Turneringer

Turnering 115 - Bergen - 2009-09-18

Arena Bergen Racketsenter

Vinner vanlig klasse Bnes Aires
Sølv vanlig klasse 5071

Finale
5071Bønes Aires3-4
Semifinale
5071Sossvoll Athletic1-0
Bønes AiresSleivspark Bergen2-0
Kvartfinale
Zodiac Freedom50710-2
Sossvoll AthleticMarine Futsal4-1
United City FCBønes Aires0-4
Sleivspark BergenFC Tarjeta Roja7-0
1/8-finale
AutoMagiZodiac Freedom0-2
5071Boca Juniors Bergen3-1
KrabbekloSossvoll Athletic1-2
Marine FutsalFrp4-1
Hynung ILUnited City FC1-4
Bønes AiresHopp i Bingen8-0
Sleivspark BergenEl Galacticos5-1
Team ArnaFC Tarjeta Roja0-2
Pulje 7
Krohnsminde FutsalSleivspark Bergen0-2
United City FCZodiac Freedom1-1
Sleivspark BergenUnited City FC3-2
Krohnsminde FutsalUnited City FC2-2
Sleivspark BergenZodiac Freedom4-2
Krohnsminde FutsalZodiac Freedom1-0
Pulje 6
Boca Juniors BergenNo Use For A Name2-0
SK KjernenFrank Dandy's2-0
Bønes AiresBoca Juniors Bergen2-1
No Use For A NameSK Kjernen4-1
Frank Dandy'sBønes Aires0-2
Boca Juniors BergenSK Kjernen7-1
No Use For A NameFrank Dandy's2-0
Bønes AiresSK Kjernen8-1
Boca Juniors BergenFrank Dandy's2-0
No Use For A NameBønes Aires1-1
Pulje 5
Hynung ILSossvoll Athletic2-0
Fc CatalunyaEuropean Pride of Russia9-0
KoZybEarZHynung IL0-6
Sossvoll AthleticFc Catalunya2-1
European Pride of RussiaKoZybEarZ2-0
Hynung ILFc Catalunya1-3
Sossvoll AthleticEuropean Pride of Russia9-2
KoZybEarZFc Catalunya0-5
Hynung ILEuropean Pride of Russia12-0
Sossvoll AthleticKoZybEarZ10-0
Pulje 4
In no condition (Krokeide vgs.)Marine Futsal0-10
Hopp i BingenDe nye seks vennene og Bård3-2
Winner TripIn no condition (Krokeide vgs.)3-2
Marine FutsalHopp i Bingen8-0
De nye seks vennene og BårdWinner Trip4-1
In no condition (Krokeide vgs.)Hopp i Bingen1-1
Marine FutsalDe nye seks vennene og Bård7-1
Winner TripHopp i Bingen0-5
In no condition (Krokeide vgs.)De nye seks vennene og Bård1-3
Marine FutsalWinner Trip7-1
Pulje 3
Coon NationEl Galacticos2-1
El GalacticosKrabbeklo0-5
Coon NationKrabbeklo5-5
El GalacticosCoon Nation5-1
KrabbekloEl Galacticos6-0
KrabbekloCoon Nation5-0
Pulje 2
FC Tarjeta RojaBergeninho's2-0
FK EggknuserFrp2-2
5071FC Tarjeta Roja3-0
Bergeninho'sFK Eggknuser0-2
Frp50710-4
FC Tarjeta RojaFK Eggknuser6-0
Bergeninho'sFrp0-2
5071FK Eggknuser6-1
FC Tarjeta RojaFrp2-1
Bergeninho's50710-2
Pulje 1
Team ArnaAutoMagi2-4
MindekamerateneSK Fyr og Flamme2-1
Fly me to the StarsTeam Arna0-1
AutoMagiMindekameratene4-3
SK Fyr og FlammeFly me to the Stars5-0
Team ArnaMindekameratene4-2
AutoMagiSK Fyr og Flamme2-1
Fly me to the StarsMindekameratene1-3
Team ArnaSK Fyr og Flamme2-2
AutoMagiFly me to the Stars4-0