Turneringer

Turnering 82 - Oslo - 2012-11-23

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse El Clasico
Sølv vanlig klasse Bingefotball Oslo

Finale
El ClasicoBingefotball Oslo4-2
Semifinale
El ClasicoDOGGS5-4
Bingefotball OsloZanka Flow5-1
Kvartfinale
Etterstad FutsalEl Clasico2-3
DOGGSLangrennskameratene1-0
M.I.B FutsalBingefotball Oslo1-5
FC UROZanka Flow0-4
1/8-finale
Heer for beerEtterstad Futsal0-1
El ClasicoEnergie Oslo3-0
ØsterdalsjønnDOGGS0-2
LangrennskamerateneSambagutta 262-0
Helt SkjærtM.I.B Futsal0-2
Bingefotball OsloUrutinekameratene1-0
TigroviFC URO0-1
The StrongestZanka Flow1-4
1/16-finale
Old GeezersHeer for beer1-4
GnyffligurpEtterstad Futsal0-1
Fat CampEl Clasico1-3
Eckhardts VennerEnergie Oslo1-5
ØsterdalsjønnDrolsum Fotball2-0
DOGGSApocalypse Dudes1-0
LangrennskamerateneSamemafiaen3-0
Sambagutta 26De Utrolige1-0
Helt SkjærtØl, damer og lastbilder2-0
M.I.B FutsalShahin2-0
Bingefotball OsloLegen, wait for it, dary FK.6-0
UrutinekamerateneTony Zen All Star2-0
TigroviNFA Legends3-2
FC UROAzadi IL 20122-1
The StrongestOppsal Allstars2-0
Zanka FlowGuttakrutt 20122-0
Pulje 12
UrutinekamerateneHeer for beer4-0
La Cosa NostraSarpsborg Futsal (tidl.Team Techn.)1-1
Drolsum FotballUrutinekameratene1-2
Heer for beerLa Cosa Nostra5-0
Sarpsborg Futsal (tidl.Team Techn.)Drolsum Fotball0-1
UrutinekamerateneLa Cosa Nostra1-2
Heer for beerSarpsborg Futsal (tidl.Team Techn.)3-1
Drolsum FotballLa Cosa Nostra5-2
UrutinekamerateneSarpsborg Futsal (tidl.Team Techn.)2-1
Heer for beerDrolsum Fotball3-1
Pulje 11
Apocalypse DudesBingefotball Oslo6-0
Høyt Press (tidl.Bråkmakerne Futsal)Etterstad Futsal0-2
NederlagApocalypse Dudes1-3
Bingefotball OsloHøyt Press (tidl.Bråkmakerne Futsal)5-1
Etterstad FutsalNederlag3-0
Apocalypse DudesHøyt Press (tidl.Bråkmakerne Futsal)0-1
Bingefotball OsloEtterstad Futsal3-2
NederlagHøyt Press (tidl.Bråkmakerne Futsal)3-0
Apocalypse DudesEtterstad Futsal0-1
Bingefotball OsloNederlag4-1
Pulje 10
HSIL FutsalDaugava FIK0-2
M.I.B FutsalSamemafiaen1-0
El ClasicoHSIL Futsal2-0
Daugava FIKM.I.B Futsal1-2
SamemafiaenEl Clasico2-2
HSIL FutsalM.I.B Futsal0-2
Daugava FIKSamemafiaen2-4
El ClasicoM.I.B Futsal2-2
HSIL FutsalSamemafiaen0-2
Daugava FIKEl Clasico0-2
Pulje 9
Helt SkjærtKong Framtid IF3-2
Team PappaEnergie Oslo0-0
De UtroligeHelt Skjært3-4
Kong Framtid IFTeam Pappa1-3
Energie OsloDe Utrolige4-1
Helt SkjærtTeam Pappa1-0
Kong Framtid IFEnergie Oslo0-7
De UtroligeTeam Pappa4-2
Helt SkjærtEnergie Oslo0-0
Kong Framtid IFDe Utrolige1-5
Pulje 8
PaperplanezLigge-under-laget1-0
NFA LegendsSambagutta 261-0
AC UmeåPaperplanez0-1
Ligge-under-lagetNFA Legends0-1
Sambagutta 26AC Umeå4-0
PaperplanezNFA Legends0-0
Ligge-under-lagetSambagutta 260-5
AC UmeåNFA Legends1-1
PaperplanezSambagutta 260-5
Ligge-under-lagetAC Umeå0-4
Pulje 7
Veldig bra lag bror (tidl.S�ffimer)Azadi IL 20120-5
Treider OsloLangrennskameratene0-4
KollektivetVeldig bra lag bror (tidl.S�ffimer)1-5
Azadi IL 2012Treider Oslo2-2
LangrennskamerateneKollektivet2-0
Veldig bra lag bror (tidl.S�ffimer)Treider Oslo3-1
Azadi IL 2012Langrennskameratene0-4
KollektivetTreider Oslo4-2
Veldig bra lag bror (tidl.S�ffimer)Langrennskameratene3-5
Azadi IL 2012Kollektivet1-0
Pulje 6
GrazilOppsal Allstars0-1
GSVFutsal Gætta0-1
DOGGSGrazil3-0
Oppsal AllstarsGSV3-3
Futsal GættaDOGGS2-3
GrazilGSV0-1
Oppsal AllstarsFutsal Gætta2-0
DOGGSGSV3-1
GrazilFutsal Gætta1-3
Oppsal AllstarsDOGGS2-4
Pulje 5
Guttakrutt 2012Østerdalsjønn0-3
BlueHamar Døves Futsal1-0
Atosa's VennerGuttakrutt 20121-4
ØsterdalsjønnBlue6-0
Hamar Døves FutsalAtosa's Venner2-3
Guttakrutt 2012Blue5-1
ØsterdalsjønnHamar Døves Futsal5-0
Atosa's VennerBlue7-0
Guttakrutt 2012Hamar Døves Futsal3-0
ØsterdalsjønnAtosa's Venner3-0
Pulje 4
Zanka FlowSeven Boys One Cup2-0
Øl, damer og lastbilderSvenska A-laget2-0
Eckhardts VennerZanka Flow1-0
Seven Boys One CupØl, damer og lastbilder2-3
Svenska A-lagetEckhardts Venner0-2
Zanka FlowØl, damer og lastbilder3-1
Seven Boys One CupSvenska A-laget2-0
Eckhardts VennerØl, damer og lastbilder7-2
Zanka FlowSvenska A-laget2-0
Seven Boys One CupEckhardts Venner1-3
Pulje 3
Fat CampFC Nittedal3-0
ShahinSubbusgutta2-2
The StrongestFat Camp0-1
FC NittedalShahin0-1
SubbusguttaThe Strongest1-2
Fat CampShahin3-0
FC NittedalSubbusgutta0-4
The StrongestShahin1-0
Fat CampSubbusgutta6-0
FC NittedalThe Strongest1-3
Pulje 2
FC UROK.F.C (Kristianien Fodbold Club)1-1
Youngboys Oslo 2Gnyffligurp0-2
Legen, wait for it, dary FK.FC URO1-4
K.F.C (Kristianien Fodbold Club)Youngboys Oslo 21-3
GnyffligurpLegen, wait for it, dary FK.3-0
FC UROYoungboys Oslo 22-0
K.F.C (Kristianien Fodbold Club)Gnyffligurp2-1
Legen, wait for it, dary FK.Youngboys Oslo 23-0
FC UROGnyffligurp3-4
K.F.C (Kristianien Fodbold Club)Legen, wait for it, dary FK.0-1
Pulje 1
Old GeezersOSI Futsal2-1
Tony Zen All StarYCFC - Young Champs Football Club1-0
TigroviOld Geezers2-0
OSI FutsalTony Zen All Star1-2
YCFC - Young Champs Football ClubTigrovi0-7
Old GeezersTony Zen All Star2-1
OSI FutsalYCFC - Young Champs Football Club6-0
TigroviTony Zen All Star2-2
Old GeezersYCFC - Young Champs Football Club8-1
OSI FutsalTigrovi2-1