Turneringer

Turnering 72 - Oslo - 2011-12-09

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse El Clasico
Sølv vanlig klasse 7b

Finale
7bEl Clasico0-6
Semifinale
Sognskameratene7b2-3
Hønefoss FutsalEl Clasico3-4
Kvartfinale
Nord FCSognskameratene1-5
Hønefoss FutsalTeam FMfile1-0
Trønderbataljonen 20117b1-2
Daugava FIKEl Clasico0-3
1/8-finale
Hundra Procent FutsalNord FC2-3
SognskamerateneBrazzers2-1
Hønefoss FutsalStabæk G153-2
Fat CampTeam FMfile3-4
Trønderbataljonen 2011Nadderud Blacksnakes2-1
7bLangrennskameratene1-0
Daugava FIKCrème de la Crème2-1
El ClasicoTeam Alboz3-0
1/16-finale
Suez SalaHundra Procent Futsal0-0
Nord FCMikaFc1-0
Bibo FutsalSognskameratene0-2
BrazzersFC Mandagsfutsal1-0
Haugen FutsalHønefoss Futsal0-5
Stabæk G15The Gaysons Oslo0-0
Ball i Hatt 2011Fat Camp1-5
Novi FosiliTeam FMfile0-3
Tveita GuttaTrønderbataljonen 20110-1
Nadderud BlacksnakesHSV JR4-1
7bOppegårdsgutta2-1
LangrennskamerateneSomaliske Vikinger5-0
Daugava FIKShottas6-1
Crème de la CrèmeFCU (football club Useriøs)8-1
El ClasicoBromance6-1
Team AlbozAsker Oldboys2-1
Pulje 16
LeikestuaHundra Procent Futsal0-0
La Cosa NostraTeam Alboz0-0
Energie OsloLeikestua0-0
Hundra Procent FutsalLa Cosa Nostra0-0
Team AlbozEnergie Oslo0-0
LeikestuaLa Cosa Nostra0-0
Hundra Procent FutsalTeam Alboz0-0
Energie OsloLa Cosa Nostra0-0
LeikestuaTeam Alboz0-0
Hundra Procent FutsalEnergie Oslo0-0
Pulje 15
Torg 77MikaFc0-2
Sarpsborg Futsal (tidl.Team Techn.)Partysvensker BK1-1
El ClasicoTorg 773-3
MikaFcSarpsborg Futsal (tidl.Team Techn.)1-0
Partysvensker BKEl Clasico1-3
Torg 77Sarpsborg Futsal (tidl.Team Techn.)1-6
MikaFcPartysvensker BK1-0
El ClasicoSarpsborg Futsal (tidl.Team Techn.)3-0
Torg 77Partysvensker BK1-0
MikaFcEl Clasico0-0
Pulje 14
SognskamerateneBesa Futsal2-0
Fat ChicksTeam Safehands0-7
Crème de la CrèmeSognskameratene2-2
Besa FutsalFat Chicks0-2
Team SafehandsCrème de la Crème1-5
SognskamerateneFat Chicks3-1
Besa FutsalTeam Safehands0-2
Crème de la CrèmeFat Chicks5-1
SognskamerateneTeam Safehands3-0
Besa FutsalCrème de la Crème0-2
Pulje 13
Real Oslo C.F.Daugava FIK1-3
Rottenham Young AcademiFC Mandagsfutsal1-5
ØsterdalsjønnReal Oslo C.F.0-0
Daugava FIKRottenham Young Academi6-1
FC MandagsfutsalØsterdalsjønn2-1
Real Oslo C.F.Rottenham Young Academi2-4
Daugava FIKFC Mandagsfutsal1-0
ØsterdalsjønnRottenham Young Academi4-1
Real Oslo C.F.FC Mandagsfutsal1-2
Daugava FIKØsterdalsjønn4-2
Pulje 12
LawlessTeam Extreme Oslo2-6
Hønefoss FutsalLangrennskameratene0-1
Hassan TyrkernLawless6-2
Team Extreme OsloHønefoss Futsal1-4
LangrennskamerateneHassan Tyrkern2-1
LawlessHønefoss Futsal1-2
Team Extreme OsloLangrennskameratene1-3
Hassan TyrkernHønefoss Futsal2-8
LawlessLangrennskameratene2-3
Team Extreme OsloHassan Tyrkern3-4
Pulje 11
7bPoznan3-3
7bPoznan5-0
The Gaysons OsloPoznan3-0
The Gaysons OsloPoznan2-2
7bThe Gaysons Oslo1-1
The Gaysons Oslo7b0-4
Pulje 10
Skui UnitedFat Camp3-1
Svett og Klam BKNadderud Blacksnakes0-1
Abmas ChristianiaSkui United1-1
Fat CampSvett og Klam BK1-0
Nadderud BlacksnakesAbmas Christiania3-2
Skui UnitedSvett og Klam BK1-4
Fat CampNadderud Blacksnakes1-1
Abmas ChristianiaSvett og Klam BK0-2
Skui UnitedNadderud Blacksnakes2-2
Fat CampAbmas Christiania10-0
Pulje 9
BrotherhoodTurboninjas0-4
Tveita GuttaTeam FMfile3-1
MokkalibomBrotherhood0-0
TurboninjasTveita Gutta0-8
Team FMfileMokkalibom7-0
BrotherhoodTveita Gutta2-2
TurboninjasTeam FMfile0-2
MokkalibomTveita Gutta1-2
BrotherhoodTeam FMfile1-5
TurboninjasMokkalibom6-3
Pulje 8
GreeesssBlack Eagles0-2
MidarTrønderbataljonen 20111-2
Novi FosiliGreeesss2-1
Black EaglesMidar0-4
Trønderbataljonen 2011Novi Fosili0-2
GreeesssMidar0-8
Black EaglesTrønderbataljonen 20112-9
Novi FosiliMidar3-0
GreeesssTrønderbataljonen 20111-2
Black EaglesNovi Fosili0-1
Pulje 7
SkrotingarnaBall i Hatt 20111-5
Deaf OldboysFjelde Futsal1-0
HSV JRSkrotingarna3-0
Ball i Hatt 2011Deaf Oldboys5-0
Fjelde FutsalHSV JR3-0
SkrotingarnaDeaf Oldboys3-2
Ball i Hatt 2011Fjelde Futsal2-2
HSV JRDeaf Oldboys2-1
SkrotingarnaFjelde Futsal3-3
Ball i Hatt 2011HSV JR2-1
Pulje 6
Stabæk G15dP Ballkickers2-1
ALBA FutsalGuttaah2-0
OppegårdsguttaStabæk G151-4
dP BallkickersALBA Futsal0-2
GuttaahOppegårdsgutta0-4
Stabæk G15ALBA Futsal1-2
dP BallkickersGuttaah5-2
OppegårdsguttaALBA Futsal3-1
Stabæk G15Guttaah7-1
dP BallkickersOppegårdsgutta0-4
Pulje 5
UpperClassSomaliske Vikinger0-1
FC MetalistHaugen Futsal0-2
LifeUpperClass0-2
Somaliske VikingerFC Metalist1-1
Haugen FutsalLife2-0
UpperClassFC Metalist1-4
Somaliske VikingerHaugen Futsal1-1
LifeFC Metalist0-2
UpperClassHaugen Futsal1-4
Somaliske VikingerLife2-0
Pulje 4
Norske VikingerSkreppe samba1-3
BrazzersShottas4-0
Youngboys Oslo 2Norske Vikinger3-2
Skreppe sambaBrazzers2-2
ShottasYoungboys Oslo 23-2
Norske VikingerBrazzers0-6
Skreppe sambaShottas2-4
Youngboys Oslo 2Brazzers1-7
Norske VikingerShottas1-3
Skreppe sambaYoungboys Oslo 24-1
Pulje 3
Legen, wait for it, dary FK.Vålerenga26-0
Bibo FutsalFCU (football club Useriøs)1-1
irakiyanLegen, wait for it, dary FK.2-0
Vålerenga2Bibo Futsal0-13
FCU (football club Useriøs)irakiyan3-3
Legen, wait for it, dary FK.Bibo Futsal1-3
Vålerenga2FCU (football club Useriøs)0-10
irakiyanBibo Futsal2-4
Legen, wait for it, dary FK.FCU (football club Useriøs)0-4
Vålerenga2irakiyan3-8
Pulje 2
BromanceNord FC1-3
Vålerenga 1Fc Dedesin2-0
Vestby PumasBromance2-7
Nord FCVålerenga 16-0
Fc DedesinVestby Pumas0-2
BromanceVålerenga 14-0
Nord FCFc Dedesin2-0
Vestby PumasVålerenga 17-4
BromanceFc Dedesin2-0
Nord FCVestby Pumas6-0
Pulje 1
Nittedal UnitedAsker Oldboys0-3
Dream Girls4Subsea2-0
Suez SalaNittedal United0-2
Asker OldboysDream Girls6-0
4SubseaSuez Sala0-7
Nittedal UnitedDream Girls2-2
Asker Oldboys4Subsea3-1
Suez SalaDream Girls2-1
Nittedal United4Subsea2-1
Asker OldboysSuez Sala0-3