Turneringer

Turnering 73 - Oslo - 2012-01-06

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Trnderbataljonen 2011
Sølv vanlig klasse Haugen Futsal

Finale
Haugen FutsalTrønderbataljonen 20113-4
Semifinale
Haugen FutsalNadderud Blacksnakes2-0
Fat CampTrønderbataljonen 20111-2
Kvartfinale
Energie OsloHaugen Futsal2-3
Nadderud BlacksnakesTeam International1-0
Fat CampInter Furuset 20122-0
Trønderbataljonen 2011Hønefoss Futsal3-0
1/8-finale
Hundra Procent FutsalEnergie Oslo1-3
Torg 77Haugen Futsal0-1
Nadderud BlacksnakesThe Strongest1-0
Team InternationalPoznan4-2
FC MandagsfutsalFat Camp1-2
Inter Furuset 2012Modo Fácil Futsal2-1
ØsterdalsjønnHønefoss Futsal1-2
0-2
1/16-finale
El ClasicoHundra Procent Futsal0-1
Bingefotball OsloEnergie Oslo0-1
Thai FairplayTorg 771-3
Haugen FutsalBibo Futsal5-1
Krigsskolen 1Nadderud Blacksnakes1-2
The StrongestGutta1-0
Team InternationalSki Futsal2-0
PoznanCanaz2-0
Tveita GuttaFC Mandagsfutsal3-4
Fat CampBoooYah!3-2
Spider PigsInter Furuset 20120-2
Modo Fácil FutsalBI Finanselona4-2
OppegårdsguttaØsterdalsjønn1-3
Trønderbataljonen 2011The Gaysons Oslo4-3
ALBA FutsalAlle er brødre3-1
Best på benkenHønefoss Futsal1-3
Mellomspill
Dream GirlsFC Mandagsfutsal0-2
BoooYah!Skreppe samba1-0
BrazzersInter Furuset 20121-3
Deaf OldboysBI Finanselona1-4
Pulje 18
Hønefoss FutsalOSI Futsal 091-0
Alle er brødreHønefoss Futsal1-0
OSI Futsal 09Alle er brødre0-1
Hønefoss FutsalOSI Futsal 090-5
Alle er brødreHønefoss Futsal0-0
OSI Futsal 09Alle er brødre3-1
Pulje 17
La Cosa NostraEnergie Oslo0-2
ActionpatruljenHundra Procent Futsal0-3
Skedsmo FutsalLa Cosa Nostra3-3
Energie OsloActionpatruljen5-0
Hundra Procent FutsalSkedsmo Futsal4-1
La Cosa NostraActionpatruljen7-2
Energie OsloHundra Procent Futsal0-0
Skedsmo FutsalActionpatruljen2-1
La Cosa NostraHundra Procent Futsal1-4
Energie OsloSkedsmo Futsal1-0
Pulje 16
Nord FCBosna Boys0-2
Torg 77Crème de la Crème3-1
El ClasicoNord FC2-2
Bosna BoysTorg 771-3
Crème de la CrèmeEl Clasico2-3
Nord FCTorg 770-5
Bosna BoysCrème de la Crème1-1
El ClasicoTorg 774-1
Nord FCCrème de la Crème2-6
Bosna BoysEl Clasico2-4
Pulje 15
SognskamerateneBesa Futsal3-0
Bibo FutsalALBA Futsal0-3
Sarpsborg Futsal (tidl.Team Techn.)Sognskameratene3-0
Besa FutsalBibo Futsal0-2
ALBA FutsalSarpsborg Futsal (tidl.Team Techn.)3-0
SognskamerateneBibo Futsal2-4
Besa FutsalALBA Futsal0-2
Sarpsborg Futsal (tidl.Team Techn.)Bibo Futsal3-5
SognskamerateneALBA Futsal1-3
Besa FutsalSarpsborg Futsal (tidl.Team Techn.)0-2
Pulje 14
Dream KillersNadderud Blacksnakes0-4
Trønderbataljonen 2011Young Stars Hunndalen2-0
COYWDream Killers2-2
Nadderud BlacksnakesTrønderbataljonen 20112-2
Young Stars HunndalenCOYW0-2
Dream KillersTrønderbataljonen 20111-2
Nadderud BlacksnakesYoung Stars Hunndalen2-0
COYWTrønderbataljonen 20110-6
Dream KillersYoung Stars Hunndalen2-0
Nadderud BlacksnakesCOYW3-1
Pulje 13
Youngboys Oslo 2Kulturviterne2-0
Nittedal UnitedOppegårdsgutta0-3
GuttaYoungboys Oslo 21-0
KulturviterneNittedal United0-2
OppegårdsguttaGutta2-0
Youngboys Oslo 2Nittedal United0-2
KulturviterneOppegårdsgutta0-2
GuttaNittedal United3-1
Youngboys Oslo 2Oppegårdsgutta0-7
KulturviterneGutta0-2
Pulje 12
Modo Fácil FutsalSkui United1-0
OSI 3 BohemeneAC Strenua2-1
Ski FutsalModo Fácil Futsal1-3
Skui UnitedOSI 3 Bohemene0-2
AC StrenuaSki Futsal1-0
Modo Fácil FutsalOSI 3 Bohemene2-0
Skui UnitedAC Strenua0-3
Ski FutsalOSI 3 Bohemene5-1
Modo Fácil FutsalAC Strenua1-0
Skui UnitedSki Futsal1-2
Pulje 11
LeikestuaAbmas Christiania3-0
CanazPedagogene1-1
Hamar Døves FutsalLeikestua1-2
Abmas ChristianiaCanaz1-1
PedagogeneHamar Døves Futsal4-0
LeikestuaCanaz0-3
Abmas ChristianiaPedagogene0-1
Hamar Døves FutsalCanaz1-1
LeikestuaPedagogene2-3
Abmas ChristianiaHamar Døves Futsal0-0
Pulje 10
Spider PigsFat Camp2-1
ØsterdalsjønnSpider Pigs2-1
Fat CampØsterdalsjønn2-1
Spider PigsFat Camp1-1
ØsterdalsjønnSpider Pigs3-0
6-0
Pulje 9
Fat ChicksDe Utvalgte4-1
Mech @ coTveita Gutta0-9
The Gaysons OsloFat Chicks0-0
De UtvalgteMech @ co4-0
Tveita GuttaThe Gaysons Oslo1-0
Fat ChicksMech @ co12-0
De UtvalgteTveita Gutta1-5
The Gaysons OsloMech @ co12-1
Fat ChicksTveita Gutta0-3
De UtvalgteThe Gaysons Oslo0-8
Pulje 8
PoznanShottas6-2
BI FinanselonaOslo Unge Venstre6-0
Oppegard Ragazzi CalcioPoznan0-6
ShottasBI Finanselona0-5
Oslo Unge VenstreOppegard Ragazzi Calcio1-2
PoznanBI Finanselona0-0
ShottasOslo Unge Venstre8-0
Oppegard Ragazzi CalcioBI Finanselona0-7
PoznanOslo Unge Venstre9-0
ShottasOppegard Ragazzi Calcio6-0
Pulje 7
Deaf OldboysSkeid Juniors6-1
Team InternationalGonna Rock2-0
Godfoten FKDeaf Oldboys3-4
Skeid JuniorsTeam International2-2
Gonna RockGodfoten FK0-2
Deaf OldboysTeam International0-2
Skeid JuniorsGonna Rock2-0
Godfoten FKTeam International0-2
Deaf OldboysGonna Rock2-0
Skeid JuniorsGodfoten FK0-1
Pulje 6
LIGG LIGG FCThe Strongest0-2
BesteBestFCBJ0-2
Inter Furuset 2012LIGG LIGG FC4-1
The StrongestBesteBest2-0
FCBJInter Furuset 20120-1
LIGG LIGG FCBesteBest2-0
The StrongestFCBJ1-0
Inter Furuset 2012BesteBest2-0
LIGG LIGG FCFCBJ2-0
The StrongestInter Furuset 20122-1
Pulje 5
BenkesliterneBrazzers0-2
MikaFcKrigsskolen 10-3
Røkla ILBenkesliterne0-2
BrazzersMikaFc2-1
Krigsskolen 1Røkla IL2-0
BenkesliterneMikaFc0-8
BrazzersKrigsskolen 11-2
Røkla ILMikaFc3-3
BenkesliterneKrigsskolen 11-1
BrazzersRøkla IL5-0
Pulje 4
FC Calcio FestHotel Bergersen FC1-1
Fjelde FutsalSkreppe samba0-3
Haugen FutsalFC Calcio Fest1-0
Hotel Bergersen FCFjelde Futsal0-0
Skreppe sambaHaugen Futsal1-3
FC Calcio FestFjelde Futsal1-1
Hotel Bergersen FCSkreppe samba1-1
Haugen FutsalFjelde Futsal1-0
FC Calcio FestSkreppe samba1-1
Hotel Bergersen FCHaugen Futsal0-5
Pulje 3
FC NittedalPussycatballs0-2
Thai FairplayHasle/Løren J970-1
BoooYah!FC Nittedal3-0
PussycatballsThai Fairplay0-4
Hasle/Løren J97BoooYah!1-3
FC NittedalThai Fairplay0-8
PussycatballsHasle/Løren J972-0
BoooYah!Thai Fairplay1-4
FC NittedalHasle/Løren J971-4
PussycatballsBoooYah!0-0
Pulje 2
Legen, wait for it, dary FK.Bingefotball Oslo0-4
Fc AsylmottakFC Mandagsfutsal0-3
High Definition FCLegen, wait for it, dary FK.3-0
Bingefotball OsloFc Asylmottak4-0
FC MandagsfutsalHigh Definition FC3-1
Legen, wait for it, dary FK.Fc Asylmottak0-3
Bingefotball OsloFC Mandagsfutsal3-1
High Definition FCFc Asylmottak1-1
Legen, wait for it, dary FK.FC Mandagsfutsal0-3
Bingefotball OsloHigh Definition FC4-1
Pulje 1
Dream Girls4Subsea5-0
Gatemix OsloNederlag1-1
Best på benkenDream Girls1-0
4SubseaGatemix Oslo1-5
NederlagBest på benken1-2
Dream GirlsGatemix Oslo2-0
4SubseaNederlag1-2
Best på benkenGatemix Oslo3-1
Dream GirlsNederlag3-0
4SubseaBest på benken1-5