Turneringer

Turnering 70 - Trondheim - 2010-10-15

Arena Kotenghallen (forhenv. Fokushallen)

Vinner vanlig klasse Kollen Allstars
Sølv vanlig klasse Happy Campers Tr.heim

Finale
Happy Campers Tr.heimKollen Allstars1-2
Semifinale
Happy Campers Tr.heimKei vånn2-1
Kollen AllstarsAmigoz2-1
Kvartfinale
EldoradoHappy Campers Tr.heim1-2
Ninjaz FutsalKei vånn0-1
Kollen AllstarsPumas3-2
Rapid FutsalAmigoz2-3
1/8-finale
EldoradoNTNUI Futsal3-0
Lismarka ALIansenHappy Campers Tr.heim1-5
Formennj UnitedNinjaz Futsal1-0
PG FutsalKei vånn1-3
Kollen AllstarsMøllenberg Futsal2-0
IL Tempo RoyalePumas1-2
PatriotsRapid Futsal0-2
AmigozFenris Futsal2-1
Møllenberg FutsalVarious Artists4-3
Kei vånnSøndagsfotball6-0
Mellomspill
Kompisan te SindreMøllenberg Futsal2-4
Null Overblikk FutsalVarious Artists0-1
Kei vånnBakklandet Futsal4-0
OIL Jetleg GalaxySøndagsfotball1-2
Pulje 11
Ninjaz FutsalPumas4-1
Sportsverein FutsalFc Bedre0-1
Master FutsalNinjaz Futsal0-3
PumasSportsverein Futsal3-1
Fc BedreMaster Futsal2-3
Ninjaz FutsalSportsverein Futsal3-2
PumasFc Bedre6-1
Master FutsalSportsverein Futsal5-1
Ninjaz FutsalFc Bedre6-1
PumasMaster Futsal7-2
Pulje 10
Rapid FutsalFC Ælg5-3
FC ÆlgHappy Campers Tr.heim1-7
Happy Campers Tr.heimRapid Futsal1-0
Rapid FutsalFC Ælg4-2
FC ÆlgHappy Campers Tr.heim2-1
Happy Campers Tr.heimRapid Futsal5-1
Pulje 9
Ozonlaget TrondheimPosten 090-9
Farlig TversoverNTNUI Futsal3-1
Fenris FutsalOzonlaget Trondheim6-1
Posten 09Farlig Tversover0-2
NTNUI FutsalFenris Futsal2-0
Ozonlaget TrondheimFarlig Tversover3-3
Posten 09NTNUI Futsal0-4
Fenris FutsalFarlig Tversover2-1
Ozonlaget TrondheimNTNUI Futsal2-8
Posten 09Fenris Futsal0-4
Pulje 8
SøndagsfotballUrutt5-1
Less GalacticosNTNUI-jentene3-2
AmigozSøndagsfotball4-0
UruttLess Galacticos2-0
NTNUI-jenteneAmigoz1-4
SøndagsfotballLess Galacticos3-2
UruttNTNUI-jentene4-1
AmigozLess Galacticos3-0
SøndagsfotballNTNUI-jentene6-0
UruttAmigoz2-4
Pulje 7
Super Robot Monkey TeamPatriots0-2
OIL Jetleg Galaxy[M]arka5-0
Jalla GutanSuper Robot Monkey Team6-0
PatriotsOIL Jetleg Galaxy4-2
[M]arkaJalla Gutan0-7
Super Robot Monkey TeamOIL Jetleg Galaxy3-7
Patriots[M]arka13-2
Jalla GutanOIL Jetleg Galaxy2-3
Super Robot Monkey Team[M]arka2-0
PatriotsJalla Gutan4-0
Pulje 6
Ozonlaget 2Bakklandet Futsal2-3
Orkitj ILFritt Fall3-4
IL Tempo RoyaleOzonlaget 21-0
Bakklandet FutsalOrkitj IL7-1
Fritt FallIL Tempo Royale2-5
Ozonlaget 2Orkitj IL5-2
Bakklandet FutsalFritt Fall4-1
IL Tempo RoyaleOrkitj IL9-1
Ozonlaget 2Fritt Fall0-1
Bakklandet FutsalIL Tempo Royale1-3
Pulje 5
Kei vånnTeam Trafikk6-0
BædæzKollen Allstars0-8
Lo'FotenKei vånn0-9
Team TrafikkBædæz2-6
Kollen AllstarsLo'Foten5-2
Kei vånnBædæz4-0
Team TrafikkKollen Allstars0-8
Lo'FotenBædæz0-4
Kei vånnKollen Allstars1-4
Team TrafikkLo'Foten2-9
Pulje 4
OIL Jetleg Galaxy 2PG Futsal0-15
Magnus er bestVarious Artists1-2
Serie AOIL Jetleg Galaxy 23-1
PG FutsalMagnus er best2-0
Various ArtistsSerie A1-1
OIL Jetleg Galaxy 2Magnus er best1-7
PG FutsalVarious Artists3-0
Serie AMagnus er best0-0
OIL Jetleg Galaxy 2Various Artists0-7
PG FutsalSerie A2-0
Pulje 3
TrønderkruttFormennj United3-4
Null Overblikk FutsalZwette kællar2-0
FC LekoTrønderkrutt1-1
Formennj UnitedNull Overblikk Futsal2-1
Zwette kællarFC Leko0-2
TrønderkruttNull Overblikk Futsal0-3
Formennj UnitedZwette kællar2-0
FC LekoNull Overblikk Futsal0-3
TrønderkruttZwette kællar2-0
Formennj UnitedFC Leko2-2
Pulje 2
Store Hyller FCAC Skruknott FC0-0
Møllenberg FutsalLismarka ALIansen0-1
Fc HumbugStore Hyller FC2-4
AC Skruknott FCMøllenberg Futsal1-7
Lismarka ALIansenFc Humbug5-0
Store Hyller FCMøllenberg Futsal0-3
AC Skruknott FCLismarka ALIansen1-2
Fc HumbugMøllenberg Futsal2-3
Store Hyller FCLismarka ALIansen2-4
AC Skruknott FCFc Humbug5-0
Pulje 1
EldoradoSunndal FK2-1
The PokemonsKompisan te Sindre2-3
RomoshEldorado1-3
Sunndal FKThe Pokemons0-0
Kompisan te SindreRomosh2-0
EldoradoThe Pokemons9-0
Sunndal FKKompisan te Sindre2-4
RomoshThe Pokemons6-2
EldoradoKompisan te Sindre2-1
Sunndal FKRomosh3-1