Turneringer

Turnering 58 - Oslo - 2010-01-08

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Torg 77
Sølv vanlig klasse sterdalsjnn

Finale
Torg 77Østerdalsjønn4-1
Semifinale
FC LindebergTorg 772-3
ØsterdalsjønnCrème de la Crème1-0
Kvartfinale
Street FightersFC Lindeberg4-5
Torg 77Energie Oslo4-1
ØsterdalsjønnAl Jazira Fc1-0
Crème de la CrèmeSognskameratene4-0
1/8-finale
De SultneStreet Fighters1-2
Etterstad FutsalFC Lindeberg1-3
Torg 77Team Safehands3-2
Kolbotn JuniorEnergie Oslo0-3
ØsterdalsjønnOppegårdsgutta1-0
VCFAl Jazira Fc1-3
Crème de la CrèmeApocalypse Dudes3-1
SognskamerateneShaolin F.C4-3
Mellomspill
EuforiAl Jazira Fc0-2
La Cosa NostraOppegårdsgutta0-2
Energie OsloKrigsskolen 25-4
Team SafehandsFc Ucan23-1
Pulje 10
Den Gamle DameBayern1-0
TorshovApocalypse Dudes1-1
FC LindebergDen Gamle Dame2-1
BayernTorshov2-4
Apocalypse DudesFC Lindeberg0-2
Den Gamle DameTorshov0-0
BayernApocalypse Dudes0-1
FC LindebergTorshov1-0
Den Gamle DameApocalypse Dudes1-3
BayernFC Lindeberg0-3
Pulje 9
Street FightersFc No Name4-0
Athletic SteauaShaolin F.C0-3
JordalStreet Fighters0-3
Fc No NameAthletic Steaua2-4
Shaolin F.CJordal4-1
Street FightersAthletic Steaua3-1
Fc No NameShaolin F.C1-4
JordalAthletic Steaua1-4
Street FightersShaolin F.C4-1
Fc No NameJordal0-3
Pulje 8
Fc Ucan2Sognskameratene1-5
Tornado SaudaSlependen Futsal7-2
CzechFc Ucan20-1
SognskamerateneTornado Sauda2-1
Slependen FutsalCzech1-12
Fc Ucan2Tornado Sauda4-1
SognskamerateneSlependen Futsal11-1
CzechTornado Sauda2-2
Fc Ucan2Slependen Futsal12-1
SognskamerateneCzech5-0
Pulje 7
Krigsskolen 1Crème de la Crème0-3
Team SafehandsFC Ballgutta6-0
ALBA FutsalKrigsskolen 11-2
Crème de la CrèmeTeam Safehands5-1
FC BallguttaALBA Futsal2-4
Krigsskolen 1Team Safehands0-3
Crème de la CrèmeFC Ballgutta4-1
ALBA FutsalTeam Safehands1-1
Krigsskolen 1FC Ballgutta11-0
Crème de la CrèmeALBA Futsal1-4
Pulje 6
ChickenFalls FCKrigsskolen 20-0
Oil Galaxy KjerringNord FC2-2
VCFChickenFalls FC2-0
Krigsskolen 2Oil Galaxy Kjerring3-3
Nord FCVCF1-3
ChickenFalls FCOil Galaxy Kjerring1-2
Krigsskolen 2Nord FC3-2
VCFOil Galaxy Kjerring4-2
ChickenFalls FCNord FC3-3
Krigsskolen 2VCF5-2
Pulje 5
FC SecurityØsterdalsjønn0-5
Hamar Døves FutsalGrorud2-1
P-unitFC Security3-0
ØsterdalsjønnHamar Døves Futsal11-2
GrorudP-unit0-3
FC SecurityHamar Døves Futsal3-1
ØsterdalsjønnGrorud10-1
P-unitHamar Døves Futsal9-1
FC SecurityGrorud1-0
ØsterdalsjønnP-unit5-1
Pulje 4
OppegårdsguttaEnergie Oslo4-0
Internationel FcKolbotn Junior1-1
Kolbotn Junior 2Oppegårdsgutta1-5
Energie OsloInternationel Fc4-1
Kolbotn JuniorKolbotn Junior 23-0
OppegårdsguttaInternationel Fc4-1
Energie OsloKolbotn Junior0-3
Kolbotn Junior 2Internationel Fc3-1
OppegårdsguttaKolbotn Junior1-3
Energie OsloKolbotn Junior 25-1
Pulje 3
La Cosa NostraFC Bjølsen1-1
Torg 77Slange FC2-0
Green Street Elite (FK Dimitar's)La Cosa Nostra0-2
FC BjølsenTorg 772-1
Slange FCGreen Street Elite (FK Dimitar's)0-2
La Cosa NostraTorg 770-2
FC BjølsenSlange FC2-0
Green Street Elite (FK Dimitar's)Torg 770-1
La Cosa NostraSlange FC2-0
FC BjølsenGreen Street Elite (FK Dimitar's)0-2
Pulje 2
Etterstad FutsalLatsabbene 20102-1
Fc Lyn UllevålAl Jazira Fc0-1
Det er bare oss lissomEtterstad Futsal0-3
Latsabbene 2010Fc Lyn Ullevål1-2
Al Jazira FcDet er bare oss lissom3-1
Etterstad FutsalFc Lyn Ullevål2-0
Latsabbene 2010Al Jazira Fc1-3
Det er bare oss lissomFc Lyn Ullevål0-7
Etterstad FutsalAl Jazira Fc1-0
Latsabbene 2010Det er bare oss lissom3-2
Pulje 1
Falkenberg's DreamTeamDe Sultne0-4
Gutta KruttEufori0-8
La PassionFalkenberg's DreamTeam0-2
De SultneGutta Krutt5-0
EuforiLa Passion2-0
Falkenberg's DreamTeamGutta Krutt2-3
De SultneEufori3-0
La PassionGutta Krutt0-2
Falkenberg's DreamTeamEufori1-2
De SultneLa Passion2-0