Turneringer

Turnering 68 - Oslo - 2011-09-23

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Street Fighters
Sølv vanlig klasse Lgnaslaget

Finale
Street FightersLøgnaslaget3-2
Semifinale
Torg 77Street Fighters1-3
LøgnaslagetEl Clasico1-0
Kvartfinale
Hvit R�d Oslo FutsalTorg 771-4
Street FightersNordre Åsen Attackers2-1
LøgnaslagetLa Cosa Nostra2-1
El ClasicoDaugava FIK1-0
1/8-finale
Hvit R�d Oslo FutsalEnergie Oslo3-1
Bingefotball OsloTorg 771-5
Unatletic MadridStreet Fighters0-2
OppegårdsguttaNordre Åsen Attackers1-2
Team SafehandsLøgnaslaget2-5
Hundra Procent FutsalLa Cosa Nostra0-1
Team FMfileEl Clasico0-3
Daugava FIKHønefoss Futsal5-1
Mellomspill
Jafs FCLøgnaslaget0-1
Legen, wait for it, dary FK.Østerdalsjønn0-5
Nordre Åsen AttackersActionpatruljen7-0
OBE m.m.Kebabkameratene Oslo1-3
LøgnaslagetØsterdalsjønn3-1
Nordre Åsen AttackersKebabkameratene Oslo1-0
Pulje 11
Flyttegutta FutsalBI Futsal1-3
Street FightersPepsi Mæx3-0
La Cosa NostraFlyttegutta Futsal2-3
BI FutsalStreet Fighters1-4
Pepsi MæxLa Cosa Nostra1-3
Flyttegutta FutsalStreet Fighters0-2
BI FutsalPepsi Mæx0-4
La Cosa NostraStreet Fighters2-3
Flyttegutta FutsalPepsi Mæx0-2
BI FutsalLa Cosa Nostra0-4
Pulje 10
ALBA FutsalN'koloKolo0-2
Torg 77El Clasico1-0
Hattrick FutsalALBA Futsal3-4
N'koloKoloTorg 770-3
El ClasicoHattrick Futsal2-2
ALBA FutsalTorg 771-3
N'koloKoloEl Clasico0-0
Hattrick FutsalTorg 770-2
ALBA FutsalEl Clasico1-2
N'koloKoloHattrick Futsal1-2
Pulje 9
SognskamerateneColo Colo 084-3
Energie OsloBosancherosi3-1
Hønefoss FutsalSognskameratene1-2
Colo Colo 08Energie Oslo1-3
BosancherosiHønefoss Futsal1-1
SognskamerateneEnergie Oslo0-2
Colo Colo 08Bosancherosi1-2
Hønefoss FutsalEnergie Oslo3-0
SognskamerateneBosancherosi0-5
Colo Colo 08Hønefoss Futsal0-3
Pulje 8
Ghetto BoyzTigerblod FC4-0
TawfiiqDaugava FIK2-4
Kebabkameratene OsloGhetto Boyz2-0
Tigerblod FCTawfiiq3-1
Daugava FIKKebabkameratene Oslo2-2
Ghetto BoyzTawfiiq3-0
Tigerblod FCDaugava FIK0-3
Kebabkameratene OsloTawfiiq5-1
Ghetto BoyzDaugava FIK2-6
Tigerblod FCKebabkameratene Oslo0-3
Pulje 7
Team ExoticTeam FMfile0-3
UnderDogs FKESATI1-2
OBE m.m.Team Exotic4-0
Team FMfileUnderDogs FK5-0
ESATIOBE m.m.1-1
Team ExoticUnderDogs FK2-3
Team FMfileESATI2-0
OBE m.m.UnderDogs FK4-1
Team ExoticESATI2-4
Team FMfileOBE m.m.2-1
Pulje 6
ActionpatruljenHundra Procent Futsal0-6
IFK The WhikesDoofensmirtz Youth Academy4-2
Crème de la CrèmeActionpatruljen0-2
Hundra Procent FutsalIFK The Whikes6-0
Doofensmirtz Youth AcademyCrème de la Crème2-0
ActionpatruljenIFK The Whikes7-5
Hundra Procent FutsalDoofensmirtz Youth Academy5-1
Crème de la CrèmeIFK The Whikes0-2
ActionpatruljenDoofensmirtz Youth Academy3-2
Hundra Procent FutsalCrème de la Crème2-0
Pulje 5
Nordre Åsen AttackersFot i bakken Saftblandarlaug2-0
Los PumperosTeam Safehands0-2
Bjerke UnitedNordre Åsen Attackers0-2
Fot i bakken SaftblandarlaugLos Pumperos0-2
Team SafehandsBjerke United2-0
Nordre Åsen AttackersLos Pumperos0-2
Fot i bakken SaftblandarlaugTeam Safehands0-2
Bjerke UnitedLos Pumperos0-2
Nordre Åsen AttackersTeam Safehands2-0
Fot i bakken SaftblandarlaugBjerke United0-0
Pulje 4
Futsal de MossGutta Oslo2-0
Rea50sØsterdalsjønn1-2
OppegårdsguttaFutsal de Moss5-0
Gutta OsloRea50s0-2
ØsterdalsjønnOppegårdsgutta2-2
Futsal de MossRea50s2-1
Gutta OsloØsterdalsjønn0-2
OppegårdsguttaRea50s3-1
Futsal de MossØsterdalsjønn2-3
Gutta OsloOppegårdsgutta0-2
Pulje 3
Legen, wait for it, dary FK.Puls Futsal1-0
Asker GuttaUnatletic Madrid1-2
BenkesliterneLegen, wait for it, dary FK.6-0
Puls FutsalAsker Gutta1-1
Unatletic MadridBenkesliterne4-1
Legen, wait for it, dary FK.Asker Gutta3-2
Puls FutsalUnatletic Madrid0-5
BenkesliterneAsker Gutta2-3
Legen, wait for it, dary FK.Unatletic Madrid0-3
Puls FutsalBenkesliterne3-1
Pulje 2
Bingefotball OsloFK Julius Oslo3-0
LøgnaslagetRevene1-3
Vestby FutsalBingefotball Oslo2-7
FK Julius OsloLøgnaslaget2-7
ReveneVestby Futsal3-1
Bingefotball OsloLøgnaslaget5-2
FK Julius OsloRevene2-0
Vestby FutsalLøgnaslaget0-4
Bingefotball OsloRevene5-1
FK Julius OsloVestby Futsal3-1
Pulje 1
Klemetsrud IL FotballJafs FC0-2
Young Stars OsloHvit R�d Oslo Futsal0-1
Nisse FCKlemetsrud IL Fotball2-0
Jafs FCYoung Stars Oslo2-1
Hvit R�d Oslo FutsalNisse FC4-0
Klemetsrud IL FotballYoung Stars Oslo0-2
Jafs FCHvit R�d Oslo Futsal2-3
Nisse FCYoung Stars Oslo3-1
Klemetsrud IL FotballHvit R�d Oslo Futsal0-2
Jafs FCNisse FC4-1