Turneringer

Turnering 44 - Oslo - 2008-12-12

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Kosova Futsal
Sølv vanlig klasse Littavhvert

Vinner eliteklasse krene Futsal E
Sølv eliteklasse Hnefoss Futsal E

Finale
Kosova FutsalLittavhvert3-2
Semifinale
Dønski FCLittavhvert2-3
Kosova FutsalBlackout4-1
Kvartfinale
Dønski FCApocalypse Dudes1-0
LittavhvertJihad Forza3-1
Kosova FutsalAram BK4-1
Shaolin F.CBlackout1-4
1/8-finale
Dønski FCFreestyler's3-2
Apocalypse DudesTrickMates2-1
LittavhvertLittavhvert1-0
Jihad ForzaUtrent FC1-0
KFUM93 bestKosova Futsal1-3
StupnikkgutaneAram BK1-3
Bislett FutsalShaolin F.C0-2
BlackoutKviteseidgutan4-1
1/16-finale
Sjå på RugganDønski FC0-5
De 8 underverkerFreestyler's2-3
Apocalypse Dudes2-0
Team Odden JuniorsTrickMates0-2
Løkka TugrulLittavhvert0-1
PlatinumTilty Town FC2-1
Tamil Futsal UnionJihad Forza1-2
Utrent FCTorshovkameratene5-1
KFUM93 bestKjellerkameratene4-1
Kosova FutsalDardania Futsal (Kolsaba)4-0
Valentinerne 2Stupnikkgutane0-2
Fc Lyn UllevålAram BK0-2
Crème de la CrèmeBislett Futsal2-3
Shaolin F.CMaskin&mekk123drekk3-0
BlackJacks FK OsloKviteseidgutan0-2
Pulje 15
BlackoutKjellerkameratene2-0
Dønski FCReal Oslo C.F.3-0
Lekern PlaymatesBlackout0-2
KjellerkamerateneDønski FC0-4
Real Oslo C.F.Lekern Playmates3-1
BlackoutDønski FC0-0
KjellerkamerateneReal Oslo C.F.3-1
Lekern PlaymatesDønski FC1-3
BlackoutReal Oslo C.F.6-0
KjellerkamerateneLekern Playmates0-0
Pulje 14
Freestyler'sTeam Fluffy Futsal5-2
Oslo Town FCTorshovkameratene1-5
Shaolin F.CFreestyler's0-0
Team Fluffy FutsalOslo Town FC5-0
TorshovkamerateneShaolin F.C0-2
Freestyler'sOslo Town FC6-0
Team Fluffy FutsalTorshovkameratene3-3
Shaolin F.COslo Town FC5-0
Freestyler'sTorshovkameratene1-0
Team Fluffy FutsalShaolin F.C0-5
Pulje 13
Slependen Futsal0-6
Løkki StrikersDugagjini Futsal2-0
Crème de la CrèmeSlependen Futsal9-0
Løkki Strikers3-1
Dugagjini FutsalCrème de la Crème0-5
Slependen FutsalLøkki Strikers0-9
Dugagjini Futsal0-0
Crème de la CrèmeLøkki Strikers4-1
Slependen FutsalDugagjini Futsal2-7
Crème de la Crème2-7
Pulje 12
Valentinerne 2FC UTEN NAVN0-0
Fc Lyn UllevålTrickMates8-1
BSL FCValentinerne 20-0
FC UTEN NAVNFc Lyn Ullevål0-0
TrickMatesBSL FC16-3
Valentinerne 2Fc Lyn Ullevål0-0
FC UTEN NAVNTrickMates0-0
BSL FCFc Lyn Ullevål3-22
Valentinerne 2TrickMates0-0
FC UTEN NAVNBSL FC0-0
Pulje 11
LittavhvertPiratene Oslo1-2
Penthouse PlayboysDet er bare oss lizzom1-12
Team MandarinLittavhvert2-6
Piratene OsloPenthouse Playboys5-0
Det er bare oss lizzomTeam Mandarin3-0
LittavhvertPenthouse Playboys17-0
Piratene OsloDet er bare oss lizzom1-0
Team MandarinPenthouse Playboys7-0
LittavhvertDet er bare oss lizzom5-0
Piratene OsloTeam Mandarin1-0
Pulje 10
Mjøsa FutsalKosova Futsal0-4
Suez SalaTilty Town FC1-2
FKGMjøsa Futsal3-1
Kosova FutsalSuez Sala4-0
Tilty Town FCFKG3-0
Mjøsa FutsalSuez Sala3-5
Kosova FutsalTilty Town FC3-2
FKGSuez Sala1-3
Mjøsa FutsalTilty Town FC3-4
Kosova FutsalFKG5-1
Pulje 9
CramoDen Gamle Dama0-0
Jihad ForzaAustad Indoor2-2
KFUM93 bestCramo0-0
Den Gamle DamaJihad Forza0-0
Austad IndoorKFUM93 best1-3
CramoJihad Forza0-0
Den Gamle DamaAustad Indoor0-0
KFUM93 bestJihad Forza2-2
CramoAustad Indoor0-0
Den Gamle DamaKFUM93 best0-0
Pulje 8
Dardania Futsal (Kolsaba)Riflex FC2-0
Rasta FutsalAller United1-6
Utrent FCDardania Futsal (Kolsaba)2-2
Riflex FCRasta Futsal1-3
Aller UnitedUtrent FC0-5
Dardania Futsal (Kolsaba)Rasta Futsal2-0
Riflex FCAller United3-2
Utrent FCRasta Futsal4-1
Dardania Futsal (Kolsaba)Aller United6-0
Riflex FCUtrent FC0-3
Pulje 7
Team MagninTamil Futsal Union0-1
StupnikkgutaneSørbråten IL11-0
JordalTeam Magnin2-2
Tamil Futsal UnionStupnikkgutane3-2
Sørbråten ILJordal3-2
Team MagninStupnikkgutane0-8
Tamil Futsal UnionSørbråten IL8-0
JordalStupnikkgutane9-0
Team MagninSørbråten IL4-3
Tamil Futsal UnionJordal1-0
Pulje 6
Nordre Åsen AttackersAram BK2-5
Døves FutsalPlatinum1-2
Engebråten futsalNordre Åsen Attackers3-4
Aram BKDøves Futsal1-1
PlatinumEngebråten futsal3-2
Nordre Åsen AttackersDøves Futsal0-8
Aram BKPlatinum1-2
Engebråten futsalDøves Futsal2-4
Nordre Åsen AttackersPlatinum3-3
Aram BKEngebråten futsal10-1
Pulje 5
Bislett FutsalSøndre Nordstrand Futsal5-1
NorthBoysVestby Futsal1-3
Løkka TugrulBislett Futsal4-2
Søndre Nordstrand FutsalNorthBoys1-3
Vestby FutsalLøkka Tugrul2-0
Bislett FutsalNorthBoys2-1
Søndre Nordstrand FutsalVestby Futsal1-6
Løkka TugrulNorthBoys4-0
Bislett FutsalVestby Futsal5-1
Søndre Nordstrand FutsalLøkka Tugrul1-9
Pulje 4
Athletic SteauaOppsal Bjørner2-0
Maskin&mekk123drekkTeam Odden Juniors1-4
La FamiliaAthletic Steaua1-2
Oppsal BjørnerMaskin&mekk123drekk1-3
Team Odden JuniorsLa Familia1-1
Athletic SteauaMaskin&mekk123drekk1-3
Oppsal BjørnerTeam Odden Juniors0-2
La FamiliaMaskin&mekk123drekk1-3
Athletic SteauaTeam Odden Juniors2-3
Oppsal BjørnerLa Familia2-2
Pulje 3
FC KroppsholdningLa Cosa Nostra2-4
Northern Stars FutsalPrinsdal Futsal1-3
Apocalypse DudesFC Kroppsholdning4-0
La Cosa NostraNorthern Stars Futsal3-1
Prinsdal FutsalApocalypse Dudes0-5
FC KroppsholdningNorthern Stars Futsal1-0
La Cosa NostraPrinsdal Futsal1-4
Apocalypse DudesNorthern Stars Futsal2-0
FC KroppsholdningPrinsdal Futsal1-2
La Cosa NostraApocalypse Dudes3-0
Pulje 2
Zen ArcadeKviteseidgutan0-0
FutsallagGuttaboyz.org0-0
De 8 underverkerZen Arcade0-0
KviteseidgutanFutsallag0-0
Guttaboyz.orgDe 8 underverker0-0
Zen ArcadeFutsallag0-0
KviteseidgutanGuttaboyz.org0-0
De 8 underverkerFutsallag0-0
Zen ArcadeGuttaboyz.org0-0
KviteseidgutanDe 8 underverker1-2
Pulje 1
Young GunnersAnyoung0-0
BlackJacks FK OsloSjå på Ruggan1-13
GatåYoung Gunners0-0
AnyoungBlackJacks FK Oslo0-0
Sjå på RugganGatå0-0
Young GunnersBlackJacks FK Oslo0-0
AnyoungSjå på Ruggan0-0
GatåBlackJacks FK Oslo0-0
Young GunnersSjå på Ruggan0-0
AnyoungGatå0-0