Turneringer

Turnering 78 - Oslo - 2012-09-21

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Trnderbataljonen 2011
Sølv vanlig klasse Energie Oslo

Finale
Energie OsloTrønderbataljonen 20110-1
Semifinale
Energie OsloFC URO4-1
Trønderbataljonen 2011Bibo Futsal3-1
Kvartfinale
Energie OsloBingefotball Oslo2-1
NederlagFC URO0-1
Old GeezersTrønderbataljonen 20110-2
Sarpsborg Futsal (tidl.Team Techn.)Bibo Futsal2-3
1/8-finale
ØsterdalsjønnEnergie Oslo0-2
Bingefotball OsloSentrum Futsal1-0
Hennumarka JejeNederlag0-2
FC URODOGGS1-0
Sofakameratene FutsalOld Geezers0-3
Trønderbataljonen 2011De med de vanvittig stygge draktene1-0
Sarpsborg Futsal (tidl.Team Techn.)Løgnaslaget3-2
Bibo FutsalVestby Futsal2-0
Pulje 8
Energie OsloBibo Futsal2-0
Bibo FutsalTeam Soomal6-1
Team SoomalEnergie Oslo0-3
Energie OsloBibo Futsal1-4
Bibo FutsalTeam Soomal3-2
Team SoomalEnergie Oslo1-4
Pulje 7
Sarpsborg Futsal (tidl.Team Techn.)Silver2-0
Modo Fácil FutsalSentrum Futsal0-1
Godfoten FKSarpsborg Futsal (tidl.Team Techn.)0-4
SilverModo Fácil Futsal0-2
Sentrum FutsalGodfoten FK2-0
Sarpsborg Futsal (tidl.Team Techn.)Modo Fácil Futsal2-0
SilverSentrum Futsal0-2
Godfoten FKModo Fácil Futsal0-5
Sarpsborg Futsal (tidl.Team Techn.)Sentrum Futsal2-1
SilverGodfoten FK0-2
Pulje 6
AC StrenuaNedre Holmenkollen Fotballforening AS4-2
NederlagTrønderbataljonen 20110-2
Samba Gutta 2012AC Strenua2-0
Nedre Holmenkollen Fotballforening ASNederlag0-5
Trønderbataljonen 2011Samba Gutta 20124-0
AC StrenuaNederlag1-3
Nedre Holmenkollen Fotballforening ASTrønderbataljonen 20111-5
Samba Gutta 2012Nederlag3-4
AC StrenuaTrønderbataljonen 20110-5
Nedre Holmenkollen Fotballforening ASSamba Gutta 20120-2
Pulje 5
111 iLLona0-11
CanazSofakameratene Futsal1-6
DOGGS111 iL9-2
LonaCanaz6-2
Sofakameratene FutsalDOGGS1-1
111 iLCanaz2-5
LonaSofakameratene Futsal1-1
DOGGSCanaz3-0
111 iLSofakameratene Futsal1-11
LonaDOGGS2-1
Pulje 4
Old GeezersFC URO0-2
KollektivetDøves Futsal0-0
Team KaosOld Geezers1-3
FC UROKollektivet2-0
Døves FutsalTeam Kaos6-0
Old GeezersKollektivet4-1
FC URODøves Futsal1-0
Team KaosKollektivet2-1
Old GeezersDøves Futsal1-1
FC UROTeam Kaos5-1
Pulje 3
Pål sine høner (Oslo)De med de vanvittig stygge draktene0-0
Hennumarka JejeJoggegutta2-1
PåUglenPål sine høner (Oslo)0-2
De med de vanvittig stygge drakteneHennumarka Jeje2-6
JoggeguttaPåUglen2-0
Pål sine høner (Oslo)Hennumarka Jeje4-1
De med de vanvittig stygge drakteneJoggegutta4-1
PåUglenHennumarka Jeje0-2
Pål sine høner (Oslo)Joggegutta5-0
De med de vanvittig stygge draktenePåUglen2-0
Pulje 2
Bingefotball OsloTeam TuppeTupp4-0
Biri Bær & TobakkDream Killers2-2
LøgnaslagetBingefotball Oslo0-3
Team TuppeTuppBiri Bær & Tobakk1-1
Dream KillersLøgnaslaget1-7
Bingefotball OsloBiri Bær & Tobakk5-1
Team TuppeTuppDream Killers1-6
LøgnaslagetBiri Bær & Tobakk5-1
Bingefotball OsloDream Killers5-2
Team TuppeTuppLøgnaslaget1-9
Pulje 1
FC NittedalØsterdalsjønn0-2
Vestby FutsalLegen, wait for it, dary FK.5-0
Drøbak FutsalFC Nittedal0-4
ØsterdalsjønnVestby Futsal4-1
Legen, wait for it, dary FK.Drøbak Futsal1-0
FC NittedalVestby Futsal2-1
ØsterdalsjønnLegen, wait for it, dary FK.2-0
Drøbak FutsalVestby Futsal1-2
FC NittedalLegen, wait for it, dary FK.4-2
ØsterdalsjønnDrøbak Futsal3-0