Turneringer

Turnering 119 - Bergen - 2009-12-11

Arena Bergen Racketsenter

Vinner vanlig klasse Bnes Aires
Sølv vanlig klasse Hynung IL

Finale
Bønes AiresHynung IL5-1
Semifinale
Team PokerStarsHynung IL3-5
Bønes AiresThe Black Team3-2
Kvartfinale
Marine FutsalTeam PokerStars1-3
Hynung ILTurboknottene1-4
Bønes AiresAlbion Futsal4-1
BadaBingThe Black Team4-5
1/8-finale
Marine FutsalBønes Futsal3-1
SK Fyr og FlammeTeam PokerStars2-4
FFCHynung IL0-5
TurboknotteneBoogie Mink FC4-1
Joker Austevoll FutsalBønes Aires0-2
United City FCAlbion Futsal0-3
Hopp i BingenBadaBing0-5
Sleivspark BergenThe Black Team1-2
Mellomspill
BadaBingPurple Cobras2-1
Åsane TidenesThe Black Team0-5
Pulje 9
Bønes FutsalDeaf Boys1-1
Winner TripEl Galacticos1-5
Albion FutsalBønes Futsal1-5
Deaf BoysWinner Trip2-0
El GalacticosAlbion Futsal2-6
Bønes FutsalWinner Trip8-0
Deaf BoysEl Galacticos14-0
Albion FutsalWinner Trip12-0
Bønes FutsalEl Galacticos18-0
Deaf BoysAlbion Futsal2-4
Pulje 8
PalermoSossvoll Athletic0-2
Sportsklubben Hajduk BergenBønes Aires3-3
Sleivspark BergenPalermo2-0
Sossvoll AthleticSportsklubben Hajduk Bergen2-1
Bønes AiresSleivspark Bergen0-0
PalermoSportsklubben Hajduk Bergen0-2
Sossvoll AthleticBønes Aires0-1
Sleivspark BergenSportsklubben Hajduk Bergen3-2
PalermoBønes Aires0-2
Sossvoll AthleticSleivspark Bergen0-2
Pulje 7
Crispy Chicken nam namHopp i Bingen2-3
Hopp i BingenBoogie Mink FC1-0
Boogie Mink FCCrispy Chicken nam nam1-0
Crispy Chicken nam namHopp i Bingen0-0
Hopp i BingenBoogie Mink FC1-1
Boogie Mink FCCrispy Chicken nam nam6-3
Pulje 6
Flaktveit FutsalUnited City FC1-4
KnuusedabbeteamKrohnsminde Futsal2-0
Hynung ILFlaktveit Futsal11-1
United City FCKnuusedabbeteam2-1
Krohnsminde FutsalHynung IL0-2
Flaktveit FutsalKnuusedabbeteam0-3
United City FCKrohnsminde Futsal2-0
Hynung ILKnuusedabbeteam6-1
Flaktveit FutsalKrohnsminde Futsal2-0
United City FCHynung IL2-1
Pulje 5
Sotra FutsalTeam PokerStars2-2
Joker Austevoll FutsalFlaktveit Gjengen10-2
Amazing SpiderSotra Futsal0-2
Team PokerStarsJoker Austevoll Futsal2-5
Flaktveit GjengenAmazing Spider2-0
Sotra FutsalJoker Austevoll Futsal0-7
Team PokerStarsFlaktveit Gjengen3-1
Amazing SpiderJoker Austevoll Futsal0-2
Sotra FutsalFlaktveit Gjengen4-4
Team PokerStarsAmazing Spider2-0
Pulje 4
Radøy-kongjenAsko2-3
5071The Black Team3-3
TurboknotteneRadøy-kongjen3-0
Asko50711-7
The Black TeamTurboknottene5-1
Radøy-kongjen50710-1
AskoThe Black Team1-5
Turboknottene50713-0
Radøy-kongjenThe Black Team2-2
AskoTurboknottene3-5
Pulje 3
Lloyd FcÅsane Tidenes0-2
Fight For PrideCoon Nation0-2
FFCLloyd Fc6-1
Åsane TidenesFight For Pride2-0
Coon NationFFC2-9
Lloyd FcFight For Pride2-0
Åsane TidenesCoon Nation2-1
FFCFight For Pride2-0
Lloyd FcCoon Nation2-4
Åsane TidenesFFC0-4
Pulje 2
SK Fyr og FlammeSamelandslaget Bergen2-0
Purple CobrasCrouch sine venner2-1
ChipmonkSK Fyr og Flamme0-2
Samelandslaget BergenPurple Cobras2-4
Crouch sine vennerChipmonk2-0
SK Fyr og FlammePurple Cobras1-0
Samelandslaget BergenCrouch sine venner4-3
ChipmonkPurple Cobras0-2
SK Fyr og FlammeCrouch sine venner3-1
Samelandslaget BergenChipmonk2-0
Pulje 1
Nymarks GutteneMarine Futsal0-7
BadaBingNymarks Guttene3-1
Marine FutsalBadaBing1-1
Nymarks GutteneMarine Futsal0-4
BadaBingNymarks Guttene2-1
Marine FutsalBadaBing6-2