Turneringer

Turnering 62 - Oslo - 2010-10-22

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Torg 77
Sølv vanlig klasse Street Fighters

Finale
Torg 77Street Fighters4-3
Semifinale
Torg 77Hønefoss Futsal3-1
SamemafiaenStreet Fighters1-2
Kvartfinale
Torg 77Etterstad Futsal3-2
Kebabkameratene OsloHønefoss Futsal3-4
Team KokohSamemafiaen0-1
Street FightersNorway Beachsoccer2-1
1/8-finale
Torg 77BI Futsal2-0
Dardania Futsal (Kolsaba)Etterstad Futsal1-0
La Cosa NostraKebabkameratene Oslo0-1
FC HerrekesamHønefoss Futsal0-2
Team KokohBøler Futsal4-0
SamemafiaenLett match Oslo1-0
Trosterud 3Street Fighters0-2
FlamuriNorway Beachsoccer0-1
1/16-finale
Torg 77Hattrick Futsal2-1
BI FutsalJihad Forza1-0
Dardania Futsal (Kolsaba)Dardania Futsall 20103-1
Etterstad Futsal7th Heaven2-1
De SultneLa Cosa Nostra1-2
Vestby FutsalKebabkameratene Oslo1-2
The Gunners OsloFC Herrekesam0-2
Hønefoss FutsalSaga2-1
Team KokohSofienberg Grill4-0
DinigoanBøler Futsal0-5
SamemafiaenSushi1-0
Lett match OsloFlamuri 25-1
Trosterud 3ChickenFalls FC2-1
Street FightersTangen Mat FC2-0
More In LængderætningFlamuri0-2
Norway BeachsoccerFC Lindeberg1-0
Mellomspill
CameroonSofienberg Grill1-2
Suez SalaBøler Futsal0-2
SushiJente på laget3-2
Flamuri 2Littavhvert2-1
Pulje 18
Colo Colo 08Hattrick Futsal1-3
The White and RedsFlamuri0-2
ReveneColo Colo 080-1
Hattrick FutsalThe White and Reds1-0
FlamuriRevene2-1
Colo Colo 08The White and Reds1-2
Hattrick FutsalFlamuri0-4
ReveneThe White and Reds0-3
Colo Colo 08Flamuri1-4
Hattrick FutsalRevene6-1
Pulje 17
Jihad ForzaEnergie Oslo2-1
The Red-Blue BlurJordal1-4
FC LindebergJihad Forza5-1
Energie OsloThe Red-Blue Blur2-2
JordalFC Lindeberg2-2
Jihad ForzaThe Red-Blue Blur1-3
Energie OsloJordal3-2
FC LindebergThe Red-Blue Blur5-0
Jihad ForzaJordal3-2
Energie OsloFC Lindeberg1-2
Pulje 16
Fabrikk 33Internazionale Futsal3-2
SognskamerateneNorway Beachsoccer0-3
Dardania Futsall 2010Fabrikk 331-0
Internazionale FutsalSognskameratene0-1
Norway BeachsoccerDardania Futsall 20100-0
Fabrikk 33Sognskameratene2-4
Internazionale FutsalNorway Beachsoccer0-8
Dardania Futsall 2010Sognskameratene4-0
Fabrikk 33Norway Beachsoccer5-6
Internazionale FutsalDardania Futsall 20100-2
Pulje 15
7th HeavenMourinho FC2-1
Mourinho FCMore In Længderætning1-2
More In Længderætning7th Heaven1-1
7th HeavenMourinho FC2-1
Mourinho FCMore In Længderætning0-2
More In Længderætning7th Heaven2-1
Pulje 14
Street FightersH2G3-0
Glutenfri FutsalLa Cosa Nostra2-3
Trønderbataljonen 2010Street Fighters1-3
H2GGlutenfri Futsal0-3
La Cosa NostraTrønderbataljonen 20102-0
Street FightersGlutenfri Futsal1-0
H2GLa Cosa Nostra2-0
Trønderbataljonen 2010Glutenfri Futsal2-3
Street FightersLa Cosa Nostra2-1
H2GTrønderbataljonen 20100-3
Pulje 13
Trosterud 3Kebabkameratene Oslo2-0
Fluffy FcCrème de la Crème2-2
Eagle FCTrosterud 32-3
Kebabkameratene OsloFluffy Fc2-0
Crème de la CrèmeEagle FC4-1
Trosterud 3Fluffy Fc3-1
Kebabkameratene OsloCrème de la Crème1-1
Eagle FCFluffy Fc3-2
Trosterud 3Crème de la Crème4-1
Kebabkameratene OsloEagle FC3-2
Pulje 12
FC HerrekesamMaverick FK2-2
Lett match OsloFC Herrekesam2-2
Maverick FKLett match Oslo2-5
FC HerrekesamMaverick FK3-1
Lett match OsloFC Herrekesam4-0
Maverick FKLett match Oslo0-1
Pulje 11
SamemafiaenALBA Futsal3-0
TalentfabrikkenSaga0-8
Samemafiaen0-2
ALBA FutsalTalentfabrikken6-1
Saga2-0
SamemafiaenTalentfabrikken7-3
ALBA FutsalSaga0-2
Talentfabrikken0-2
SamemafiaenSaga3-1
ALBA Futsal2-0
Pulje 10
DinigoanLegen, wait for it, dary FK.6-1
KG UnitedCamp Random4-1
ChickenFalls FCDinigoan1-1
Legen, wait for it, dary FK.KG United1-3
Camp RandomChickenFalls FC0-3
DinigoanKG United0-0
Legen, wait for it, dary FK.Camp Random2-0
ChickenFalls FCKG United2-2
DinigoanCamp Random6-2
Legen, wait for it, dary FK.ChickenFalls FC0-4
Pulje 9
Døves FutsalTangen Mat FC1-1
Dinamo FutsalTeam Kokoh1-4
Flamuri 2Døves Futsal1-0
Tangen Mat FCDinamo Futsal1-0
Team KokohFlamuri 23-0
Døves FutsalDinamo Futsal0-2
Tangen Mat FCTeam Kokoh1-3
Flamuri 2Dinamo Futsal0-0
Døves FutsalTeam Kokoh3-1
Tangen Mat FCFlamuri 23-3
Pulje 8
OsloDøve GirlsMarca Futsal0-9
OLA OsloHønefoss Futsal0-4
LittavhvertOsloDøve Girls8-0
Marca FutsalOLA Oslo2-2
Hønefoss FutsalLittavhvert4-0
OsloDøve GirlsOLA Oslo0-10
Marca FutsalHønefoss Futsal0-4
LittavhvertOLA Oslo4-0
OsloDøve GirlsHønefoss Futsal2-2
Marca FutsalLittavhvert1-5
Pulje 7
Berits KveldsmatFC Gamlebyen Oslo5-0
Friendly Subscribers79Bussen FC0-10
The Gunners OsloBerits Kveldsmat2-0
FC Gamlebyen OsloFriendly Subscribers5-0
79Bussen FCThe Gunners Oslo1-1
Berits KveldsmatFriendly Subscribers14-1
FC Gamlebyen Oslo79Bussen FC0-4
The Gunners OsloFriendly Subscribers12-0
Berits Kveldsmat79Bussen FC4-1
FC Gamlebyen OsloThe Gunners Oslo0-4
Pulje 6
Norge, pluss MehmetOdal Futsal3-0
Jente på lagetCrapingham Palace FC2-1
Vestby FutsalNorge, pluss Mehmet1-0
Odal FutsalJente på laget0-3
Crapingham Palace FCVestby Futsal2-3
Norge, pluss MehmetJente på laget0-3
Odal FutsalCrapingham Palace FC0-2
Vestby FutsalJente på laget4-0
Norge, pluss MehmetCrapingham Palace FC0-1
Odal FutsalVestby Futsal1-5
Pulje 5
FK BallasvetteOppsala0-8
De Sultnepizza.gutta3-0
SushiFK Ballasvette7-0
OppsalaDe Sultne2-2
pizza.guttaSushi0-3
FK BallasvetteDe Sultne0-15
Oppsalapizza.gutta7-2
SushiDe Sultne0-8
FK Ballasvettepizza.gutta0-7
OppsalaSushi1-2
Pulje 4
Nordre Borge Øl & BallBøler Futsal0-2
Etterstad FutsalRobots in disguise2-1
HGHNordre Borge Øl & Ball0-0
Bøler FutsalEtterstad Futsal1-3
Robots in disguiseHGH1-3
Nordre Borge Øl & BallEtterstad Futsal0-4
Bøler FutsalRobots in disguise5-0
HGHEtterstad Futsal0-3
Nordre Borge Øl & BallRobots in disguise3-3
Bøler FutsalHGH4-2
Pulje 3
Dardania Futsal (Kolsaba)Bjørndal Galácticos3-0
Suez SalaØsterdalsjønn1-1
Treider OsloDardania Futsal (Kolsaba)2-2
Bjørndal GalácticosSuez Sala0-2
ØsterdalsjønnTreider Oslo1-2
Dardania Futsal (Kolsaba)Suez Sala2-0
Bjørndal GalácticosØsterdalsjønn0-1
Treider OsloSuez Sala0-1
Dardania Futsal (Kolsaba)Østerdalsjønn0-1
Bjørndal GalácticosTreider Oslo0-4
Pulje 2
Sofienberg GrillModne Meloner2-1
Romsås1489 Atilla2-0
BI FutsalSofienberg Grill2-0
Modne MelonerRomsås0-3
1489 AtillaBI Futsal1-3
Sofienberg GrillRomsås5-1
Modne Meloner1489 Atilla1-3
BI FutsalRomsås2-2
Sofienberg Grill1489 Atilla3-0
Modne MelonerBI Futsal1-2
Pulje 1
Torg 77Fc Alharaga4-0
BTK FutsalBrazzers3-0
CameroonTorg 770-3
Fc AlharagaBTK Futsal1-2
BrazzersCameroon2-6
Torg 77BTK Futsal2-0
Fc AlharagaBrazzers1-4
CameroonBTK Futsal0-0
Torg 77Brazzers5-1
Fc AlharagaCameroon1-4