Turneringer

Turnering 56 - Oslo - 2009-11-27

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Etterstad Futsal
Sølv vanlig klasse Oppegrdsgutta

Finale
Etterstad FutsalOppegårdsgutta7-4
Semifinale
Torg 77Etterstad Futsal1-2
Nordberg FutsalOppegårdsgutta0-1
Kvartfinale
Torg 77Team Safehands2-1
OSI Futsal 09Etterstad Futsal1-4
Nordberg FutsalLekekameratene Hoel1-0
Romsås FutsalOppegårdsgutta0-1
1/8-finale
Green Street Elite (FK Dimitar's)Torg 770-4
Stjerne Mix OsloTeam Safehands0-5
Shaolin F.COSI Futsal 091-2
Etterstad FutsalMR Soda3-0
Young AthletsNordberg Futsal0-2
Lekekameratene HoelYoung Stars Oslo4-1
Romsås FutsalKfumNif3-2
SognskamerateneOppegårdsgutta1-2
1/16-finale
Green Street Elite (FK Dimitar's)Vestby Futsal1-0
Torg 77La Cosa Nostra2-0
Stjerne Mix OsloALBA Futsal4-1
Team SafehandsTorden2-0
JordalShaolin F.C2-3
OSI Futsal 09Colo Colo 082-1
Etterstad FutsalOslo Ludo4-0
Nævis og CoMR Soda0-1
Young AthletsSt. Hallvard Futsal Team2-0
Nordberg FutsalLa Carretera8-0
Lekekameratene HoelMagreb united3-2
Young Stars OsloDolze & Gabana Boyz2-0
Romsås FutsalLos Pollos4-0
Energie OsloKfumNif0-1
ASDFSognskameratene0-11
OppegårdsguttaFc No Name4-0
Pulje 12
FC LindebergVestby Futsal0-2
SøndagYoung Stars Oslo1-4
Shaolin F.CFC Lindeberg0-2
Vestby FutsalSøndag2-0
Young Stars OsloShaolin F.C1-2
FC LindebergSøndag0-2
Vestby FutsalYoung Stars Oslo1-2
Shaolin F.CSøndag2-0
FC LindebergYoung Stars Oslo0-2
Vestby FutsalShaolin F.C2-1
Pulje 11
La Cosa NostraLekekameratene Hoel0-5
Lekekameratene HoelColo Colo 083-2
La Cosa NostraColo Colo 081-2
La Cosa NostraLekekameratene Hoel0-1
Lekekameratene HoelColo Colo 085-2
La Cosa NostraColo Colo 084-0
Pulje 10
Fabrikk 33Nordberg Futsal1-4
ALBA FutsalOslo Ludo1-0
Hattrick FutsalFabrikk 331-2
Nordberg FutsalALBA Futsal3-0
Oslo LudoHattrick Futsal2-1
Fabrikk 33ALBA Futsal1-2
Nordberg FutsalOslo Ludo2-1
Hattrick FutsalALBA Futsal1-6
Fabrikk 33Oslo Ludo2-2
Nordberg FutsalHattrick Futsal4-0
Pulje 9
MR SodaYoung Athlets0-2
Drop BearsTorden1-1
Slependen FutsalMR Soda0-6
Young AthletsDrop Bears3-0
TordenSlependen Futsal2-1
MR SodaDrop Bears2-1
Young AthletsTorden1-1
Slependen FutsalDrop Bears2-3
MR SodaTorden1-2
Young AthletsSlependen Futsal4-2
Pulje 8
Los TorosNævis og Co0-2
Los PollosVCF3-2
Veni-Vidi-ViciLos Toros2-0
Nævis og CoLos Pollos6-2
VCFVeni-Vidi-Vici1-2
Los TorosLos Pollos0-2
Nævis og CoVCF3-2
Veni-Vidi-ViciLos Pollos0-4
Los TorosVCF0-2
Nævis og CoVeni-Vidi-Vici2-2
Pulje 7
Etterstad FutsalSvenska Landslaget5-3
Nonstop FKKfumNif0-1
PiliceEtterstad Futsal0-2
Svenska LandslagetNonstop FK1-5
KfumNifPilice2-0
Etterstad FutsalNonstop FK4-3
Svenska LandslagetKfumNif1-6
PiliceNonstop FK0-2
Etterstad FutsalKfumNif4-1
Svenska LandslagetPilice2-0
Pulje 6
SognskamerateneOSI Futsal 091-3
Akutt AkillesIrak 092-0
Drammen Futsal BuricSognskameratene1-2
OSI Futsal 09Akutt Akilles0-5
Irak 09Drammen Futsal Buric0-2
SognskamerateneAkutt Akilles2-0
OSI Futsal 09Irak 092-0
Drammen Futsal BuricAkutt Akilles3-7
SognskamerateneIrak 095-0
OSI Futsal 09Drammen Futsal Buric4-5
Pulje 5
ØsterdalsjønnFc No Name1-3
La Creme FreshJordal0-0
Team KlumpesnuskØsterdalsjønn0-1
Fc No NameLa Creme Fresh1-1
JordalTeam Klumpesnusk2-1
ØsterdalsjønnLa Creme Fresh1-2
Fc No NameJordal2-4
Team KlumpesnuskLa Creme Fresh2-2
ØsterdalsjønnJordal0-3
Fc No NameTeam Klumpesnusk7-1
Pulje 4
St. Hallvard Futsal TeamSuncoast Trickers4-0
Team SafehandsF.C. Oslo2-0
OppegårdsguttaSt. Hallvard Futsal Team2-0
Suncoast TrickersTeam Safehands1-3
F.C. OsloOppegårdsgutta0-2
St. Hallvard Futsal TeamTeam Safehands2-2
Suncoast TrickersF.C. Oslo2-0
OppegårdsguttaTeam Safehands1-5
St. Hallvard Futsal TeamF.C. Oslo2-0
Suncoast TrickersOppegårdsgutta2-5
Pulje 3
Stjerne Mix OsloASDF3-1
La CarreteraBNH FC1-1
EksamensguttaStjerne Mix Oslo0-2
ASDFLa Carretera2-0
BNH FCEksamensgutta2-0
Stjerne Mix OsloLa Carretera2-3
ASDFBNH FC1-1
EksamensguttaLa Carretera0-2
Stjerne Mix OsloBNH FC5-0
ASDFEksamensgutta2-0
Pulje 2
Energie OsloMagreb united3-1
Torg 77Lokomotiv Jalkapallo6-1
Stavanger Bullshit i OsloEnergie Oslo0-3
Magreb unitedTorg 772-3
Lokomotiv JalkapalloStavanger Bullshit i Oslo3-1
Energie OsloTorg 770-3
Magreb unitedLokomotiv Jalkapallo3-0
Stavanger Bullshit i OsloTorg 772-6
Energie OsloLokomotiv Jalkapallo2-1
Magreb unitedStavanger Bullshit i Oslo4-1
Pulje 1
Romsås FutsalGreen Street Elite (FK Dimitar's)0-4
Suez SalaKolbotn Junior2-4
Dolze & Gabana BoyzRomsås Futsal0-1
Green Street Elite (FK Dimitar's)Suez Sala3-0
Kolbotn JuniorDolze & Gabana Boyz1-1
Romsås FutsalSuez Sala4-1
Green Street Elite (FK Dimitar's)Kolbotn Junior3-2
Dolze & Gabana BoyzSuez Sala2-1
Romsås FutsalKolbotn Junior4-3
Green Street Elite (FK Dimitar's)Dolze & Gabana Boyz2-4