal2-1
AsmaraPorsgrunn Futsal V2-0
Tilty Town FCMidar2-3
Pulje 13
Utrent FCThe White and Reds3-1
La Cosa NostraFutsallag2-0
HaugerudboysUtrent FC0-2
The White and RedsLa Cosa Nostra2-4
FutsallagHaugerudboys2-0
Utrent FCLa Cosa Nostra3-0
The White and RedsFutsallag1-2
HaugerudboysLa Cosa Nostra0-2
Utrent FCFutsallag2-1
The White and RedsHaugerudboys2-0
Pulje 12
Moss PiratesJoga Bonito Oslo1-3
Rasta Futsal S.NabiDesi Vikings1-1
Shaolin F.CMoss Pirates2-2
Joga Bonito OsloRasta Futsal S.Nabi5-0
Desi VikingsShaolin F.C1-8
Moss PiratesRasta Futsal S.Nabi5-1
Joga Bonito OsloDesi Vikings4-1
Shaolin F.CRasta Futsal S.Nabi3-0
Moss PiratesDesi Vikings0-2
Joga Bonito OsloShaolin F.C0-3
Pulje 11
FC Best Uten BallMoss Pirates2-0
DinigoanHattrick Futsal2-8
JordalFC Best Uten Ball2-1
Moss PiratesDinigoan0-2
Hattrick FutsalJordal2-0
FC Best Uten BallDinigoan0-1
Moss PiratesHattrick Futsal0-2
JordalDinigoan4-1
FC Best Uten BallHattrick Futsal0-4
Moss PiratesJordal0-2
Pulje 10
Crème de la CrèmeOppegårdsgutta3-0
KLMSaMba Fc0-2
Dilla på LillaCrème de la Crème2-0
OppegårdsguttaKLM2-0
SaMba FcDilla på Lilla0-3
Crème de la CrèmeKLM3-0
OppegårdsguttaSaMba Fc1-6
Dilla på LillaKLM3-1
Crème de la CrèmeSaMba Fc0-1
OppegårdsguttaDilla på Lilla0-2
Pulje 9
AC StrenuaTorshovkameratene0-0
Simba JrJordal Undergrounds0-1
PrizAC Strenua0-1
TorshovkamerateneSimba Jr3-1
Jordal UndergroundsPriz4-1
AC StrenuaSimba Jr2-5
TorshovkamerateneJordal Undergrounds1-1
PrizSimba Jr1-3
AC StrenuaJordal Undergrounds0-2
TorshovkameratenePriz2-0
Pulje 8
Piratene OsloClub 44-0
BogerudkamerateneFKG5-1
SmultbollenPiratene Oslo2-2
Club 4Bogerudkameratene1-3
FKGSmultbollen0-2
Piratene OsloBogerudkameratene2-0
Club 4FKG2-1
SmultbollenBogerudkameratene3-0
Piratene OsloFKG5-1
Club 4Smultbollen0-0
Pulje 7
Nordre Åsen AttackersNadderud Futsal6-0
PK UnitedFinte og tunnel0-5
Apocalypse DudesNordre Åsen Attackers11-0
Nadderud FutsalPK United7-2
Finte og tunnelApocalypse Dudes1-2
Nordre Åsen AttackersPK United4-2
Nadderud FutsalFinte og tunnel0-7
Apocalypse DudesPK United5-0
Nordre Åsen AttackersFinte og tunnel0-6
Nadderud FutsalApocalypse Dudes0-6
Pulje 6
KroksrudFootloose FK0-6
Wam-Kam FutsalBogerud Futsal1-3
LøkkaboysKroksrud3-0
Footloose FKWam-Kam Futsal0-1
Bogerud FutsalLøkkaboys2-0
KroksrudWam-Kam Futsal0-4
Footloose FKBogerud Futsal0-3
LøkkaboysWam-Kam Futsal4-1
KroksrudBogerud Futsal0-2
Footloose FKLøkkaboys0-5
Pulje 5
Milf HuntersTeam Toppåsen1-1
Løkka TugrulKanvas-Glimt10-0
Kosova FutsalMilf Hunters3-1
Team ToppåsenLøkka Tugrul0-4
Kanvas-GlimtKosova Futsal0-12
Milf HuntersLøkka Tugrul0-6
Team ToppåsenKanvas-Glimt5-3
Kosova FutsalLøkka Tugrul1-1
Milf HuntersKanvas-Glimt2-1
Team ToppåsenKosova Futsal0-1
Pulje 4
Northern Stars FutsalHelsfyr Futsal1-4
Bislett FutsalDøves Futsal5-2
HvemerviNorthern Stars Futsal2-1
Helsfyr FutsalBislett Futsal2-2
Døves FutsalHvemervi2-2
Northern Stars FutsalBislett Futsal0-2
Helsfyr FutsalDøves Futsal6-2
HvemerviBislett Futsal0-2
Northern Stars FutsalDøves Futsal4-2
Helsfyr FutsalHvemervi4-3
Pulje 3
Marokko's HerligstePrinsdal Futsal0-2
Doni FutsalForca E Kosoves0-2
Vestby FutsalMarokko's Herligste1-3
Prinsdal FutsalDoni Futsal2-0
Forca E KosovesVestby Futsal4-2
Marokko's HerligsteDoni Futsal2-0
Prinsdal FutsalForca E Kosoves2-1
Vestby FutsalDoni Futsal2-0
Marokko's HerligsteForca E Kosoves4-1
Prinsdal FutsalVestby Futsal3-1
Pulje 2
LINDEBERG FCKviteseidgutan0-2
Suez SalaDe 8 underverker2-4
Aller UnitedLINDEBERG FC2-0
KviteseidgutanSuez Sala2-2
De 8 underverkerAller United6-2
LINDEBERG FCSuez Sala0-2
KviteseidgutanDe 8 underverker2-2
Aller UnitedSuez Sala0-2
LINDEBERG FCDe 8 underverker0-2
KviteseidgutanAller United4-0
Pulje 1
Godt og Blandet OsloAthletic Steaua0-6
São PauloBlackout0-2
Maskin&mekk123drekkGodt og Blandet Oslo3-1
Athletic SteauaSão Paulo2-0
BlackoutMaskin&mekk123drekk6-0
Godt og Blandet OsloSão Paulo2-0
Athletic SteauaBlackout1-3
Maskin&mekk123drekkSão Paulo2-0
Godt og Blandet OsloBlackout0-2
Athletic SteauaMaskin&mekk123drekk3-2