Turneringer

Turnering 60 - Oslo - 2010-03-19

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse La Cosa Nostra
Sølv vanlig klasse Street Fighters

Finale
La Cosa NostraStreet Fighters3-2
Semifinale
Torg 77La Cosa Nostra1-4
Street FightersLittavhvert3-0
Kvartfinale
BI WarriorsTorg 770-2
La Cosa NostraFc Junior2-1
OSI Futsal 09Street Fighters0-3
Kolbotn JuniorLittavhvert1-4
1/8-finale
BI WarriorsEnergie Oslo3-1
Torg 77FC Lindeberg2-1
La Cosa NostraSognskameratene4-3
Kolbotn Junior 2Fc Junior1-2
OSI Futsal 09Det er bare oss lissom2-0
Street FightersOil Galaxy Kjerring2-0
Three KingsKolbotn Junior1-2
RomsåsLittavhvert0-2
Pulje 7
Energie OsloDet er bare oss lissom5-1
Close UpThree Kings0-2
CzechEnergie Oslo2-3
Det er bare oss lissomClose Up2-0
Three KingsCzech3-1
Energie OsloClose Up2-0
Det er bare oss lissomThree Kings1-6
CzechClose Up2-0
Energie OsloThree Kings2-4
Det er bare oss lissomCzech0-2
Pulje 6
Street FightersDe Sultne1-1
Jihad ForzaFC Lindeberg0-4
Andeby AllstarsStreet Fighters0-2
De SultneJihad Forza5-2
FC LindebergAndeby Allstars2-0
Street FightersJihad Forza7-3
De SultneFC Lindeberg0-2
Andeby AllstarsJihad Forza0-2
Street FightersFC Lindeberg3-1
De SultneAndeby Allstars2-0
Pulje 5
Fabrikk 33OSI Futsal 091-2
SognskamerateneALBA Futsal2-1
Liv Laga!Fabrikk 330-2
OSI Futsal 09Sognskameratene3-0
ALBA FutsalLiv Laga!2-0
Fabrikk 33Sognskameratene0-3
OSI Futsal 09ALBA Futsal2-0
Liv Laga!Sognskameratene0-2
Fabrikk 33ALBA Futsal1-2
OSI Futsal 09Liv Laga!2-0
Pulje 4
Hamar Døves FutsalKolbotn Junior 22-1
Nordre Åsen AttackersSuez Sala0-1
Oil Galaxy KjerringHamar Døves Futsal4-1
Kolbotn Junior 2Nordre Åsen Attackers3-1
Suez SalaOil Galaxy Kjerring3-1
Hamar Døves FutsalNordre Åsen Attackers1-1
Kolbotn Junior 2Suez Sala5-2
Oil Galaxy KjerringNordre Åsen Attackers1-1
Hamar Døves FutsalSuez Sala1-2
Kolbotn Junior 2Oil Galaxy Kjerring6-0
Pulje 3
Kolbotn JuniorDe Råe2-0
La Cosa NostraDardania Futsal (Kolsaba)3-1
Tullball FKKolbotn Junior2-1
De RåeLa Cosa Nostra0-2
Dardania Futsal (Kolsaba)Tullball FK1-3
Kolbotn JuniorLa Cosa Nostra0-3
De RåeDardania Futsal (Kolsaba)0-2
Tullball FKLa Cosa Nostra0-2
Kolbotn JuniorDardania Futsal (Kolsaba)5-0
De RåeTullball FK0-2
Pulje 2
Fc JuniorGrüner 1 - 20102-1
Grüner 2 - 2010Torg 770-7
LittavhvertFc Junior4-1
Grüner 1 - 2010Grüner 2 - 20103-2
Torg 77Littavhvert6-0
Fc JuniorGrüner 2 - 20106-1
Grüner 1 - 2010Torg 770-4
LittavhvertGrüner 2 - 20106-1
Fc JuniorTorg 772-4
Grüner 1 - 2010Littavhvert2-3
Pulje 1
RomsåsFuruset Oslo3-2
Furuset OsloBI Warriors0-9
BI WarriorsRomsås4-2
RomsåsFuruset Oslo2-3
Furuset OsloBI Warriors1-12
RomsåsBI Warriors4-1