Turneringer

Turnering 63 - Oslo - 2010-11-26

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Etterstad Futsal
Sølv vanlig klasse Oppegrdsgutta

Finale
Etterstad FutsalOppegårdsgutta4-2
Semifinale
Etterstad FutsalJihad Forza5-1
Street FightersOppegårdsgutta0-1
Kvartfinale
FC LindebergEtterstad Futsal1-3
FC LIPPJihad Forza0-3
Romsås JuniorStreet Fighters0-1
OppegårdsguttaTorg 771-0
1/8-finale
FC LindebergEnergie Oslo2-0
Apocalypse DudesEtterstad Futsal1-2
FC LIPPSamemafiaen2-0
Gå gå GrünerJihad Forza0-2
Lekekameratene HoelRomsås Junior0-2
Street FightersN'koloKolo7-0
OppegårdsguttaFC Laajab2-1
SognskamerateneTorg 771-4
1/16-finale
LIG LIG FCFC Lindeberg0-0
irakiyanEnergie Oslo0-1
BI FutsalApocalypse Dudes2-3
Etterstad FutsalDe Sleipe Ålene4-1
Hammers TjenereFC LIPP0-0
SamemafiaenTrosterud 30-0
Gå gå GrünerØsterdalsjønn4-1
Jihad ForzaTruseinspektørane3-2
Lekekameratene HoelThe Powerpuffs0-0
Romsås JuniorSpenol4-1
Crème de la CrèmeStreet Fighters1-3
ParkettgudeneN'koloKolo2-3
OppegårdsguttaChickenFalls FC0-0
Los Tranqilo'sFC Laajab0-0
H2GSognskameratene0-0
Torg 77Dardania Futsall 20102-1
Mellomspill
The PowerpuffsDe Sultne3-1
Askers UtvalgteSpenol1-3
MagAnk UnitedStreet Fighters0-0
BenkesliterneN'koloKolo1-5
Pulje 18
SognskamerateneFC Lindeberg1-3
SushiBahamaz-Boyz1-2
Vestby FutsalSognskameratene0-2
FC LindebergSushi1-2
Bahamaz-BoyzVestby Futsal0-1
SognskamerateneSushi4-3
FC LindebergBahamaz-Boyz3-4
Vestby FutsalSushi3-1
SognskamerateneBahamaz-Boyz5-1
FC LindebergVestby Futsal4-0
Pulje 17
Dardania Futsall 2010Teisen FC2-0
Athletic SteauaReal Oslo C.F.2-0
Energie OsloDardania Futsall 20101-2
Teisen FCAthletic Steaua2-3
Real Oslo C.F.Energie Oslo0-2
Dardania Futsall 2010Athletic Steaua3-1
Teisen FCReal Oslo C.F.2-0
Energie OsloAthletic Steaua5-2
Dardania Futsall 2010Real Oslo C.F.2-0
Teisen FCEnergie Oslo0-1
Pulje 16
Fabrikk 33Torg 771-3
Apocalypse DudesALBA Futsal2-0
Drillo'sFabrikk 333-2
Torg 77Apocalypse Dudes4-2
ALBA FutsalDrillo's2-1
Fabrikk 33Apocalypse Dudes0-1
Torg 77ALBA Futsal3-2
Drillo'sApocalypse Dudes1-7
Fabrikk 33ALBA Futsal2-1
Torg 77Drillo's5-1
Pulje 15
H2GNumedal Semi-pro3-0
LittavhvertDe Sleipe Ålene0-2
CameroonH2G1-4
Numedal Semi-proLittavhvert0-4
De Sleipe ÅleneCameroon3-1
H2GLittavhvert2-2
Numedal Semi-proDe Sleipe Ålene0-4
CameroonLittavhvert1-8
H2GDe Sleipe Ålene2-0
Numedal Semi-proCameroon3-0
Pulje 14
4SubseaLos Tranqilo's1-4
SalazinhosLegen, wait for it, dary FK.2-0
FC LIPP4Subsea3-1
Los Tranqilo'sSalazinhos5-1
Legen, wait for it, dary FK.FC LIPP0-1
4SubseaSalazinhos0-4
Los Tranqilo'sLegen, wait for it, dary FK.5-1
FC LIPPSalazinhos3-0
4SubseaLegen, wait for it, dary FK.1-0
Los Tranqilo'sFC LIPP2-1
Pulje 13
Trosterud 3Avdankade Storstjärnor FC3-0
OppegårdsguttaToy Soldiers3-0
Eagles FCTrosterud 31-5
Avdankade Storstjärnor FCOppegårdsgutta0-5
Toy SoldiersEagles FC2-1
Trosterud 3Oppegårdsgutta0-2
Avdankade Storstjärnor FCToy Soldiers4-2
Eagles FCOppegårdsgutta1-8
Trosterud 3Toy Soldiers3-0
Avdankade Storstjärnor FCEagles FC5-0
Pulje 12
La Cosa NostraRamstein Bundeswehr3-0
ØsterdalsjønnParkettgudene2-2
JordalLa Cosa Nostra0-7
Ramstein BundeswehrØsterdalsjønn3-4
ParkettgudeneJordal6-3
La Cosa NostraØsterdalsjønn0-1
Ramstein BundeswehrParkettgudene0-3
JordalØsterdalsjønn0-1
La Cosa NostraParkettgudene0-3
Ramstein BundeswehrJordal0-3
Pulje 11
TruseinspektøraneDolly Dimples As6-0
Hønefoss FutsalMore In Længderætning3-0
Crème de la CrèmeTruseinspektørane0-2
Dolly Dimples AsHønefoss Futsal1-5
More In LængderætningCrème de la Crème2-3
TruseinspektøraneHønefoss Futsal0-1
Dolly Dimples AsMore In Længderætning1-5
Crème de la CrèmeHønefoss Futsal3-1
TruseinspektøraneMore In Længderætning4-1
Dolly Dimples AsCrème de la Crème1-9
Pulje 10
KG UnitedHamar Døves Futsal1-1
EDR UnitedChickenFalls FC1-2
Romsås JuniorKG United5-0
Hamar Døves FutsalEDR United2-0
ChickenFalls FCRomsås Junior0-4
KG UnitedEDR United0-1
Hamar Døves FutsalChickenFalls FC2-0
Romsås JuniorEDR United7-0
KG UnitedChickenFalls FC0-6
Hamar Døves FutsalRomsås Junior0-3
Pulje 9
Gå gå Grüner 2Lekekameratene Hoel0-8
Lekekameratene HoelFC Laajab2-0
FC LaajabGå gå Grüner 23-4
Gå gå Grüner 2Lekekameratene Hoel0-2
Lekekameratene HoelFC Laajab1-2
FC LaajabGå gå Grüner 25-2
Pulje 8
Monolitten MTveita0-0
Jihad ForzaN'koloKolo2-1
LierjuveleneMonolitten M3-4
TveitaJihad Forza1-2
N'koloKoloLierjuvelene1-1
Monolitten MJihad Forza1-1
TveitaN'koloKolo0-1
LierjuveleneJihad Forza1-5
Monolitten MN'koloKolo1-11
TveitaLierjuvelene4-3
Pulje 7
BenkesliterneMonolitten K12-0
Tokerud AllianceFriendly Subscribers1-0
Gå gå GrünerBenkesliterne5-2
Monolitten KTokerud Alliance0-8
Friendly SubscribersGå gå Grüner0-5
BenkesliterneTokerud Alliance2-1
Monolitten KFriendly Subscribers0-5
Gå gå GrünerTokerud Alliance3-3
BenkesliterneFriendly Subscribers5-0
Monolitten KGå gå Grüner0-14
Pulje 6
SamemafiaenStreet Fighters3-1
Street FightersFC Gamlebyen Oslo5-0
FC Gamlebyen OsloSamemafiaen0-4
SamemafiaenStreet Fighters1-3
Street FightersFC Gamlebyen Oslo5-1
FC Gamlebyen OsloSamemafiaen0-7
Pulje 5
Hammers TjenereDeaf Futsal (tidl.Oslo Youngboys)5-2
Deaf Futsal (tidl.Oslo Youngboys)MagAnk United2-2
MagAnk UnitedHammers Tjenere1-5
Hammers TjenereDeaf Futsal (tidl.Oslo Youngboys)6-0
Deaf Futsal (tidl.Oslo Youngboys)MagAnk United0-1
MagAnk UnitedHammers Tjenere2-4
Pulje 4
The Gunners OsloEtterstad Futsal0-6
Guttakrutt 2010Fjelde Futsal1-2
SpenolThe Gunners Oslo1-1
Etterstad FutsalGuttakrutt 20105-1
Fjelde FutsalSpenol1-2
The Gunners OsloGuttakrutt 20106-3
Etterstad FutsalFjelde Futsal3-0
SpenolGuttakrutt 20107-0
The Gunners OsloFjelde Futsal3-1
Etterstad FutsalSpenol4-1
Pulje 3
Askers UtvalgteTor Håkon and the heartbreakers0-0
Fc NæseAlliance1-2
BI FutsalAskers Utvalgte3-0
Tor Håkon and the heartbreakersFc Næse1-3
AllianceBI Futsal1-1
Askers UtvalgteFc Næse2-1
Tor Håkon and the heartbreakersAlliance0-0
BI FutsalFc Næse1-2
Askers UtvalgteAlliance2-0
Tor Håkon and the heartbreakersBI Futsal1-3
Pulje 2
De SultneClub Futsal dé Nuggets3-1
irakiyanBrazzers1-0
DeForDømteDe Sultne1-5
Club Futsal dé Nuggetsirakiyan1-5
BrazzersDeForDømte5-0
De Sultneirakiyan2-2
Club Futsal dé NuggetsBrazzers0-5
DeForDømteirakiyan0-8
De SultneBrazzers4-1
Club Futsal dé NuggetsDeForDømte4-1
Pulje 1
RomsåsThe Powerpuffs2-4
BTK FutsalLIG LIG FC0-1
Suez SalaRomsås3-2
The PowerpuffsBTK Futsal2-2
LIG LIG FCSuez Sala0-0
RomsåsBTK Futsal1-4
The PowerpuffsLIG LIG FC2-4
Suez SalaBTK Futsal2-1
RomsåsLIG LIG FC0-2
The PowerpuffsSuez Sala2-0