Turneringer

Turnering 118 - Bergen - 2009-11-27

Arena Bergen Racketsenter

Vinner vanlig klasse Boca Juniors Bergen
Sølv vanlig klasse Sleivspark Bergen

Finale
Sleivspark BergenBoca Juniors Bergen2-4
Semifinale
Sleivspark BergenSkandiabanken3-0
Boca Juniors BergenKrohnsminde Futsal4-1
Kvartfinale
Sleivspark Bergen50713-2
SkandiabankenCrispy Chicken nam nam3-1
KrabbetorBoca Juniors Bergen3-4
TunnelKrohnsminde Futsal2-3
1/8-finale
Sleivspark BergenPalermo3-0
SK Fyr og Flamme50710-4
Marine FutsalSkandiabanken2-7
Crispy Chicken nam namCamp Stranda Fotball4-1
KrabbetorFc Catalunya3-0
Boca Juniors BergenBønes Aires1-0
Purple CobrasTunnel2-4
Krohnsminde FutsalBønes Aires4-1
Mellomspill
TunnelFc Hamburger5-1
2-0
Pulje 9
Sossvoll AthleticPalermo1-1
Bønes AiresPalermo1-0
Sossvoll AthleticBønes Aires0-0
Sossvoll AthleticPalermo2-2
Bønes AiresPalermo1-3
Sossvoll AthleticBønes Aires2-2
Pulje 8
BadaBingUnited City FC3-1
Krohnsminde FutsalTechnical Menu2-0
Fc CatalunyaBadaBing0-0
United City FCKrohnsminde Futsal3-2
Technical MenuFc Catalunya0-2
BadaBingKrohnsminde Futsal0-2
United City FCTechnical Menu2-0
Fc CatalunyaKrohnsminde Futsal3-0
BadaBingTechnical Menu2-0
United City FCFc Catalunya2-1
Pulje 7
Hopp i BingenPurple Cobras0-8
Camp Stranda FotballGodt & Blanda8-1
ChillHopp i Bingen0-2
Purple CobrasCamp Stranda Fotball3-2
Godt & BlandaChill2-0
Hopp i BingenCamp Stranda Fotball1-6
Purple CobrasGodt & Blanda5-1
ChillCamp Stranda Fotball0-2
Hopp i BingenGodt & Blanda4-4
Purple CobrasChill2-0
Pulje 6
SkandiabankenAlbion Futsal2-2
Laksevaag CityHaji Farah2-4
Boca Juniors BergenSkandiabanken1-0
Albion FutsalLaksevaag City7-2
Haji FarahBoca Juniors Bergen0-6
SkandiabankenLaksevaag City7-1
Albion FutsalHaji Farah2-1
Boca Juniors BergenLaksevaag City3-2
SkandiabankenHaji Farah6-3
Albion FutsalBoca Juniors Bergen2-5
Pulje 5
Boogie Mink FCStyret FC3-4
Krabbetor50712-1
Fakaten IndoorBoogie Mink FC0-2
Styret FCKrabbetor1-3
5071Fakaten Indoor3-0
Boogie Mink FCKrabbetor0-3
Styret FC50710-7
Fakaten IndoorKrabbetor0-2
Boogie Mink FC50712-3
Styret FCFakaten Indoor2-0
Pulje 4
Deaf BoysTeam Subsea4-3
Crispy Chicken nam namDeaf Boys2-0
Team SubseaCrispy Chicken nam nam0-2
Deaf BoysTeam Subsea2-1
Crispy Chicken nam namDeaf Boys2-0
Team SubseaCrispy Chicken nam nam0-0
Pulje 3
Marine FutsalNymarks Guttene7-1
TjokkasaneCoon Nation2-1
Bønes Futsal 2Marine Futsal0-4
Nymarks GutteneTjokkasane0-0
Coon NationBønes Futsal 20-4
Marine FutsalTjokkasane4-3
Nymarks GutteneCoon Nation4-1
Bønes Futsal 2Tjokkasane5-0
Marine FutsalCoon Nation5-2
Nymarks GutteneBønes Futsal 20-5
Pulje 2
Rain BrothersFc Hamburger1-2
SK Fyr og FlammeBoom FC4-1
FFCRain Brothers0-0
Fc HamburgerSK Fyr og Flamme0-1
Boom FCFFC2-5
Rain BrothersSK Fyr og Flamme1-4
Fc HamburgerBoom FC3-2
FFCSK Fyr og Flamme5-2
Rain BrothersBoom FC4-1
Fc HamburgerFFC1-1
Pulje 1
Valkyrien ILTunnel1-2
Øvre Heien Fotball EliteSleivspark Bergen0-9
Spartak TraineeValkyrien IL1-2
TunnelØvre Heien Fotball Elite3-1
Sleivspark BergenSpartak Trainee2-1
Valkyrien ILØvre Heien Fotball Elite5-1
TunnelSleivspark Bergen1-3
Spartak TraineeØvre Heien Fotball Elite1-2
Valkyrien ILSleivspark Bergen2-4
TunnelSpartak Trainee4-1