Turneringer

Turnering 54 - Oslo - 2009-10-16

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Samemafiaen
Sølv vanlig klasse ALBA Futsal

Finale
ALBA FutsalSamemafiaen3-4
Semifinale
RomsåsSamemafiaen1-2
ALBA FutsalSør Amerika Futsal3-1
Kvartfinale
RomsåsMujahedeen2-1
Torg 77Samemafiaen0-1
SognskamerateneALBA Futsal1-4
Sør Amerika FutsalAMD1-0
1/8-finale
Real Oslo C.F.Romsås1-2
Nordre Borge Øl & BallMujahedeen2-3
Torg 77Sector Alarm3-0
OppegårdsguttaSamemafiaen0-2
SognskamerateneKjellerkameratene3-2
Hønefoss FutsalALBA Futsal2-4
FC LindebergSør Amerika Futsal0-1
AMDDe Sultne4-2
1/16-finale
X-factorReal Oslo C.F.0-2
RomsåsAthletic Steaua5-1
Nordre Borge Øl & BallSven`os5-3
Fat Belly BeatsMujahedeen2-3
Torg 77Crème de la Crème2-0
Sector AlarmRimi Kolonial7-3
OppegårdsguttaVestby Futsal2-1
SamemafiaenApocalypse Dudes2-0
SognskamerateneDet er bare oss lissom2-0
KjellerkamerateneCzech2-0
Hønefoss FutsalVeni-Vidi-Vici1-0
ALBA FutsalHBS2-0
FC LindebergBjølsen Futsal V4-0
Sør Amerika FutsalEntourage2-0
Pinoy FutsalDe Sultne0-1
Team Odden JuniorsAMD2-5
Pulje 14
Apocalypse DudesSør Amerika Futsal0-2
Real Oslo C.F.Hattrick Futsal2-1
Colo Colo 08Apocalypse Dudes0-3
Sør Amerika FutsalReal Oslo C.F.1-1
Hattrick FutsalColo Colo 080-2
Apocalypse DudesReal Oslo C.F.0-0
Sør Amerika FutsalHattrick Futsal2-1
Colo Colo 08Real Oslo C.F.0-3
Apocalypse DudesHattrick Futsal1-2
Sør Amerika FutsalColo Colo 083-0
Pulje 13
FC LindebergVestby Futsal4-0
Athletic SteauaCrapingham Palace FC2-1
Lunner Kristne Futsal,Tennis & Country ClubFC Lindeberg1-7
Vestby FutsalAthletic Steaua1-1
Crapingham Palace FCLunner Kristne Futsal,Tennis & Country Club3-0
FC LindebergAthletic Steaua4-2
Vestby FutsalCrapingham Palace FC2-1
Lunner Kristne Futsal,Tennis & Country ClubAthletic Steaua0-5
FC LindebergCrapingham Palace FC3-1
Vestby FutsalLunner Kristne Futsal,Tennis & Country Club0-5
Pulje 12
The White and RedsFabrikk 332-1
ALBA FutsalLa Cosa Nostra2-1
Sven`osThe White and Reds2-1
Fabrikk 33ALBA Futsal1-3
La Cosa NostraSven`os0-3
The White and RedsALBA Futsal1-3
Fabrikk 33La Cosa Nostra0-1
Sven`osALBA Futsal0-2
The White and RedsLa Cosa Nostra4-2
Fabrikk 33Sven`os1-3
Pulje 11
Inhab ILDreamteam FC0-10
Hønefoss FutsalMujahedeen1-0
Kult med 3 navnInhab IL8-0
Dreamteam FCHønefoss Futsal2-2
MujahedeenKult med 3 navn2-2
Inhab ILHønefoss Futsal1-7
Dreamteam FCMujahedeen2-3
Kult med 3 navnHønefoss Futsal0-2
Inhab ILMujahedeen0-17
Dreamteam FCKult med 3 navn1-9
Pulje 10
Dardania Futsal (Kolsaba)Fluffy Kittens ifc0-2
KjellerkamerateneCrème de la Crème0-0
Treider OsloDardania Futsal (Kolsaba)2-0
Fluffy Kittens ifcKjellerkameratene0-1
Crème de la CrèmeTreider Oslo10-0
Dardania Futsal (Kolsaba)Kjellerkameratene0-2
Fluffy Kittens ifcCrème de la Crème3-3
Treider OsloKjellerkameratene1-6
Dardania Futsal (Kolsaba)Crème de la Crème0-2
Fluffy Kittens ifcTreider Oslo2-7
Pulje 9
Rimi KolonialCreme fresh2-0
SognskamerateneRimi Kolonial5-2
Creme freshSognskameratene0-4
Rimi KolonialCreme fresh3-0
SognskamerateneRimi Kolonial3-2
Creme freshSognskameratene1-6
Pulje 8
Suez SalaOSI1-3
SamemafiaenSportsklubben Svartedauen6-0
Veni-Vidi-ViciSuez Sala2-0
OSISamemafiaen0-1
Sportsklubben SvartedauenVeni-Vidi-Vici1-1
Suez SalaSamemafiaen0-3
OSISportsklubben Svartedauen1-1
Veni-Vidi-ViciSamemafiaen0-4
Suez SalaSportsklubben Svartedauen4-1
OSIVeni-Vidi-Vici1-2
Pulje 7
dP BallkickersHBS2-0
Nordre Åsen AttackersSlependen Futsal5-0
OppegårdsguttadP Ballkickers4-0
HBSNordre Åsen Attackers1-0
Slependen FutsalOppegårdsgutta0-6
dP BallkickersNordre Åsen Attackers1-2
HBSSlependen Futsal9-0
OppegårdsguttaNordre Åsen Attackers5-0
dP BallkickersSlependen Futsal2-1
HBSOppegårdsgutta1-6
Pulje 6
White ChicksSector Alarm0-1
$Stabæk$Old Boys2-0
Bjølsen Futsal VWhite Chicks2-1
Sector Alarm$Stabæk$6-0
Old BoysBjølsen Futsal V0-2
White Chicks$Stabæk$5-0
Sector AlarmOld Boys2-0
Bjølsen Futsal V$Stabæk$1-2
White ChicksOld Boys2-0
Sector AlarmBjølsen Futsal V5-2
Pulje 5
Døves FutsalEntourage1-3
Torg 77Entourage4-0
Døves FutsalTorg 770-6
Døves FutsalEntourage2-3
Torg 77Entourage5-1
Døves FutsalTorg 770-7
Pulje 4
PK UnitedFK Grønsj4-0
De SultneFc Liggeunderlaget5-0
Fat Belly BeatsPK United0-2
FK GrønsjDe Sultne0-6
Fc LiggeunderlagetFat Belly Beats0-7
PK UnitedDe Sultne1-4
FK GrønsjFc Liggeunderlaget0-1
Fat Belly BeatsDe Sultne2-1
PK UnitedFc Liggeunderlaget4-1
FK GrønsjFat Belly Beats1-9
Pulje 3
BNH FCBala Garba2-1
Nordre Borge Øl & BallDet er bare oss lissom2-2
AMDBNH FC3-1
Bala GarbaNordre Borge Øl & Ball0-13
Det er bare oss lissomAMD0-1
BNH FCNordre Borge Øl & Ball0-7
Bala GarbaDet er bare oss lissom0-4
AMDNordre Borge Øl & Ball1-2
BNH FCDet er bare oss lissom0-1
Bala GarbaAMD1-9
Pulje 2
RomsåsEnergie Oslo5-1
KviteseidgutanTeam Odden Juniors1-2
CzechRomsås0-3
Energie OsloKviteseidgutan0-1
Team Odden JuniorsCzech3-1
RomsåsKviteseidgutan2-1
Energie OsloTeam Odden Juniors1-3
CzechKviteseidgutan2-1
RomsåsTeam Odden Juniors2-1
Energie OsloCzech1-3
Pulje 1
HakeeshFc No Name5-1
Pinoy FutsalMidtside pikene2-0
X-factorHakeesh4-0
Fc No NamePinoy Futsal0-1
Midtside pikeneX-factor0-2
HakeeshPinoy Futsal2-2
Fc No NameMidtside pikene2-0
X-factorPinoy Futsal2-1
HakeeshMidtside pikene2-0
Fc No NameX-factor1-2