Turneringer

Turnering 88 - Oslo - 2013-10-11

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Lgnaslaget
Sølv vanlig klasse Etterstad Futsal

Finale
Etterstad FutsalLøgnaslaget1-2
Semifinale
Løkka 2013Etterstad Futsal1-2
LøgnaslagetOppsal A-lag3-0
Kvartfinale
Løkka 2013Old Geezers1-0
Etterstad FutsalTeam 74-2
LøgnaslagetStovnergutta2-0
Oppsal A-lagFIFI3-1
1/8-finale
Løkka 2013Mika FC5-1
Old GeezersModo Fácil Futsal1-0
Energie OsloEtterstad Futsal2-3
ØsterdalsjønnTeam 71-2
LøgnaslagetDet viktigeste var at dere prøvde FC3-1
ChavalesStovnergutta1-3
Parkett Professorer i UtviklingOppsal A-lag3-4
FIFIMinhaj Ungdom2-1
Jordal FC 2013Det viktigeste var at dere prøvde FC1-3
Team-BlåTeam 72-5
Mellomspill
Jordal FC 2013Viva La Vestby4-3
Team Odden JuniorsDet viktigeste var at dere prøvde FC0-2
Fantastic 5Team-Blå1-2
Team 7FSU Ballers4-0
Pulje 11
Etterstad FutsalAlcohooligans1-0
StovnerguttaFabrikk 332-0
PilsEtterstad Futsal1-1
AlcohooligansStovnergutta0-1
Fabrikk 33Pils1-5
Etterstad FutsalStovnergutta1-0
AlcohooligansFabrikk 330-1
PilsStovnergutta1-8
Etterstad FutsalFabrikk 333-1
AlcohooligansPils2-3
Pulje 10
Bibo FutsalOppsal A-lag2-3
Hæppe FeetModo Fácil Futsal0-7
OutsidersBibo Futsal0-1
Oppsal A-lagHæppe Feet7-1
Modo Fácil FutsalOutsiders3-0
Bibo FutsalHæppe Feet7-1
Oppsal A-lagModo Fácil Futsal1-3
OutsidersHæppe Feet5-0
Bibo FutsalModo Fácil Futsal3-2
Oppsal A-lagOutsiders5-2
Pulje 9
Minhaj Ungdom 2Ghana Stars4-2
Svett2DeathBlockbuster2-0
Mika FCMinhaj Ungdom 25-2
Ghana StarsSvett2Death1-1
BlockbusterMika FC0-2
Minhaj Ungdom 2Svett2Death2-0
Ghana StarsBlockbuster2-0
Mika FCSvett2Death2-0
Minhaj Ungdom 2Blockbuster2-0
Ghana StarsMika FC1-5
Pulje 8
Heggedal RoversFIFI0-3
FSU BallersVestli FC2-0
Odins MennHeggedal Rovers1-12
FIFIFSU Ballers3-0
Vestli FCOdins Menn0-2
Heggedal RoversFSU Ballers2-4
FIFIVestli FC2-0
Odins MennFSU Ballers2-4
Heggedal RoversVestli FC2-0
FIFIOdins Menn7-0
Pulje 7
OSI FutsalFC Barcelona0-2
Minhaj UngdomTeam 70-5
Parkett Professorer i UtviklingOSI Futsal0-0
FC BarcelonaMinhaj Ungdom2-0
Team 7Parkett Professorer i Utvikling0-4
OSI FutsalMinhaj Ungdom7-0
FC BarcelonaTeam 70-1
Parkett Professorer i UtviklingMinhaj Ungdom8-0
OSI FutsalTeam 70-2
FC BarcelonaParkett Professorer i Utvikling0-3
Pulje 6
Team-BlåChavales2-0
ChavalesNFKU- Nordstrands Forening for Keege Ungd.2-1
NFKU- Nordstrands Forening for Keege Ungd.Team-Blå0-4
Team-BlåChavales0-4
ChavalesNFKU- Nordstrands Forening for Keege Ungd.4-2
NFKU- Nordstrands Forening for Keege Ungd.Team-Blå0-2
Pulje 5
Veitvet SK FutsalJalapeno Hotties4-0
Fantastic 5NFA Legends3-1
LøgnaslagetVeitvet SK Futsal3-0
Jalapeno HottiesFantastic 50-4
NFA LegendsLøgnaslaget1-1
Veitvet SK FutsalFantastic 51-2
Jalapeno HottiesNFA Legends1-4
LøgnaslagetFantastic 51-0
Veitvet SK FutsalNFA Legends5-2
Jalapeno HottiesLøgnaslaget0-8
Pulje 4
ØsterdalsjønnDet viktigeste var at dere prøvde FC2-0
FC UROFC Fredagsball8-0
Tine LettmelkØsterdalsjønn0-1
Det viktigeste var at dere prøvde FCFC URO2-0
FC FredagsballTine Lettmelk0-6
ØsterdalsjønnFC URO1-1
Det viktigeste var at dere prøvde FCFC Fredagsball5-1
Tine LettmelkFC URO1-1
ØsterdalsjønnFC Fredagsball7-0
Det viktigeste var at dere prøvde FCTine Lettmelk5-2
Pulje 3
Energie OsloUllern Mega Schwett1-0
ÀguiasTeam Odden Juniors1-2
Wing Dang DoodleEnergie Oslo0-1
Ullern Mega SchwettÀguias0-0
Team Odden JuniorsWing Dang Doodle3-1
Energie OsloÀguias3-1
Ullern Mega SchwettTeam Odden Juniors0-0
Wing Dang DoodleÀguias2-1
Energie OsloTeam Odden Juniors4-2
Ullern Mega SchwettWing Dang Doodle5-0
Pulje 2
Legen, wait for it, dary FK.Viva La Vestby0-1
Old GeezersOIL Karsk e godt Oslo2-1
4SubseaLegen, wait for it, dary FK.2-0
Viva La VestbyOld Geezers0-3
OIL Karsk e godt Oslo4Subsea3-0
Legen, wait for it, dary FK.Old Geezers0-5
Viva La VestbyOIL Karsk e godt Oslo7-1
4SubseaOld Geezers2-4
Legen, wait for it, dary FK.OIL Karsk e godt Oslo3-4
Viva La Vestby4Subsea8-0
Pulje 1
Løkka 2013Jordal FC 20132-1
Jordal FC 2013Follo FC7-0
Follo FCLøkka 20131-11
Løkka 2013Jordal FC 20131-2
Jordal FC 2013Follo FC2-0
Follo FCLøkka 20130-2