Turneringer

Turnering 57 - Oslo - 2009-12-11

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse ALBA Futsal
Sølv vanlig klasse Street Fighters

Finale
ALBA FutsalStreet Fighters2-1
Semifinale
ALBA FutsalEtterstad Futsal2-0
VaranStreet Fighters1-3
Kvartfinale
ALBA FutsalØsterdalsjønn3-1
Etterstad FutsalOppegårdsgutta4-3
VaranEnergie Oslo3-0
SognskamerateneStreet Fighters3-7
1/8-finale
De SultneALBA Futsal0-1
Torg 77Østerdalsjønn0-1
Etterstad FutsalCrème de la Crème4-1
OppegårdsguttaFabrikk 332-0
VaranFC Lindeberg1-0
Energie OsloLekekameratene Hoel5-2
SognskamerateneTeam Barabam2-0
Street FightersFc Ucan25-1
Mellomspill
Team BarabamCzech3-1
Nord-AfrikaFc Ucan20-1
Pulje 9
ALBA FutsalLa Cosa Nostra2-0
The MagnarsLekekameratene Hoel0-5
Colo Colo 08ALBA Futsal2-3
La Cosa NostraThe Magnars6-0
Lekekameratene HoelColo Colo 082-2
ALBA FutsalThe Magnars8-1
La Cosa NostraLekekameratene Hoel2-3
Colo Colo 08The Magnars10-2
ALBA FutsalLekekameratene Hoel3-3
La Cosa NostraColo Colo 082-1
Pulje 8
Fc DardaniaAthletic Steaua2-0
Street FightersFC Lindeberg2-0
Fc No NameFc Dardania0-2
Athletic SteauaStreet Fighters2-7
FC LindebergFc No Name1-5
Fc DardaniaStreet Fighters0-3
Athletic SteauaFC Lindeberg1-2
Fc No NameStreet Fighters0-8
Fc DardaniaFC Lindeberg0-2
Athletic SteauaFc No Name5-3
Pulje 7
SognskamerateneFabrikk 334-2
Fluffy Kittens ifcDet er bare oss lizzom3-4
Kun&GuttaSognskameratene1-2
Fabrikk 33Fluffy Kittens ifc0-2
Det er bare oss lizzomKun&Gutta2-6
SognskamerateneFluffy Kittens ifc3-1
Fabrikk 33Det er bare oss lizzom5-1
Kun&GuttaFluffy Kittens ifc5-2
SognskamerateneDet er bare oss lizzom3-0
Fabrikk 33Kun&Gutta2-1
Pulje 6
Energie OsloHVGgutta3-0
Team SafehandsMagreb united5-1
Crème de la CrèmeEnergie Oslo1-2
HVGguttaTeam Safehands1-5
Magreb unitedCrème de la Crème2-3
Energie OsloTeam Safehands1-1
HVGguttaMagreb united0-5
Crème de la CrèmeTeam Safehands1-0
Energie OsloMagreb united4-0
HVGguttaCrème de la Crème1-7
Pulje 5
Fc ProffcomØsterdalsjønn2-4
Copacabana BeachboysBlack Swan7-1
VaranFc Proffcom5-0
ØsterdalsjønnCopacabana Beachboys2-5
Black SwanVaran0-7
Fc ProffcomCopacabana Beachboys0-4
ØsterdalsjønnBlack Swan4-1
VaranCopacabana Beachboys1-1
Fc ProffcomBlack Swan3-1
ØsterdalsjønnVaran0-5
Pulje 4
OppegårdsguttaHoltet0-0
Fc Ucan2ShQipestar-futsal0-0
Nonstop FKOppegårdsgutta0-0
HoltetFc Ucan20-0
ShQipestar-futsalNonstop FK0-0
OppegårdsguttaFc Ucan20-0
HoltetShQipestar-futsal0-0
Nonstop FKFc Ucan20-0
OppegårdsguttaShQipestar-futsal0-0
HoltetNonstop FK0-0
Pulje 3
Etterstad FutsalJordal Undergrounds3-0
Nord-AfrikaKolbotn Junior 24-0
Green Street Elite (FK Dimitar's)Etterstad Futsal1-5
Jordal UndergroundsNord-Afrika0-3
Kolbotn Junior 2Green Street Elite (FK Dimitar's)2-0
Etterstad FutsalNord-Afrika2-1
Jordal UndergroundsKolbotn Junior 23-4
Green Street Elite (FK Dimitar's)Nord-Afrika1-3
Etterstad FutsalKolbotn Junior 25-3
Jordal UndergroundsGreen Street Elite (FK Dimitar's)4-6
Pulje 2
Lokomotiv JalkapalloOsloiterna.blogg.se2-0
Kolbotn JuniorTorg 770-3
CzechLokomotiv Jalkapallo2-1
Osloiterna.blogg.seKolbotn Junior0-7
Torg 77Czech4-0
Lokomotiv JalkapalloKolbotn Junior1-3
Osloiterna.blogg.seTorg 772-1
CzechKolbotn Junior3-1
Lokomotiv JalkapalloTorg 771-10
Osloiterna.blogg.seCzech1-3
Pulje 1
Team BarabamKanvas1-1
La CarreteraDe Sultne1-5
Fc LiggeunderlagetTeam Barabam0-5
KanvasLa Carretera1-2
De SultneFc Liggeunderlaget6-1
Team BarabamLa Carretera5-1
KanvasDe Sultne0-5
Fc LiggeunderlagetLa Carretera1-4
Team BarabamDe Sultne0-2
KanvasFc Liggeunderlaget3-1