Turneringer

Turnering 72 - Trondheim - 2010-12-17

Arena Kotenghallen (forhenv. Fokushallen)

Vinner vanlig klasse Jalla Gutan
Sølv vanlig klasse Sverresborg Futsal

Finale
Jalla GutanSverresborg Futsal1-0
Semifinale
Jalla GutanStrinda Stars/Trondheim Futsal4-3
Tepa FutsalSverresborg Futsal2-3
Kvartfinale
Store Hyller FCJalla Gutan0-1
SkuffStrinda Stars/Trondheim Futsal0-5
ValgusTepa Futsal1-3
Sverresborg FutsalBlakstad & co2-1
1/8-finale
Store Hyller FCTeam Sletten2-0
Jalla GutanPatriots3-1
SkuffOzonlaget Trondheim4-0
Strinda Stars/Trondheim FutsalPatriots 24-0
ValgusMunkene Donkeys3-2
Posten 09Tepa Futsal0-1
Sverresborg FutsalJobba med fargen2-0
Blakstad & coABCDEFC1-0
Mellomspill
Tepa FutsalDet e onsdag å det e Yankees3-2
OIL Jetleg GalaxyMunkene Donkeys2-6
Patriots 2The Mintus2-1
Ozonlaget TrondheimRapid Futsal2-0
Pulje 10
FC LekoJobba med fargen1-1
TFK Old BoysPatriots0-3
HimmelblåFC Leko8-1
Jobba med fargenTFK Old Boys3-2
PatriotsHimmelblå2-0
FC LekoTFK Old Boys5-0
Jobba med fargenPatriots0-1
HimmelblåTFK Old Boys3-1
FC LekoPatriots0-2
Jobba med fargenHimmelblå3-0
Pulje 9
Team SlettenOrkitj IL2-0
ABCDEFCTeam Sletten1-3
Orkitj ILABCDEFC2-3
Team SlettenOrkitj IL6-3
ABCDEFCTeam Sletten3-4
Orkitj ILABCDEFC0-2
Pulje 8
Rapid FutsalBlakstad & co1-4
Talentfabrikken Tr.heimColorline1-1
Harry PRapid Futsal3-2
Blakstad & coTalentfabrikken Tr.heim3-1
ColorlineHarry P5-1
Rapid FutsalTalentfabrikken Tr.heim2-0
Blakstad & coColorline5-0
Harry PTalentfabrikken Tr.heim3-8
Rapid FutsalColorline4-0
Blakstad & coHarry P8-3
Pulje 7
Super Robot Monkey TeamHeskey'Sprengstart2-0
Ozonlaget TrondheimThe Chosen One's3-1
Sverresborg FutsalSuper Robot Monkey Team8-1
Heskey'SprengstartOzonlaget Trondheim0-3
The Chosen One'sSverresborg Futsal0-4
Super Robot Monkey TeamOzonlaget Trondheim1-1
Heskey'SprengstartThe Chosen One's1-5
Sverresborg FutsalOzonlaget Trondheim3-3
Super Robot Monkey TeamThe Chosen One's4-2
Heskey'SprengstartSverresborg Futsal0-6
Pulje 6
Ervik-KlanenBastardo FC3-0
Posten 09Mix Trondheim4-0
The MintusErvik-Klanen6-0
Bastardo FCPosten 090-6
Mix TrondheimThe Mintus3-6
Ervik-KlanenPosten 090-6
Bastardo FCMix Trondheim0-2
The MintusPosten 090-2
Ervik-KlanenMix Trondheim2-1
Bastardo FCThe Mintus1-8
Pulje 5
1 Star 5 NoobsPatriots 22-4
J@nosValgus1-3
Greenpool1 Star 5 Noobs3-1
Patriots 2J@nos1-0
ValgusGreenpool4-0
1 Star 5 NoobsJ@nos3-1
Patriots 2Valgus0-3
GreenpoolJ@nos1-2
1 Star 5 NoobsValgus3-5
Patriots 2Greenpool8-0
Pulje 4
Patriots 3Strinda Stars/Trondheim Futsal0-7
AmigozMunkene Donkeys1-1
SykPatriots 37-1
Strinda Stars/Trondheim FutsalAmigoz0-1
Munkene DonkeysSyk3-0
Patriots 3Amigoz2-5
Strinda Stars/Trondheim FutsalMunkene Donkeys2-1
SykAmigoz3-2
Patriots 3Munkene Donkeys2-9
Strinda Stars/Trondheim FutsalSyk3-2
Pulje 3
SkuffOIL Jetleg Galaxy3-1
Patriots 4OIL Galaxy1-1
OIL Jetleg Galaxy 2Skuff1-4
OIL Jetleg GalaxyPatriots 42-0
OIL GalaxyOIL Jetleg Galaxy 22-1
SkuffPatriots 43-1
OIL Jetleg GalaxyOIL Galaxy1-0
OIL Jetleg Galaxy 2Patriots 41-1
SkuffOIL Galaxy5-0
OIL Jetleg GalaxyOIL Jetleg Galaxy 25-0
Pulje 2
Jalla GutanNull Overblikk Futsal4-3
FC DesvalidosDet e onsdag å det e Yankees0-6
Madron FCJalla Gutan1-2
Null Overblikk FutsalFC Desvalidos2-2
Det e onsdag å det e YankeesMadron FC2-0
Jalla GutanFC Desvalidos0-1
Null Overblikk FutsalDet e onsdag å det e Yankees1-1
Madron FCFC Desvalidos0-1
Jalla GutanDet e onsdag å det e Yankees4-2
Null Overblikk FutsalMadron FC1-2
Pulje 1
Nye LeinstrandMix United6-1
The PokemonsTepa Futsal2-4
Store Hyller FCNye Leinstrand2-0
Mix UnitedThe Pokemons0-7
Tepa FutsalStore Hyller FC0-2
Nye LeinstrandThe Pokemons0-2
Mix UnitedTepa Futsal0-4
Store Hyller FCThe Pokemons4-2
Nye LeinstrandTepa Futsal2-2
Mix UnitedStore Hyller FC0-9