Turneringer

Turnering 55 - Oslo - 2009-11-06

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Bogerud Futsal
Sølv vanlig klasse Team Safehands

Finale
Bogerud FutsalTeam Safehands3-1
Semifinale
FC LindebergTeam Safehands2-3
Bogerud FutsalTorg 772-1
Kvartfinale
FC LindebergGreen Street Elite (FK Dimitar's)4-2
Street FightersTeam Safehands2-3
Nonstop FKBogerud Futsal2-4
Nordberg FutsalTorg 773-4
1/8-finale
Apocalypse DudesFC Lindeberg0-1
Fabrikk 33Green Street Elite (FK Dimitar's)1-2
Street FightersKolbotn Junior5-3
OppegårdsguttaTeam Safehands0-2
All Stars 09Nonstop FK2-3
Bogerud FutsalVålerenga 093-2
Frigg FutsalNordberg Futsal0-2
Torg 77Let's Fifa 102-1
1/16-finale
Kult med 3 navnApocalypse Dudes0-3
Pinoy FutsalFC Lindeberg1-2
Romsås FutsalFabrikk 330-2
Green Street Elite (FK Dimitar's)Bønder 093-0
Street FightersCrème de la Crème4-0
Energie OsloKolbotn Junior0-5
OppegårdsguttaDet er bare oss lissom5-1
Team SafehandsGuttakrutt2-0
All Stars 09Colo Colo 082-0
Nonstop FKVeni-Vidi-Vici3-2
Bogerud FutsalKjelsåas/Skeid futsal2-0
Vålerenga 09Pelle og Proffen IL5-1
Frigg FutsalDe Sultne3-1
Nordberg FutsalHakeesh2-1
FlamuriTorg 772-1
Let's Fifa 10Jordal FC1-0
Pulje 15
Crapingham Palace FCFlamuri0-4
Colo Colo 08Apocalypse Dudes0-1
Vestby FutsalCrapingham Palace FC1-2
FlamuriColo Colo 086-0
Apocalypse DudesVestby Futsal0-1
Crapingham Palace FCColo Colo 080-1
FlamuriApocalypse Dudes1-1
Vestby FutsalColo Colo 080-5
Crapingham Palace FCApocalypse Dudes1-5
FlamuriVestby Futsal0-1
Pulje 14
Nordberg FutsalFC Lindeberg3-2
Athletic SteauaFat Belly Beats0-3
ALBA FutsalNordberg Futsal1-3
FC LindebergAthletic Steaua3-2
Fat Belly BeatsALBA Futsal0-2
Nordberg FutsalAthletic Steaua5-0
FC LindebergFat Belly Beats1-0
ALBA FutsalAthletic Steaua6-1
Nordberg FutsalFat Belly Beats5-0
FC LindebergALBA Futsal2-1
Pulje 13
Nordre Borge Øl & BallFluffy Kittens ifc3-2
Fabrikk 33Hattrick Futsal4-0
Frigg FutsalNordre Borge Øl & Ball4-2
Fluffy Kittens ifcFabrikk 330-2
Hattrick FutsalFrigg Futsal0-2
Nordre Borge Øl & BallFabrikk 335-2
Fluffy Kittens ifcHattrick Futsal2-4
Frigg FutsalFabrikk 333-3
Nordre Borge Øl & BallHattrick Futsal0-1
Fluffy Kittens ifcFrigg Futsal2-6
Pulje 12
Bønder 09Drop Bears5-0
MujahedeenEnsjø Fighters6-0
Vålerenga 09Bønder 092-1
Drop BearsMujahedeen0-6
Ensjø FightersVålerenga 090-7
Bønder 09Mujahedeen2-1
Drop BearsEnsjø Fighters1-4
Vålerenga 09Mujahedeen3-1
Bønder 09Ensjø Fighters4-0
Drop BearsVålerenga 093-3
Pulje 11
Kolbotn Junior 2Crème de la Crème1-4
Oslo Kebab FCTrosterud Futsal1-3
Bogerud FutsalKolbotn Junior 24-1
Crème de la CrèmeOslo Kebab FC4-0
Trosterud FutsalBogerud Futsal2-3
Kolbotn Junior 2Oslo Kebab FC4-2
Crème de la CrèmeTrosterud Futsal3-0
Bogerud FutsalOslo Kebab FC10-3
Kolbotn Junior 2Trosterud Futsal4-4
Crème de la CrèmeBogerud Futsal2-3
Pulje 10
Kolbotn JuniorLittavhvert1-1
Nonstop FKHønefoss Futsal7-0
African FutsalKolbotn Junior1-3
LittavhvertNonstop FK1-3
Hønefoss FutsalAfrican Futsal4-0
Kolbotn JuniorNonstop FK8-1
LittavhvertHønefoss Futsal6-2
African FutsalNonstop FK0-1
Kolbotn JuniorHønefoss Futsal3-3
LittavhvertAfrican Futsal7-1
Pulje 9
Sportsklubben SvartedauenSognskameratene0-2
Oslo Vest FutsalAll Stars 091-1
Det er bare oss lissomSportsklubben Svartedauen2-0
SognskamerateneOslo Vest Futsal0-2
All Stars 09Det er bare oss lissom2-1
Sportsklubben SvartedauenOslo Vest Futsal0-2
SognskamerateneAll Stars 092-4
Det er bare oss lissomOslo Vest Futsal4-2
Sportsklubben SvartedauenAll Stars 090-2
SognskamerateneDet er bare oss lissom2-3
Pulje 8
Fc No NameTeam Safehands2-4
Nordre Åsen AttackersVeni-Vidi-Vici0-2
$Stabæk$Fc No Name1-1
Team SafehandsNordre Åsen Attackers2-0
Veni-Vidi-Vici$Stabæk$4-0
Fc No NameNordre Åsen Attackers2-0
Team SafehandsVeni-Vidi-Vici4-0
$Stabæk$Nordre Åsen Attackers2-0
Fc No NameVeni-Vidi-Vici1-4
Team Safehands$Stabæk$5-1
Pulje 7
MR SodaØsterdalsjønn1-4
Kjelsåas/Skeid futsalOppegårdsgutta0-4
Freestyler'sMR Soda3-1
ØsterdalsjønnKjelsåas/Skeid futsal0-1
OppegårdsguttaFreestyler's5-0
MR SodaKjelsåas/Skeid futsal2-3
ØsterdalsjønnOppegårdsgutta0-1
Freestyler'sKjelsåas/Skeid futsal1-2
MR SodaOppegårdsgutta0-3
ØsterdalsjønnFreestyler's4-1
Pulje 6
La Cosa NostraPelle og Proffen IL1-2
CarreteraGunners3-3
Energie OsloLa Cosa Nostra1-1
Pelle og Proffen ILCarretera2-2
GunnersEnergie Oslo1-0
La Cosa NostraCarretera5-0
Pelle og Proffen ILGunners1-5
Energie OsloCarretera4-1
La Cosa NostraGunners1-1
Pelle og Proffen ILEnergie Oslo1-4
Pulje 5
LabbetusseneDe Sultne0-3
Street FightersÅssia1-0
Jihad ForzaLabbetussene4-1
De SultneStreet Fighters0-0
ÅssiaJihad Forza11-2
LabbetusseneStreet Fighters1-14
De SultneÅssia1-1
Jihad ForzaStreet Fighters1-2
LabbetusseneÅssia0-9
De SultneJihad Forza2-0
Pulje 4
HakeeshGreen Street Elite (FK Dimitar's)0-2
StuaThe White and Reds1-3
Stars OsloHakeesh1-7
Green Street Elite (FK Dimitar's)Stua3-1
The White and RedsStars Oslo6-0
HakeeshStua8-1
Green Street Elite (FK Dimitar's)The White and Reds2-2
Stars OsloStua0-8
HakeeshThe White and Reds5-11
Green Street Elite (FK Dimitar's)Stars Oslo2-0
Pulje 3
Romsås FutsalStovner 095-2
Team Odden JuniorsTorg 771-2
LambertseterRomsås Futsal1-5
Stovner 09Team Odden Juniors0-3
Torg 77Lambertseter4-2
Romsås FutsalTeam Odden Juniors3-0
Stovner 09Torg 770-0
LambertseterTeam Odden Juniors1-0
Romsås FutsalTorg 772-2
Stovner 09Lambertseter1-2
Pulje 2
SD GurbetBNH FC2-0
Pinoy FutsalJordal FC2-0
GuttakruttSD Gurbet5-0
BNH FCPinoy Futsal1-8
Jordal FCGuttakrutt3-2
SD GurbetPinoy Futsal1-8
BNH FCJordal FC0-2
GuttakruttPinoy Futsal3-3
SD GurbetJordal FC0-5
BNH FCGuttakrutt2-3
Pulje 1
HUKLet's Fifa 100-11
Kult med 3 navnLa Creme Fresh3-1
Slependen FutsalHUK8-0
Let's Fifa 10Kult med 3 navn2-2
La Creme FreshSlependen Futsal7-0
HUKKult med 3 navn0-27
Let's Fifa 10La Creme Fresh5-1
Slependen FutsalKult med 3 navn0-9
HUKLa Creme Fresh0-5
Let's Fifa 10Slependen Futsal18-1