Turneringer

Turnering 75 - Oslo - 2012-02-03

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Bingefotball Oslo
Sølv vanlig klasse Etterstad Futsal

Finale
Bingefotball OsloEtterstad Futsal1-0
Semifinale
El ClasicoBingefotball Oslo1-2
Etterstad FutsalBibo Futsal3-2
Kvartfinale
El ClasicoALBA Futsal5-2
Bingefotball OsloMeechiines2-0
Etterstad FutsalHattrick Futsal3-2
Hundra Procent FutsalBibo Futsal3-6
1/8-finale
LøgnaslagetEl Clasico0-1
Dinamo DamefalletALBA Futsal1-2
Bingefotball OsloEnergie Oslo3-2
Holmen Futsal 2Meechiines0-4
Nordre Borge BoldforæningEtterstad Futsal1-2
AC StrenuaHattrick Futsal1-3
Modo Fácil FutsalHundra Procent Futsal2-3
EsteghlalBibo Futsal0-3
Skeid JR EliteEtterstad Futsal1-6
MeechiinesHelt Skjært3-0
Mellomspill
M-Unit FutsalSkeid JR Elite0-2
Etterstad FutsalØsterdalsjønn2-0
MeechiinesGutta Klikk Klakk2-0
The Gaysons OsloHelt Skjært0-2
Pulje 11
Hattrick FutsalSpiller i 7 div3-0
The A-team 2012Crème de la Crème2-4
Energie OsloHattrick Futsal2-1
Spiller i 7 divThe A-team 20123-1
Crème de la CrèmeEnergie Oslo1-0
Hattrick FutsalThe A-team 20126-3
Spiller i 7 divCrème de la Crème1-1
Energie OsloThe A-team 20127-4
Hattrick FutsalCrème de la Crème2-0
Spiller i 7 divEnergie Oslo0-3
Pulje 10
Hvit R�d Oslo FutsalSarpsborg Futsal (tidl.Team Techn.)0-5
ALBA FutsalDaugava FIK3-0
Hundra Procent FutsalHvit R�d Oslo Futsal3-2
Sarpsborg Futsal (tidl.Team Techn.)ALBA Futsal0-2
Daugava FIKHundra Procent Futsal1-1
Hvit R�d Oslo FutsalALBA Futsal0-3
Sarpsborg Futsal (tidl.Team Techn.)Daugava FIK4-3
Hundra Procent FutsalALBA Futsal0-4
Hvit R�d Oslo FutsalDaugava FIK0-3
Sarpsborg Futsal (tidl.Team Techn.)Hundra Procent Futsal0-3
Pulje 9
Drolsum FotballBibo Futsal1-1
Tveita GuttaLa Cosa Nostra2-0
El ClasicoDrolsum Fotball1-1
Bibo FutsalTveita Gutta4-2
La Cosa NostraEl Clasico0-3
Drolsum FotballTveita Gutta2-1
Bibo FutsalLa Cosa Nostra4-2
El ClasicoTveita Gutta2-0
Drolsum FotballLa Cosa Nostra2-1
Bibo FutsalEl Clasico0-0
Pulje 8
OppegårdsguttaLeikestua1-1
OBEHelt Skjært0-4
EsteghlalOppegårdsgutta2-1
LeikestuaOBE5-1
Helt SkjærtEsteghlal1-0
OppegårdsguttaOBE1-0
LeikestuaHelt Skjært1-6
EsteghlalOBE5-0
OppegårdsguttaHelt Skjært1-3
LeikestuaEsteghlal2-8
Pulje 7
FK BrosundetModo Fácil Futsal0-3
The Gaysons OsloManglerud City F.C8-0
LanghusFK Brosundet2-2
Modo Fácil FutsalThe Gaysons Oslo1-0
Manglerud City F.CLanghus1-1
FK BrosundetThe Gaysons Oslo0-0
Modo Fácil FutsalManglerud City F.C8-0
LanghusThe Gaysons Oslo0-5
FK BrosundetManglerud City F.C5-0
Modo Fácil FutsalLanghus3-1
Pulje 6
De UtvalgteDream Girls0-1
dP BallkickersAC Strenua0-0
Gutta Klikk KlakkDe Utvalgte7-3
Dream GirlsdP Ballkickers2-3
AC StrenuaGutta Klikk Klakk1-1
De UtvalgtedP Ballkickers0-4
Dream GirlsAC Strenua0-1
Gutta Klikk KlakkdP Ballkickers2-1
De UtvalgteAC Strenua1-3
Dream GirlsGutta Klikk Klakk2-1
Pulje 5
Holmen Futsal 1KILL (Kringkollen Idrettslandslag)6-1
MeechiinesNordre Borge Boldforæning0-3
Tollpost GuttaHolmen Futsal 11-2
KILL (Kringkollen Idrettslandslag)Meechiines1-5
Nordre Borge BoldforæningTollpost Gutta3-0
Holmen Futsal 1Meechiines1-2
KILL (Kringkollen Idrettslandslag)Nordre Borge Boldforæning1-3
Tollpost GuttaMeechiines0-4
Holmen Futsal 1Nordre Borge Boldforæning2-3
KILL (Kringkollen Idrettslandslag)Tollpost Gutta5-6
Pulje 4
ØsterdalsjønnHolmen Futsal 20-2
Svett og Klam BKGodfoten FK4-0
ReveneØsterdalsjønn1-1
Holmen Futsal 2Svett og Klam BK2-0
Godfoten FKRevene0-5
ØsterdalsjønnSvett og Klam BK2-1
Holmen Futsal 2Godfoten FK5-0
ReveneSvett og Klam BK1-1
ØsterdalsjønnGodfoten FK3-0
Holmen Futsal 2Revene4-1
Pulje 3
Deaf OldboysBingefotball Oslo0-1
Thai FairplayGarden Broilers1-0
Etterstad FutsalDeaf Oldboys5-0
Bingefotball OsloThai Fairplay5-0
Garden BroilersEtterstad Futsal1-1
Deaf OldboysThai Fairplay2-3
Bingefotball OsloGarden Broilers0-3
Etterstad FutsalThai Fairplay1-0
Deaf OldboysGarden Broilers1-4
Bingefotball OsloEtterstad Futsal5-2
Pulje 2
Legen, wait for it, dary FK.Skeid JR Elite0-0
Futsal FCDinamo Damefallet0-2
Tegn er kultLegen, wait for it, dary FK.0-7
Skeid JR EliteFutsal FC2-0
Dinamo DamefalletTegn er kult6-0
Legen, wait for it, dary FK.Futsal FC2-0
Skeid JR EliteDinamo Damefallet0-6
Tegn er kultFutsal FC2-0
Legen, wait for it, dary FK.Dinamo Damefallet0-2
Skeid JR EliteTegn er kult8-0
Pulje 1
Fjelde FutsalLøgnaslaget0-3
M-Unit FutsalOSI Futsal2-1
Grande Oppegård RagazziFjelde Futsal0-5
LøgnaslagetM-Unit Futsal2-1
OSI FutsalGrande Oppegård Ragazzi2-1
Fjelde FutsalM-Unit Futsal1-1
LøgnaslagetOSI Futsal3-0
Grande Oppegård RagazziM-Unit Futsal3-7
Fjelde FutsalOSI Futsal0-2
LøgnaslagetGrande Oppegård Ragazzi8-0