Turneringer

Turnering 53 - Oslo - 2009-10-02

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Flamuri
Sølv vanlig klasse Kult med 3 navn

Finale
FlamuriKult med 3 navn3-0
Semifinale
Vestby FutsalKult med 3 navn1-2
FlamuriFC Lindeberg5-4
Kvartfinale
De SultneVestby Futsal2-3
Oslo Vest FutsalKult med 3 navn2-3
Crème de la CrèmeFlamuri0-4
MujahedeenFC Lindeberg2-4
1/8-finale
De SultneWhite Chicks2-1
Vestby FutsalOppegårdsgutta1-0
Oslo Vest FutsalFc No Name7-1
Athletic SteauaKult med 3 navn1-5
Crème de la CrèmeDream Team Khalid5-0
Torg 77Flamuri0-3
FC LindebergEnergie Oslo5-0
HBSMujahedeen0-5
1/16-finale
De SultneALBA Futsal2-1
Jordal FCWhite Chicks3-4
Team Odden JuniorsVestby Futsal0-2
OppegårdsguttaCrapingham Palace FC2-1
Oslo Vest FutsalThe White and Reds2-1
Fc No NameGrüner med Storgata Bøyz1-0
Fabrikk 33Athletic Steaua2-3
Kult med 3 navnBagdad3-9
Crème de la CrèmeMontbello Squirters5-1
Dream Team KhalidSpark FK2-0
Torg 77Romsås Futsal2-0
FlamuriAppelsin2-0
FC Calcio FestFC Lindeberg1-2
FutsallagEnergie Oslo0-2
La Creme FreshHBS1-2
ØsterdalsjønnMujahedeen0-2
Pulje 12
The White and RedsALBA Futsal0-2
La Cosa NostraFlamuri0-1
Fat Belly BeatsThe White and Reds0-5
ALBA FutsalLa Cosa Nostra1-1
FlamuriFat Belly Beats2-1
The White and RedsLa Cosa Nostra3-2
ALBA FutsalFlamuri0-0
Fat Belly BeatsLa Cosa Nostra3-1
The White and RedsFlamuri0-1
ALBA FutsalFat Belly Beats3-1
Pulje 11
Colo Colo 08Real Oslo C.F.2-2
Torg 77White Chicks4-0
Grüner med Storgata BøyzColo Colo 082-1
Real Oslo C.F.Torg 770-2
White ChicksGrüner med Storgata Bøyz2-4
Colo Colo 08Torg 771-2
Real Oslo C.F.White Chicks0-1
Grüner med Storgata BøyzTorg 770-2
Colo Colo 08White Chicks2-4
Real Oslo C.F.Grüner med Storgata Bøyz7-2
Pulje 10
L-wood CrewDream Team Khalid0-2
Vestby FutsalAthletic Steaua3-1
PK UnitedL-wood Crew2-0
Dream Team KhalidVestby Futsal1-3
Athletic SteauaPK United3-1
L-wood CrewVestby Futsal0-2
Dream Team KhalidAthletic Steaua1-3
PK UnitedVestby Futsal3-7
L-wood CrewAthletic Steaua0-2
Dream Team KhalidPK United1-7
Pulje 9
Crème de la CrèmeCrapingham Palace FC4-0
Dardania Futsal (Kolsaba)Bagdad1-5
DiAmAnDCrème de la Crème0-2
Crapingham Palace FCDardania Futsal (Kolsaba)2-1
BagdadDiAmAnD2-0
Crème de la CrèmeDardania Futsal (Kolsaba)7-0
Crapingham Palace FCBagdad1-0
DiAmAnDDardania Futsal (Kolsaba)0-2
Crème de la CrèmeBagdad5-1
Crapingham Palace FCDiAmAnD2-0
Pulje 8
Boca San Lazzarro FCFC Lindeberg2-0
Kult med 3 navnFluffy Kittens ifc5-1
Club 4Boca San Lazzarro FC6-1
FC LindebergKult med 3 navn1-2
Fluffy Kittens ifcClub 43-2
Boca San Lazzarro FCKult med 3 navn0-5
FC LindebergFluffy Kittens ifc4-2
Club 4Kult med 3 navn1-3
Boca San Lazzarro FCFluffy Kittens ifc0-12
FC LindebergClub 41-5
Pulje 7
Fabrikk 33Energie Oslo3-1
Det er bare oss lissomFabrikk 331-1
Energie OsloDet er bare oss lissom1-1
Fabrikk 33Energie Oslo1-0
Det er bare oss lissomFabrikk 330-3
Energie OsloDet er bare oss lissom3-1
Pulje 6
HBSEnsjø Fighters4-0
Tøyen Futsal 09Oppsalgjengen FF2-0
Fc No NameHBS2-0
Ensjø FightersTøyen Futsal 092-1
Oppsalgjengen FFFc No Name0-2
HBSTøyen Futsal 091-2
Ensjø FightersOppsalgjengen FF2-0
Fc No NameTøyen Futsal 091-0
HBSOppsalgjengen FF2-0
Ensjø FightersFc No Name2-5
Pulje 5
Veni-Vidi-ViciHønefoss Futsal1-4
FC ColumnaMujahedeen0-3
Oslo Vest FutsalVeni-Vidi-Vici6-0
Hønefoss FutsalFC Columna4-1
MujahedeenOslo Vest Futsal0-1
Veni-Vidi-ViciFC Columna2-0
Hønefoss FutsalMujahedeen0-2
Oslo Vest FutsalFC Columna1-0
Veni-Vidi-ViciMujahedeen0-2
Hønefoss FutsalOslo Vest Futsal1-4
Pulje 4
Montbello SquirtersØsterdalsjønn0-6
OppegårdsguttaNordre Åsen Attackers4-0
Lunner Kristne Futsal,Tennis & Country ClubMontbello Squirters1-3
ØsterdalsjønnOppegårdsgutta3-3
Nordre Åsen AttackersLunner Kristne Futsal,Tennis & Country Club2-1
Montbello SquirtersOppegårdsgutta1-8
ØsterdalsjønnNordre Åsen Attackers3-0
Lunner Kristne Futsal,Tennis & Country ClubOppegårdsgutta0-6
Montbello SquirtersNordre Åsen Attackers3-2
ØsterdalsjønnLunner Kristne Futsal,Tennis & Country Club9-3
Pulje 3
BNH FCTeam Odden Juniors0-7
O.F.ASpark FK2-3
La Creme FreshBNH FC10-1
Team Odden JuniorsO.F.A2-2
Spark FKLa Creme Fresh1-3
BNH FCO.F.A2-4
Team Odden JuniorsSpark FK1-0
La Creme FreshO.F.A2-1
BNH FCSpark FK1-9
Team Odden JuniorsLa Creme Fresh1-1
Pulje 2
Romsås FutsalFutsallag0-2
CzechJordal FC1-6
Fc LiggeunderlagetRomsås Futsal1-2
FutsallagCzech3-0
Jordal FCFc Liggeunderlaget6-0
Romsås FutsalCzech3-2
FutsallagJordal FC1-1
Fc LiggeunderlagetCzech1-6
Romsås FutsalJordal FC0-1
FutsallagFc Liggeunderlaget3-2
Pulje 1
Old StarsDe Sultne0-2
AppelsinFC Calcio Fest1-2
Bala GarbaOld Stars2-0
De SultneAppelsin6-1
FC Calcio FestBala Garba5-0
Old StarsAppelsin0-2
De SultneFC Calcio Fest1-0
Bala GarbaAppelsin1-5
Old StarsFC Calcio Fest0-2
De SultneBala Garba7-0