Turneringer

Turnering 79 - Oslo - 2012-10-12

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Lgnaslaget
Sølv vanlig klasse Eckhardts Venner

Finale
Eckhardts VennerLøgnaslaget0-8
Semifinale
Energie OsloEckhardts Venner1-2
LøgnaslagetØsterdalsjønn4-1
Kvartfinale
Steiner'nEnergie Oslo1-3
GrazilEckhardts Venner0-1
Høyt Press (tidl.Bråkmakerne Futsal)Løgnaslaget0-7
ØsterdalsjønnNIH1-0
1/8-finale
Bingefotball OsloSteiner'n0-1
Sofakameratene FutsalEnergie Oslo0-3
Etterstad FutsalGrazil3-4
Eckhardts VennerGalaxy Oslo1-0
Høyt Press (tidl.Bråkmakerne Futsal)Atosa's Venner3-0
Mighty Bucks FutsalLøgnaslaget2-3
Daugava FIKØsterdalsjønn0-1
Hundra Procent FutsalNIH2-3
Pulje 8
Sarpsborg Futsal (tidl.Team Techn.)Hundra Procent Futsal0-1
Steiner'nALBA Futsal2-0
Futsal de MossSarpsborg Futsal (tidl.Team Techn.)1-3
Hundra Procent FutsalSteiner'n2-0
ALBA FutsalFutsal de Moss1-1
Sarpsborg Futsal (tidl.Team Techn.)Steiner'n1-3
Hundra Procent FutsalALBA Futsal3-1
Futsal de MossSteiner'n0-6
Sarpsborg Futsal (tidl.Team Techn.)ALBA Futsal2-2
Hundra Procent FutsalFutsal de Moss3-1
Pulje 7
Bibo FutsalFC URO6-0
Sentrum FutsalDaugava FIK1-1
Energie OsloBibo Futsal5-1
FC UROSentrum Futsal1-1
Daugava FIKEnergie Oslo1-0
Bibo FutsalSentrum Futsal2-0
FC URODaugava FIK0-4
Energie OsloSentrum Futsal1-0
Bibo FutsalDaugava FIK2-5
FC UROEnergie Oslo0-6
Pulje 6
GrazilLoony Tunes6-0
Vestby FutsalDøves Futsal0-2
Mighty Bucks FutsalGrazil4-0
Loony TunesVestby Futsal1-18
Døves FutsalMighty Bucks Futsal1-3
GrazilVestby Futsal2-0
Loony TunesDøves Futsal0-15
Mighty Bucks FutsalVestby Futsal8-1
GrazilDøves Futsal4-0
Loony TunesMighty Bucks Futsal0-11
Pulje 5
Høyt Press (tidl.Bråkmakerne Futsal)Galaxy Oslo4-1
KollektivetAC Strenua0-2
Helt SkjærtHøyt Press (tidl.Bråkmakerne Futsal)0-6
Galaxy OsloKollektivet5-2
AC StrenuaHelt Skjært1-1
Høyt Press (tidl.Bråkmakerne Futsal)Kollektivet2-0
Galaxy OsloAC Strenua1-1
Helt SkjærtKollektivet3-1
Høyt Press (tidl.Bråkmakerne Futsal)AC Strenua2-3
Galaxy OsloHelt Skjært3-0
Pulje 4
Atosa's VennerFreddy's Friends2-0
LonaEckhardts Venner1-3
Godfoten FKAtosa's Venner1-2
Freddy's FriendsLona0-2
Eckhardts VennerGodfoten FK5-0
Atosa's VennerLona2-2
Freddy's FriendsEckhardts Venner0-2
Godfoten FKLona1-3
Atosa's VennerEckhardts Venner0-0
Freddy's FriendsGodfoten FK0-2
Pulje 3
Team Tore WalterJoggegutta3-1
LøgnaslagetEtterstad Futsal3-3
Haugen FutsalTeam Tore Walter0-2
JoggeguttaLøgnaslaget1-7
Etterstad FutsalHaugen Futsal2-0
Team Tore WalterLøgnaslaget0-3
JoggeguttaEtterstad Futsal0-10
Haugen FutsalLøgnaslaget0-2
Team Tore WalterEtterstad Futsal1-4
JoggeguttaHaugen Futsal2-0
Pulje 2
ØsterdalsjønnGodt Blandet6-0
Sofakameratene FutsalLegen, wait for it, dary FK.7-0
Sons of HoltanØsterdalsjønn0-2
Godt BlandetSofakameratene Futsal0-4
Legen, wait for it, dary FK.Sons of Holtan0-0
ØsterdalsjønnSofakameratene Futsal0-0
Godt BlandetLegen, wait for it, dary FK.3-2
Sons of HoltanSofakameratene Futsal0-2
ØsterdalsjønnLegen, wait for it, dary FK.5-1
Godt BlandetSons of Holtan1-0
Pulje 1
Team LaserNIH0-4
Deaf OldboysBingefotball Oslo0-5
Fat ChicksTeam Laser2-0
NIHDeaf Oldboys4-1
Bingefotball OsloFat Chicks4-2
Team LaserDeaf Oldboys3-4
NIHBingefotball Oslo1-3
Fat ChicksDeaf Oldboys2-0
Team LaserBingefotball Oslo2-2
NIHFat Chicks1-0