Turneringer

Turnering 26 - Trondheim - 2011-09-23

Arena Kotenghallen (forhenv. Fokushallen)

Vinner vanlig klasse Nidaros Futsal
Sølv vanlig klasse Nidaros Futsal 2

Finale
Nidaros Futsal 2Nidaros Futsal0-5
Semifinale
Nidaros Futsal 2Tepa Futsal3-2
AmigozNidaros Futsal0-7
Kvartfinale
PumasNidaros Futsal 20-5
Tepa FutsalOthilienborg Futsal 21-0
Team StilleståendeAmigoz2-3
Nidaros FutsalStrinda Stars/Trondheim Futsal1-0
1/8-finale
Tempe Dart & FutsalPumas0-2
Nidaros Futsal 2Phollo Fantasy8-0
Tepa FutsalB-laget4-1
ShittyShittyBangBangOthilienborg Futsal 20-2
Team StilleståendeFC Barca Tr.heim2-1
AmigozBosnia IL2-0
Nidaros FutsalTiller Athletic1-0
Strinda Stars/Trondheim FutsalViva Futsal2-0
Pulje 8
Kollen AllstarsStrinda Stars/Trondheim Futsal0-2
Feliz FutsalBarcelona Tr.heim8-1
PumasKollen Allstars2-0
Strinda Stars/Trondheim FutsalFeliz Futsal5-0
Barcelona Tr.heimPumas1-12
Kollen AllstarsFeliz Futsal0-2
Strinda Stars/Trondheim FutsalBarcelona Tr.heim8-0
PumasFeliz Futsal6-0
Kollen AllstarsBarcelona Tr.heim0-2
Strinda Stars/Trondheim FutsalPumas3-2
Pulje 7
De Utrolige (Tr.heim)Null Overblikk Futsal2-0
Nidaros FutsalPhollo Fantasy5-0
Bakklandet FutsalDe Utrolige (Tr.heim)3-1
Null Overblikk FutsalNidaros Futsal0-6
Phollo FantasyBakklandet Futsal2-0
De Utrolige (Tr.heim)Nidaros Futsal0-3
Null Overblikk FutsalPhollo Fantasy2-2
Bakklandet FutsalNidaros Futsal0-4
De Utrolige (Tr.heim)Phollo Fantasy3-4
Null Overblikk FutsalBakklandet Futsal1-4
Pulje 6
Super Robot Monkey TeamFarlig Tversover0-0
B-laget2-1
AmigozSuper Robot Monkey Team1-0
Farlig TversoverB-laget0-4
Amigoz0-3
Super Robot Monkey TeamB-laget1-7
Farlig Tversover2-2
AmigozB-laget3-1
Super Robot Monkey Team3-3
Farlig TversoverAmigoz1-3
Pulje 5
Othilienborg Futsal 2Drankarna3-0
Team StilleståendeOrkitj IL5-0
TrønderkruttOthilienborg Futsal 20-2
DrankarnaTeam Stillestående0-6
Orkitj ILTrønderkrutt1-5
Othilienborg Futsal 2Team Stillestående3-3
DrankarnaOrkitj IL4-1
TrønderkruttTeam Stillestående1-6
Othilienborg Futsal 2Orkitj IL6-1
DrankarnaTrønderkrutt6-2
Pulje 4
Bastardo FCFC Barca Tr.heim2-3
ParaballShittyShittyBangBang1-5
TunfiskBastardo FC1-6
FC Barca Tr.heimParaball7-1
ShittyShittyBangBangTunfisk10-1
Bastardo FCParaball3-0
FC Barca Tr.heimShittyShittyBangBang0-3
TunfiskParaball0-5
Bastardo FCShittyShittyBangBang1-3
FC Barca Tr.heimTunfisk8-1
Pulje 3
Oplymique Sos'nBosnia IL1-2
Patriots 20.05Tepa Futsal0-2
Tempe FutsalOplymique Sos'n5-1
Bosnia ILPatriots 20.056-2
Tepa FutsalTempe Futsal5-0
Oplymique Sos'nPatriots 20.055-2
Bosnia ILTepa Futsal1-8
Tempe FutsalPatriots 20.052-2
Oplymique Sos'nTepa Futsal0-8
Bosnia ILTempe Futsal2-0
Pulje 2
Tiller AthleticNidaros Futsal 20-1
OIL Jetleg Galaxy 2Vikan's dispiler <3 <3 <3 <3 <31-7
Winnberg's Disipler <3Tiller Athletic0-3
Nidaros Futsal 2OIL Jetleg Galaxy 28-1
Vikan's dispiler <3 <3 <3 <3 <3Winnberg's Disipler <33-0
Tiller AthleticOIL Jetleg Galaxy 25-0
Nidaros Futsal 2Vikan's dispiler <3 <3 <3 <3 <35-2
Winnberg's Disipler <3OIL Jetleg Galaxy 21-4
Tiller AthleticVikan's dispiler <3 <3 <3 <3 <34-0
Nidaros Futsal 2Winnberg's Disipler <39-2
Pulje 1
ZoolanderOIL Jetleg Galaxy0-9
Viva FutsalSøndagsfotball1-0
Tempe Dart & FutsalZoolander6-0
OIL Jetleg GalaxyViva Futsal2-3
SøndagsfotballTempe Dart & Futsal1-4
ZoolanderViva Futsal0-4
OIL Jetleg GalaxySøndagsfotball4-1
Tempe Dart & FutsalViva Futsal3-1
ZoolanderSøndagsfotball1-3
OIL Jetleg GalaxyTempe Dart & Futsal2-3